по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Vjetnama

Ekskursijas programmas:

VJETNAMA, SINGAPŪRA

VJETNAMA un 
KAMBODŽA


Platība: 325360m2

Iedzīvotāju skaits: 79 939 014

Valsts iekārta: Republika

Galvaspilsēta: Hanoi

Lielākās pilsētas: Ho Chi Minh City, Dalata, Nha Trang, Hué

Oficiālā valoda: Vjetnamiešu

Izplatītākās valodas: Krievu, Angļu, Franču, Ķīniešu Reliģija: Budisms

 

 

Klimats:

 

Tā kā Vjetnama ir gara valsts, tad, ja Z daļā ir auksts un vējains laiks, tad Vjetnamas D ir karsts un spīd saule. Valsts D daļā ir divas sezonas – sausā (no maija līdz novembrim) un mitrā (no decembra līdz aprīlim), bet Z daļā aukstas ziemas un karstas vasaras.

 

 

Spriegums tīklā:

 

220V, bet var būt arī 110V

 

 

Naudas vienība: dongi (VND)

 

 

Nacionālā virtuve: Galvenais, kas raksturo Vjetnamiešu virtuvi ir rīsi, tie ir ļoti iecienīti. Rīsus Vjetnamā izmanto gan otrajos, gan saldajos ēdienos. Kā arī augļi, zivis, gaļa, garšvielas un mērces. Tvaikotas rīsu klimpas. Katrā ēstuvē var pasūtīt zupu ar zušiem un nūdelēm. Ca phe phin – garšīga vjetnamiešu kafija, ko viņi servē ļoti stipru un ļoti saldu. 

 

 

Apskates objekti:

 

Ho Chi Minh City (Saigona): Vjetnamas D daļas sirds – pilsēta ar daudz veikaliem un kafejnīcām, neoromānikas stilā celtā Notre Dame Cathedral, Conservatory of Music – šeit var iet paklausīties vjetnamiešu mūziku. Dalata: Hang Nga Guesthouse & Art Gallery – saukta arī par “Crazy House”, Valley of Love – šajā vietā vienmēr valda svētku atmosfēra, Lat Village un Chicken Village – atrodas piepilsētā un piedāvā neaizmirstamas izjādes un izbraucienus ar velosipēdu pa apkārtni. Dalatas kafejnīcas ir kā radītas cilvēkiem, kuriem garšo svaigi augļi un dārzeņi.

Nha Trang: vieta kā radīta pludmales, saules un ballīšu baudīšanai.

Hué: šo pilsētu varētu nosaukt par kultūras, reliģijas un izglītības centru ar daudz muzejiem, vēsturiskām celtnēm un baznīcām. Šajā pilsētā ir arī pludmale - Thuan An Beach – ar lagūnu un modernām viesnīcām.

 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV