по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Ceļojumi

Čartera lidojumii
Eksotiskie ceļojumi
Jūs piesaista eksotiskie ceļojumi ar komfortu? Mēs atradīsim Jums vislabāko un visneparastāko.
Autobusu ceļojumi
Ceļojums ar autobusu ir lēts veids, kā var sīki apskatīt tuvās un tālās valstis. Ieraudzīt kā dzīvo cilvēki ārpus pilsētas, izpētīt to, kas parasti nav redzams no lidmašīnas loga.
Kruīzi
Kruīzs – Ceļojums, izbrauciens ar kuģi vai citu ūdens transporta līdzekli Kruīzs ir viens no aizraujošākajiem un interesantākajiem ceļojumu transporta veidiem, kura laikā var ieraudzīt un izjust pavisam citādākas, piesātinātākas un pilnasinīgākas izjūtas, salīdzinot ar jebkuru citu ceļošanas vai izbrauciena veidu.
Kāzu ceļojumi
Kāzu ceļojums ļoti atšķiras no parasta ceļojuma. Kāzu ceļojums jaunlaulātajiem – tas ir īpašs ceļojums , visam jābūt pārdomātam līdz sīkumiem, jo tas ir pats neaizmirstamākais notikums Jūsu dzīvē.
Korporatīvajiem klientiem
Tūrisma aģentūra „Lattur” nodrošinās Jūsu darbiniekiem visus nepieciešamos pakalpojumus darījumu un atpūtas braucienu organizēšanā.
Atpūta ar ārstniecību
Pie ārstniecības pieder SPA pakalpojumi, talasoterapija, masāža, ādas atjaunošanas procedūras, auguma korekcijas, antistresa programmas, kosmētikas, relaksējošās un daudzas citas programmas.
Ekstrimāla atpūta
Ekstrīms - tā ir īpašha dvēseles un ķermenja tieksme atbrīvoties no adrenalīna un emocijām, vārdu sakot stāvokli tuvu pie robežas. Tas ir risks (pateicīgs). Izjust ekstrīmu tas ir vienlaicīgi atbrīvoties gan no pozitīvā, gan no negatīvajām emocijām, tā ir apzināšanās par savu varonību un bezspēku. Tas ir ekstrīms!!
Parakstīties uz jaunumiem
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV