по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Austrija

Platība: 83 858 km2

Iedzīvotāju skaits: 8 128 000

Valsts iekārta: Federatīva parlamentāra republika

Galvaspilsēta: Vīne

Oficiālā valoda: Vācu

Reliģija: Katoļi (78 %), protestanti (5 %), musulmaņi (2 %) Klimats: Klimats mērens, pārejošs uz kontinentālu. Ziemas ir maigas, vidējā janvāra temperatūra ir – 20ºC, kalnu rajonos līdz – 14ºC. Vasaras siltas un saulainas, jūlija vidējā temperatūra ir + 20ºC, gada nokrišņu daudzums 600 mm, valsts austrumos pat līdz 2000 mm.

Spriegums tīklā: 220 V

Naudas vienība: Eiro, 1 Eiro = 0,66 Ls

 

 

 

 

 

Muita:

 

Nav ierobežots vietējās valūtas ievešanas un izvešanas daudzums (vairāk nekā 3 500 Eiro ir jādeklarē). Izņemot personīgās lietošanas preces, var ievest preces par 180 Eiro uz katru cilvēku. Valstī ievest var 2l vīna, 1l stiprā alkohola, 200 cigaretes, 50 cigārus, 250 gr tabakas. Suvenīrus var ievest par 70 Eiro uz cilvēku. 

 

 

Nacionālā virtuve:

 

Virtuve katrā zemē atšķiras, jūtama ir arī Itālijas un Vācijas ietekme. Galvenie gaļas ēdieni ir Vīnes šnicele, cepta vista, vārīta liellopu gaļa ar āboliem, kā arī dažādi siera ēdieni. Saldie ēdieni – tradicionālais ābolu pīrāgs, šokolādes un ruma pīrāgi, saldie suflē. Ļoti populārs ir Vīnes kafija. Piedāvātas tiek daudzas labas alus un vīna šķirnes.

 

 

Izmitināšanas iespējas:

 

Nakšņošanas iespējas ir ļoti daudzās viesnīcās, lauku mājās, privātos apartamentos, kūrortos.

 

Apskates objekti:

Valsts galvaspilsēta Vīne – Sv. Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburgas pils, Tautas parks un Tauriņu paviljons, Šēnbrunnas pils, Triumfa arka, Ringa bulvāris un daudzie muzeji.

Grāca – otra lielākā pilsēta, no Šlosberga kalna var apskatīt pilsētas panorāmu, apskates vērts ir zvanu tornis ar pulksteni, Štīrijas muzejs.

Zalcburga – Mirabelles pils un rožu dārzs, Rezidences laukums ar Tritonu strūklaku. Doma katedrāle, Hoenzalcburgas cietoksnis, Mocarta muzejs, Sv. Pētera klosteris, Leļļu muzejs.

Insbruka – kalnu ieskauta skaista pilsēta, Hofburgas pils, Franciskāņu baznīca, Triumfa arka, Fjurstenburgas pils, Pilsētas tornis, Etnogrāfiskais muzejs. Linca – Vecpilsēta, Trīssavienības kolonna, Sv. Ignācija vecais doms, pils – bijusī ķeizara Frīdriha III rezidence, Trojas kolonna, Kefermarktas parks, Augšaustrijas muzejs, Pilsētas muzejs. Enna – vissenākā pilsēta Augšaustrijā. Kremsa – viduslaiku pilsētiņa. Diršteina – pils, drupas, vīnaudzētāju pilsētiņa. Mēdlinga, efeju ieskauta pilsēta, šeit dzīvojuši Bēthovens un Šūberts.

Berhtesgādena – Alpu kūrorts, šeit atrodas sālsraktuves, kurās ir iespējas pavizināties ar vilcieniņu. „Ērgļa ligzda” – kalna galā Ā. Hitlera iemīļotatējas dzeršanas vieta. Melkas klosteris – lielākais baroka klosteris Austrijā. Halštate – sāls un kultūras pilsēta. Ratenberga – stiklinieku darbnīcas. Hellbrummas pils. Hohenverfenas cietoksnis.

Austrija ir pievilcīga ar savu dabu un kalniem. Populārs ir Agārijs – dabas parks, kurā ir Svētais, Raganu, Šņabja, Indes, un Kosmētikas dārzi. Šēnberga kalns ir pastaigu vieta, kalnā var uzbraukt ar pacēlāju. Dahšteinas kalni – unikāli kaļķakmens kalni, bagāti ar alām,ezeriem, šeit atrodas Darhšteina milzu ledus alas un Mamutu alas.

Atcenburga – pilsētā visu gadu notiek Šūbertam veltīti koncerti, šeit notika vēsturiskā kauja starp Zigfrīdu un huņņu karali Atillu. Gumpoldskirhene – vācu bruņinieku pils, Sv. Mihaila baznīca, vīna pagrabi. Klosternoiburga – vietājo mūku vīna skola, viena no vecākajām Eiropā. Bādene ir kūrorts ar dziedniecības avotiem - Dolhofsparks ir pazīstams ar Vaikersdorfas pili, parkiem, rozēm, Treziengārdena – eksotieko augu parks.

Verfenes ledus alas. Svarovska kristālu muzejs. Gollingas ūdenskritums. Eisreiswelt ir lielākās ledus alas pasaulē. Zalckamerguta – ezeru zeme, skaistas ainavas, alas. Klāgenfurte – miniatūras muzejs, kurā ir 25 samazināti pasaules šedevri, Rātsnams, pils, baznīca, Karintijas muzejs, zooparks.

Feldene – viens no labākajiem ezeru kūrortiem Austrijā ar viesnīcām, kazino, veikaliem, pludmales kafejnīcām. Augstā Tauerna nac. parks – kalnu virsotnes, ledāji, erkeri, ūdenskritumi, kalnu flora. Sanktpeltjēna ir Austrijas vecākā pilsēta, Rātsnams, „Imhof” muzejs, Potenbrunas pils, kultūras nams, Lejasaustrijas vēstures muzejs, Doma baznīca, Doma laukums, Traismauer dinozauru parks.

Štamsa – Tracbergas pils. Švarca – Froindsbergas pils, Franciskāņu klosteris, veca sudraba šahta. Rigersburgas pils – skaistākā Lejasaustrijas pils. Rapotgenšteina – sens cietoksnis. Donavas – Auenas dabas parks – lielākais Centrāleiropas parks. Parkā ir vairāk nekā 5000 dzīvnieku un putnu sugu. Taital nac. parks – Taijas upes ieleja, skaistas pļavas, klintis. Dahšteina – Tauerna ir kalna slēpošanas rajons ar 9 centriem, visi aprīkoti ar pacēlājiem. Kapruna – pati ērtākā vieta slēpošanai

 

 

Uzziņu telefoni:

Uzziņas pa visu valsti 1611

Ātrā palīdzība 144

Policija 133

Ugunsdzēsēji 122

Kurorti šajā valstī
Зольден
 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV