по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Informācija tūristiem

Reisu saraksts

Pārbaudīt savu izlidošanas laiku no jebkuras vietas pasaulē!

Čarteru reisu saraksts

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izlidošanas laiks var mainīties.BR>

Vīzas
Šajā sadaļā jūs varat saņemt dažāda informācija par to, kuras valstis pilsoņi un nepilsoņi LR nepieciešama vīza, kā arī uzzinātu kā saņemt vīzas uz Krieviju un Ukrainu.
Sezonas Tabula
Tabula tūrisma sezonas. Šeit jūs varat redzēt jebkurā gadalaikā, kurā valstī jānotiek attiecībā uz mērķa atpūtu. Būtu vēlams sniega kalni vasarā? Ir apskatīt šeit un jūs varat uzzināt, kur iet slēpot! Jūra, saule un pludmales? To valstu saraksts, kas tagad ir pludmales sezona šeit! Un varbūt, ka iepirkties ?
Padomi turistiem
Informācija tūristiem
Pirmās palīdzības komplekts
Kas patiešam nedrīkst aizmirst ?
Jūsu drošība
Jūsu drošība - Jūsu rokās
Ko ņemt līdzi ceļā ?
Katram ceļotājam ir sava izpratne par to, kas nepieciešams ceļam, bet pamata ir kaut kādas vērtības, par kurām vajadzētu padomāt:
10 paradīzes vietas okeāna krastā
Ideālas vietas mierīgai un romantiskai atpūtai.
All inclusive
Vai viss ir apmāksāts?
Viesnīcas klasifikācija
Kas ir starpības dažādas viesnīcas?
Tūrista vārdnica
Karstie piedāvājumi
No kurienes tie rodas?
Кas maksā par nenotikušu braucienu
Piedāvājam dažus piemērus no nenotikušiem braucieniem.
Populāru pludmaļu “zemūdens akmeņi”
Parakstīties uz jaunumiem
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV