loader

OCCIDENTAL LAS PALMAS

Spānija, Grankanārija

IETILPST VIESNĪCU GRUPĀ “BARCELO GROUP”.

Kopā 70 numuri:

Family Room (29 m2, maks. 2+1 cilv.; plaši un gaiši numuri, kas ideāli piemēroti ģimenēm, 2 vienvietīgās gultas – 1,05 m x 2 m, dīvāngulta, vannasistaba; skati vai nu uz pilsētu un daļēji uz jūru vai nu uz Doramasas parku);

Junior Suite (33 m2, maks. 2+1 cilv.; numuri ar skatu uz pilsētu un daļēji uz jūru vai uz Doramasas parku; atpūtas zona ar dīvāngultu, 2 vienvietīgās gultas – 1,05 m x 2 m);

Superior Room (24 m2, maks. 2+0 cilv.; numuri ar skatu uz pilsētu un daļēji uz jūru vai uz Doramasas parku; 2 vienvietīgās gultas (1,05 m x 2 m), vannasistaba).

Pilsētas viesnīca, kas atrodas Laspalmasas de Grankanārijas centrā – starp gleznaino Doramasas parku (Parque Doramas) un jahtu ostu. Mājīga viesnīca ar novatoriskiem risinājumiem – tā piedāvā numurus ar dažādām ērtībām, bet no numuru logiem paveras skats uz Atlantijas okeānu vai palmu parku. Ideāla viesnīca ar numuriem jebkurai gaumei. Trīs sapulču, konferenču un prezentāciju zāles ļauj viesnīcai būt par daudzfunkcionālu tikšanās vietu biznesa aprindu cilvēkiem. Viesnīcas pakalpojumos ietilpst Stage RoofTop uz tās jumta – tur iespējams lieliski atslābināties, baudot saules vannas vai hidromasāžas peldes. No jumta paveras arī labākais panorāmas skats uz visu Laspalmasas pilsētu. No viesnīcas ir viegli nokļūt visinteresantākajos pilsētas rajonos, tirdzniecības un biznesa kvartālos, vietās, kur atrodas nozīmīgākie apskates objekti.

atrodas 25 km no Laspalmasas de Grankanārijas lidostas, 2,3 km no Santa Catalina parka, 2,1 km no Las Canteras pludmales, 10 minūšu pastaigas attālumā no Trianas rajona tirdzniecības zonas, 5 minūšu pastaigas attālumā no Las Alcaravaneras pludmales.

Check-in: 14:00.

Check-out: 12:00.

Spānija – valstis ar bagātu vēsturi un senām tradīcijām, viesmīlīgu un laipnu, flamenko un koridas zemi. Valsti, kas cirta logu uz jauno pasauli, valsti, kurā brīnumaini sadzīvo mauru atstātais mantojums, kataloņu, basku etniskā identitāte, feniķiešu un romiešu perioda kultūras slāņi un mūsdienu modernais dzīvesveids. 
Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. 

Lūdzu, piešķirt uzmanību kā cena pirms rezervācijas var mainīties jebkura laika. 

Noradīta cena ir informātīva un var atšķirties. Gala cena par ceļojumu tikai pēc pieprasījumā. 

Ekskursijas pa valstij

Barselona – monumentālā pilsēta

 

Šīs ekskursijas laikā jūs sertificēta gida pavadībā apmeklēsiet Svētās Ģimenes katedrāli (La Sagrada Familia) – Antonio Gaudi māksliniecisko meklējumu un atradumu "alfu" un "omegu", viņa mūža galveno darbu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Montserrata

 

Montserrata klosteris ir vecākais benediktiešu klosteris Spānijā un, protams, viens no Katalonijas simboliem. Katru gadu uz Montserratu dodas tūkstošiem Katalonijas iedzīvotāju, lai paustu pazemīgu lūgsnu Katalonijas ....

 

 

 

 

 
Barselonas strūklakas

 

 

Jūs atklāsiet sev vakarīgo Barselonu ar tās lieliskajām dziedošo strūklaku izrādēm Spānijas laukumā. Sekojot melodijas taktij un gaismai, ūdens strūklas apbrīnojami izlokās un dejo virs laukuma, iegūstot melodisku skanējumu un pārvēršoties par brīnišķīgu gaismas simfoniju. 

 

 

 

 

 

Dalī pasaule

 

 

Jūs apmeklēsiet Dalī māju-muzeju Figeresā un Pubolas pili, ko viņš  uzdāvināja Galai, un uzzināsiet Salvadora Dalī un viņa sievas, mūzas un padomdevējas Galas skaisto mīlas stāstu. Jūs redzēsiet ģēnija, kas zīmēja fantāzijas un sapņus, nemirstīgos darbus.

 

 

 

 

 

Vīna darīšana

 

 

Jūs apmeklēsiet Katalonijas vīna darīšanas galvaspilsētu – Penedesu, iepazīsieties ar tradicionālo tirgu un apskatīsiet gotiskajā stilā celto Sv. Marijas baziliku (XIII gs.), kas ir šīs pilsētas simbols.

 

 

 

 

 

 

 

 
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Superior Room
  Bed & Breakfast
  no 852 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Superior Room
  Bed & Breakfast
  no 852 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Family Room
  Bed & Breakfast
  no 920 €
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Family Room
  Bed & Breakfast
  no 920 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Junior Suite
  Bed & Breakfast
  no 954 €
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  Junior Suite
  Bed & Breakfast
  no 954 €

Nosūtīt pieprasījumu