по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Sākumlapa Ceļojumi Kāzu ceļojumi

Ceļojumi :: Kāzu ceļojumi

Jums viss ir gatavs kāzām, bet vajag izlemt kur pavadīt medusmēnesi? Nav nekas labāks par romantisku kāzu ceļojumu!

Kāzu ceļojums ļoti atšķiras no parasta ceļojuma. Kāzu ceļojums jaunlaulātajiem – tas ir īpašs ceļojums , visam jābūt pārdomātam līdz sīkumiem, jo tas ir pats neaizmirstamākais notikums Jūsu dzīvē. Medusmēnesim jābūt īpašam un unikālam, vietai jābūt izraudzītai harmonijā ar jūsu izjūtām, iekšejo pasauli un garastāvokli. Kalni, baltas pludmales smiltis, meža ezers vai milzīgs megapolis – Jūsu izvēle ir jūsu izjūtu spogulis. Vislabāk izvelēties vietu, kur agrāk neēsat bijuši. Vispirms vajag izlemt vai vēlaties apskatīt pasauli, vai velaties pabūt divatā tālu no civilizācijas. Ceļojuma sākumu var pavadīt pilsētā ar dinamisko nakts dzīvi un nobeigt pludmales kūrortā, lai sākumā izklidētos, bet pēc tam paliktu divatā.

Medusmēnesis – tā ir iespēja realizēt savu sapni. Un to vajag izmantot! Katrs cilvēks iedomajas sev ideālu medusmēnesi pa savam, vienā viedokļi sakrīt – tā ir romantika un mazliet greznības. Romantika – tas pats par sevi saprotams, bet greznība? Lieta tāda, ka medusmēnesis nav tikai atvaļinājums vai atpūta, tas ir liels notikums jūsu dzīvē, kurā var atļauties sev mazliet vairāk.....

Tūroperators TezTourpiedavā īpašu piedavājumu jaunlaulātajiem: 3 mēnešu laikā pēc laulības noslēgšanas jaunlaulātajiem ir iespēja izmantot speciālo "HONEYMOON" piedāvājmu:

- Papildus atlaide 5%

Lai saņemtu piedāvāto atlaidi ir jāiesniedz attiecīgi dokumenti.

Jūsu sapņa kāzas  – 16 skaistākās un romantiskākās vietas jūsu kāzām!
 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV