loader

BUNGALOWS VISTAFLOR

Spānija, Grankanārija

One Bedroom Economy SE (maks. 3+1 cilv.);

One Bedroom Pool View SP (maks. 3+0 cilv.; gaišs divstāvu bungalow ar skatu uz baseinu ar terasi. Guļamistaba ar balkonu augšstāvā ar divām vienvietīgām gultām, kumodi ar spoguli un apģērbu skapi. Ērta vannasistaba ar fēnu un kosmētisko spoguli; 1. stāvā: viesistaba ar dīvāngultu, aprīkota minivirtuve, bāra lete un terase);

One Bedroom Single Use (maks. 1+0 cilv.; divstāvu bungalow Single izmantošanai; ar terasi. Guļamistaba ar balkonu augšstāvā ar divām vienvietīgām gultām, kumodi ar spoguli un apģērbu skapi. Ērta vannasistaba ar fēnu un kosmētisko spoguli; 1. stāvā: viesistaba ar dīvāngultu, aprīkota minivirtuve, bāra lete un terase);

One Bedroom Standard SU (maks. 3+1 cilv.; kluss divstāvu bungalow ar terasi. Guļamistaba ar balkonu augšstāvā ar divām vienvietīgām gultām, kumodi ar spoguli un apģērbu skapi. Ērta vannasistaba ar fēnu un kosmētisko spoguli; 1. stāvā: viesistaba ar dīvāngultu, aprīkota minivirtuve, bāra lete un terase);

Two Bedroom Standard DB (maks. 5+0 cilv.; mājīgs un gaišs divstāvu bungalow ar terasi –ideāli piemērots ģimenēm. Numuru veido 2 istabas ar balkonu augšstāvā – ar divām vienvietīgām gultām katrā istabā, kurās ir garderobe ar spoguli un apģērbu skapi. Ērta vannasistaba ar fēnu un kosmētisko spoguli; 1. stāvā: viesistaba ar dīvāngultu, aprīkota minivirtuve, bāra lete un terase. Dažos numuros vannasistaba vai viena no istabām var atrasties 1. stāvā).

Moderni bungalow ar vienkāršiem un košiem dekoriem. Atrodas blakus Maspalomasas golfa klubam un piedāvā bezmaksas transferu līdz pludmalei. Kompleksā ir 2 baseini, tenisa korti un 24 h reģistrācija. Restorāns – zviedru galds, kā arī ēdieni no menu. Blakus viesnīcai ir neliels supermārkets. atrodas 27,7 km no Grankanārijas (Laspalmasas) lidostas, 4,2 km no Playa de San Agustín pludmales, 3 km no Maspalomas bākas, 2,9 km no Aqualand Maspalomas izklaižu parka, 1,6 km no diskotēkas Pacha Gran Canaria, 1,5 km no tirdzniecības centra Yumbo, rosīgajā Playa del Ingles kūrortcentrā.

Check-in: 13:00.

Check-out: 12:00.

Spānija – valstis ar bagātu vēsturi un senām tradīcijām, viesmīlīgu un laipnu, flamenko un koridas zemi. Valsti, kas cirta logu uz jauno pasauli, valsti, kurā brīnumaini sadzīvo mauru atstātais mantojums, kataloņu, basku etniskā identitāte, feniķiešu un romiešu perioda kultūras slāņi un mūsdienu modernais dzīvesveids. 
Ārkārtīgi dažādas dabas ainavas, dēļ kurām šo valsti varētu apskaust jebkura cita; jūra, kalni, salas un vulkāni. Brīnumainas pilsētas ar faktiski neaptveramu kultūras, arhitektūras pieminekļu apjomu – sajūsminošas, iedvesmojošas, neatkārtojamas savā individualitātē. 

Lūdzu, piešķirt uzmanību kā cena pirms rezervācijas var mainīties jebkura laika. 

Noradīta cena ir informātīva un var atšķirties. Gala cena par ceļojumu tikai pēc pieprasījumā. 

Ekskursijas pa valstij

Barselona – monumentālā pilsēta

 

Šīs ekskursijas laikā jūs sertificēta gida pavadībā apmeklēsiet Svētās Ģimenes katedrāli (La Sagrada Familia) – Antonio Gaudi māksliniecisko meklējumu un atradumu "alfu" un "omegu", viņa mūža galveno darbu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Montserrata

 

Montserrata klosteris ir vecākais benediktiešu klosteris Spānijā un, protams, viens no Katalonijas simboliem. Katru gadu uz Montserratu dodas tūkstošiem Katalonijas iedzīvotāju, lai paustu pazemīgu lūgsnu Katalonijas ....

 

 

 

 

 
Barselonas strūklakas

 

 

Jūs atklāsiet sev vakarīgo Barselonu ar tās lieliskajām dziedošo strūklaku izrādēm Spānijas laukumā. Sekojot melodijas taktij un gaismai, ūdens strūklas apbrīnojami izlokās un dejo virs laukuma, iegūstot melodisku skanējumu un pārvēršoties par brīnišķīgu gaismas simfoniju. 

 

 

 

 

 

Dalī pasaule

 

 

Jūs apmeklēsiet Dalī māju-muzeju Figeresā un Pubolas pili, ko viņš  uzdāvināja Galai, un uzzināsiet Salvadora Dalī un viņa sievas, mūzas un padomdevējas Galas skaisto mīlas stāstu. Jūs redzēsiet ģēnija, kas zīmēja fantāzijas un sapņus, nemirstīgos darbus.

 

 

 

 

 

Vīna darīšana

 

 

Jūs apmeklēsiet Katalonijas vīna darīšanas galvaspilsētu – Penedesu, iepazīsieties ar tradicionālo tirgu un apskatīsiet gotiskajā stilā celto Sv. Marijas baziliku (XIII gs.), kas ir šīs pilsētas simbols.

 

 

 

 

 

 

 

 
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Bed & Breakfast
  no 748 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Bed & Breakfast
  no 748 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Half Board
  no 820 €
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Half Board
  no 820 €
 • 28.11.2020 - 06.12.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Ultra All Inclusive
  no 956 €
 • 21.11.2020 - 29.11.2020
  8 N.
  2 pieaugušie
  One Bedroom Standard SU
  Ultra All Inclusive
  no 956 €

Nosūtīt pieprasījumu