по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Aktuāli :: Eksotika

EKSOTIKA – tas ir tas, kas liekas neaizsniedzams, bet taja pašā laikā reāls. Cilvēks ātri pie visa pierod. Uznāk nogurums no pelēkās ikdienas. Gribas aizbēgt uz turieni, kur sabrūk realitātes robežas un sapnis kļust par īstenību. Fantāzija zīmē tālas salas, sniegbaltas pludmales, gaišzilas debesis, bezgalīgu sauli, brīnišķigus augus un dzīvniekus....Pat liekas, ka var dzirdēt, kā čukst viļņi jūrā....

Ja esat sevī pamanījuši šos simptomus, tad jums steidzīgi jādodas eksotiskā tūrē. Tagad vairs nevajag sapņot par burvju nūjiņu vai lidojošo paklāju: ceļojumu uz pašām tālākajām valstīm un paradīzes stūrīšiem zemes virsū tagad ir pieejami. Jā, salas – tas ir tālu, bet īsta paradīze nevar atrasties tuvu. Seišelu salas – un uzreiz acu priekšā zila jo zila jūra, brīnišķīga sala, kokosu palmas, cilvēka un dabas harmonija. Jamaika – tā ir brīvība, mūžīgo svētku sajūta. Dominikāna – smaidu jūra un iedzīvotāju viesmīlība, lieliska virtuve un izmeklēts serviss. Un vēl tūkstošu tūkstoši brīnišķīgu salu, kas gaida jūs, lai dāvātu jums savu siltumu, prieku, zaļumu, jūru, smiltis, viļņus un smaidus!


« Atpakaļ
 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV