по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Online rezervēšana

Grieķija. Ceļojuma piemeklēšana un rezervēšana
Lidojumi no Vācijas , on-line rezervēšana
Auto noma
Piedāvājam komfortablus auto par izdevīgām cenām!
Aviobiļetes rezervēšana
Šajā sadaļā jūs varat pasūtīt aviobiļetes ceļošanai pa visu pasauli.
Viesnīcu rezervēšana
Mūsu saitā jūs atradīsiet sīku viesnīcu aprakstu, kā arī on-line viesnīcu rezervēšanu no mūsu mājas lapas. Viesnīcu rezervēšana – tā ir jūsu apdrošināšana no negaidītiem pārsteigumiem un iespēja savlaicīgi izvēlēties vietu atpūtai.
Ceļojumu apdrošināšana

Lai iegādātos ceļojuma apdrošināšanu, Jums vairs nav jāgriežas pie apdrošināšanas speciālistiem. To tagad var izdarīt internetā!

Tūres pasūtīšana
Jūsu ērtībām mēs piedāvājam iespēju pasūtīt tūri On-line režīmā, kas ievērojami ieekonomēs jūsu laiku.
Autobusu rezervēšana
Parakstīties uz jaunumiem
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV