по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Zviedrija

Platība: 449 964 km2

Iedzīvotāju skaits: 8 614 300

Valsts iekārta: Parlamentāra monarhija

Galvaspilsēta: Stoholma (1,66 milj.)

Lielākās pilsētas: Gēteborga, Upsala, Malme, Vesterosa, Norčēpinga, Jenčēpinga, Halmstāde, Lūleo, Erebru.

Oficiālā valoda: zviedru

Reliģija: Luterāņi (89%) u.c.

 

 

Klimats:

 

Klimats ir mērens. Vasarās temperatūra reti paceļas virs +22ºC, ziemā temperatūra noslīd zem – 16ºC. Vidējais nokrišņu daudzums līdzenumos ir no 500-700 mm gadā, bet kalnos no 1500-2000 mm gadā.

 

 

Spriegums tīklā: 220 V

 

Naudas vienība: Zviedru krona

 

 

Kredītkartes:

 

Vairums viesnīcu, veikalu un restorānu pieņem šādas kartes – American Express, Visa, Diners Club International, Eurocard/MasterCard.

 

 

Muita:

 

Brīvi atļauts ievest un izvest vietējo un ārvalstu valūtu. Vietējo valūtu atļauts izvest līdz 700 eiro. 

 

 

Izmitināšanas iespējas:

 

Valstī ir samērā daudz labu viesnīcu, privāto apartamentu, dažādu kūrortu, kempingu, viesu māju un citu izmitināšanas uzņēmumu.

 

 

Apskates objekti:

 

Valsts galvaspilsēta ir Stokholma, dēvēta par „Ziemeļu Venēciju”, jo atrodas uz daudzām salām. Pilsētā apskates vērta ir Karaļa pils un sardzes maiņa, vecpilsēta, kuģa „Vāsa” muzejs, Katedrāle, Rātslaukums, Storykirke, Televīzijas tornis, Aqua muzejs, Nacionālais muzejs., Dabas vēstures muzejs, Zinātnes un tehnikas muzejs, Jūras muzejs, Ridarholmas baznīca, Soderma – viens no skaistākajiem pilsētas rajoniem, kas pārsteidz ar kalnainajiem parkiem, koka ēkām, daudzie restorāni, galerijas un mākslinieku darbnīcas. Katarinahisses 35 m augstais skatu tornis. – karaļa vasaras rezidence. Hackejall – „Elles pagalms”, kur 17.gs. pulcējās raganas. Djurgerdenas sala, Junibacken – A.Lindgrēnes grāmatu varoņu pasaule, Pasaulē pirmais brīvdabas muzejs „Skansens, izbraucieni ar kuģīšiem pa šērām.

Millesgardena – uz Lidingo salas izveidots Karla Milla muzejs ar skaistu dārzu un 100 gadus senām skulptūrām. Kolomārdena ir pazīstama ar savu zooloģisko dārzu un safari. Vestervīka – Keramikas darbnīcas, Lysingsbadet kempings, braucieni ar mazbānīti, sveču liešanas darbnīca, somu pirtis, arhipelāga ūdeņos ir iespējas lieliskai makšerēšanai. Bjorko sala – Birka Vikingu muzejs. Vimmerbija ir A. Lindgrēnes zeme, kur tūristus pievilina muzejs – atrakciju parks, kur rūķu izmēra mājiņās var sastapt gan Pepiju Garzeķi, gan Karlsonu, gan Ronju laupītāja meitu. Sigtūna ir viena no Zviedrijas kādreizējām galvaspilsētām un Gustava Vāsas pilsēta. Gēteborga – vecpilsēta, Mākslas galerija. Malme – Sv. Pētera baznīca, Rātsnams, Vēstures mākslas muzejs, Malmehusas pils. Upsala ir trešā kādreizējā valsts galvaspilsēta - Upsalas katedrāle, pils, universitāte, K. Lineja muzejs, vecpilsēta. Gotlande ir Zviedrijas lielākā sala, kuru ir iecienījuši daudzi tūristi. Salas galvaspilsēta ir Visbija, kādreizējā Hanzas savienības locekle – vecpilsēta, pilsētas nocietinājumi, mežonīgas pludmales.

Apskates vērts ir vēsturiskais Hall-Hallshuk zvejnieku ciemats, jūras stāvkrasts. Faras sala – vieta, kur var apskatīt dīvainus klinšu veidojumus – „raukaru” laukus salas piekrastē, kadiķu džungļi. Lielākais Gotlandes akmeņu krāvumu kaps – Uggarde Rojr. Krāšņās Vamlingo un Ojas baznīcas. Hoburgas zemes rags salas dienvidos ar stāvām klintīm un „raukaru” Hoburgas trollis. Slites osta, kur atrodas memoriālā baltiešu bēgļu laiva. Āre ir Skandināvijas labākais kalnu kūrorts, kurš piedāvā atpūtu dažādām gaumēm – kalnu slēpošanu, distanču slēpošanu, sniega safari ar motocikliem, suņu pajūgiem vai zirgiem. Līdzīgas izpriecas ir iespējams baudīt vēl vienā kalnu kūrortā Idre Fjall. Funasdalen ) – kalnu kūrorts ar lieliskām trasēm, slēpošanas skolu, restorāniem, bēriem, diskotēkām un lieliskām atpūtas iespējām.

 

 

Uzziņu telefoni:

Policija 9-00-00

Ugunsdzēsēji 9-00-00

Ātrā palīdzība 9-00-00

 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV