loader

MONICA (RIMINI)

Itālija, Adrijas Rivjēra

uzcelta 1964. gadā, pilnībā renovēta – 2017.-2018. g.

Viesnīca – viens 3 stāvu ēka un viena 5 stāvu ēka (nav savienotas; Monica I un Monica II – attālums starp tām ~ 15 m).

Kopā 68 numuri:

SGL standard (maks. 1 cilv., ~ 11 m2);

DBL standard (divstāvīgās gulta, maks. 2+2 vai 3 cilv., 15 m2).

Apmešanās ar dzīvniekiem: iespējama (maksas pakalpojums, ar maziem dzīvniekiem; aizliegts ar tiem apmeklēt restorānu).

Ģimenes viesnīca, kas atbilst visiem 3* viesnīcas standartiem – atrodas mierīgā vietā, taču tuvu galvenajam ceļam un pludmalei. Viesnīcu veido divas ēkas – Monica I un Monica II, kuras atrodas viena pretī otrai. Monica I ir Main Building ēka ar reģistrāciju, restorānu un bāru. Monika II – ēka tai pretī. Viesnīcai ir sadarbība ar pludmales klubu un tuvējiem restorāniem – rezultātā viesnīca saviem viesiem var piedāvāt izdevīgas atlaides.

atrodas mierīgajā Rivazzurra rajonā, 50 m no galvenā ceļa, restorāniem, bāriem, veikaliem. Pludmale – 100 m no viesnīcas. Autobusu pietura Nr. 28 (autobuss Nr. 11).

Attālums līdz Ankonas lidostai – 95 km, līdz Boloņas lidostai – 124 km, līdz Rimini lidostai – 2-9 km.

Check in: no 12:00

Check out: līdz 10:00

Itālija ir moderna, dzīvespriecīga, ekonomiski aktīva valsts. Lai izprastu un iemīlētu Itāliju, būs par maz ar to, ka apskatīti tās apburošie arhitektūras pieminekļi, mākslas šedevri muzejos un galerijās. Itālijā ir ""jāizgaršo”, baudot tajā valdošās dzīves un tradīciju pilnību: jāiepazīstas ar itāļu mūziku, vienkārši jādodas pastaigās (un nevilšus vērojumos) pa pilsētu ielām, jānopeldas jūrā un jāpamielojas ar itāļu ēdieniem un vīniem. 

Lūdzu, piešķirt uzmanību kā cena pirms rezervācijas var mainīties jebkura laika. 

Noradīta cena ir informātīva un var atšķirties. Gala cena par ceļojumu tikai pēc pieprasījumā. 

Ekskursijas pa valstij
Roma

 

Mūžīgā pilsēta, civilizācijas šūpulis – ar šiem apzīmējumiem apveltītā pilsēta joprojām tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaulē. Roma ir bijusi lieciniece uzplaukumam un pagrimumam, kuru piedzīvoja viena no dižākajām planētas civilizācijām.

 

 

 

 

 

Markes reģiona māksla un vīni

 

Askoli Pičēno pilsēta ir brīnumains viduslaiku nostūrītis mūsdienu Itālijā, pasakaina “torņu pilsēta”. Apbrīnojami kolorīta un enerģijas pilna pilsēta ar neparastu arhitektūru, kurā atspoguļojas dažādi stili un laikmeti.

 

 

 

 

 

Rimini vēsturiskais centrs

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekskursija uz Florenci

 

Florence ir Itālijas renesanses galvaspilsēta, atzīta pasaules un Itālijas mākslas un kultūras dārgumu krātuve. Pilsētas laukumus, muzejus un pilis rotā Mikelandželo, Bruneleski, Čellīni, Džoto un citu dižu mākslinieku radīti darbi. Florence ir labā nozīmē satriecoša pilsēta, kas gluži vai radīta nebeidzamiem, dvēseli reibinošiem atklājumiem.

Ariminum – tā šo pilsētu sauca senās Romas laikā. Tieši šeit radies Cēzara slavenais teiciens “pāriet Rubikonu” (upi), tieši Rimini Renesanses laikmetā valdīja dižais Malatesta, kurš uzcēla katedrāli un pili, tieši Rimini ir dzimis ievērojamais kinorežisors Federiko Fellīni. 

 

 

 

Ekskursija uz Sanmarīno

 

Sanmarīno – valsts, kuras vēsture izvērtusies gara un skaista un gandrīz vai neticama! Senākā republika pasaulē, kura spējusi saglabāt savu savdabību. Pēc ierašanās Sanmarīno – vietējo vīnu un liķieru degustācija.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekskursija uz Milānu

 

Milāna ir ievērojams Itālijas rūpniecības, finanšu, tirdzniecības, transporta un kultūras centrs – visbagātākā valsts pilsēta, itāļu modes galvaspilsēta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 30.06.2024 - 07.07.2024
  7 N.
  2 pieaugušie
  DBL Standard
  Bed & Breakfast
  no 556 €
 • 30.06.2024 - 07.07.2024
  7 N.
  2 pieaugušie
  DBL Standard
  Bed & Breakfast
  no 615 €
 • 30.06.2024 - 14.07.2024
  14 N.
  2 pieaugušie
  DBL Standard
  Bed & Breakfast
  no 956 €
 • 30.06.2024 - 14.07.2024
  14 N.
  2 pieaugušie
  DBL Standard
  Bed & Breakfast
  no 1075 €

Nosūtīt pieprasījumu