по русски |english
Lietuva - Druskininkai
Starp priedēm ieniris un pie Nemunas upesloka piekļāvies viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. XVIII gs. šeit bijaatrasts minerālūdens, taču nedaudz vēlāk – arī minerālie ārstnieciskie dubļi,kurš ar savām ārstnieciskajām īpašībām ir piemērojams labākajiem Eiropasārstnieciskajiem kūrortu dubļiem.
Eksotika
Tas ir tas, kas mūs intriģē, apbur , izbrīna un satver, tas ir tieši tas, kas interesē, tas ir noslepumā tīts un neparasts.
Malaizija - 2250 EUR
14naktis/15dienas. Malaizija un Langkavi sala Izlidošana no Rīgas 15:40. Vienam cilvēkam divvietīgā numurā cena - 2250 EUR
Ķīna - 1690 EUR
Te ir cita pasaule, citas vērtības, citāda dzīve, cita kultūra jau gadsimtos. Ja neņem vērā joprojām dzīvās komunisma idejas šajā gigantiskajā valstī, kādreiz jau izjustos sarkanos karogus un zvaigznes, eksotikas Ķīnā vienalga netrūkst.
Jordānija
Ar Jordāniju nenoliedzami saistītas romantiskas asociācijas - Bībeles stāsti, ielejas, kurām cauri gājuši Ābrahāms, Mozus, Jēzus, Jānis Kristītājs un Muhameds, zudušās pilsētas, Arābijas Laurensa un Indianas Džonsa piedzīvojumi....
Meksika
Meksika ir ceļotāju paradīze, kas pārsteidz ar savu dažādību: skaisti dabas skati, vulkānu sniegbaltās virsotnes, seno kultūru atstātās liecības, kolonialās pilsētiņas, moderni kūrorti, brīnisķīgas pludmales un bagātīga flora un fauna.
Izraēla
Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi tūkstošiem zinātkāru ceļotāju no visas pasaules. Svēta zeme, kurā sadzīvo tik daudz dažādu tautību cilvēku, bagātas kultūras un reliģijas.
Kruīzi
Kruīzs ir lielisks veids kā apskatīt pasauli, nepārtraukti krastos ieraugot ko jaunu!
Vakance: Ceļojuma konsultants
Sakarā ar darbības paplašināšanos, mēs aicinām jūs uz mūsu komandu: CEĻOJUMA KONSULTANTS

Valstis

Jordānija

Jordānija - viena no skaistākajām vietām pasaulē. Atrašanās vieta Tuvo Austrumu centrs. Tā ir sena valsts ar savu kultūru, tradīcijām un parašām. Tradicionāla musulmaņu reliģija.

Ekskursiju programmas:
Jordānija  (9 dienas)

Lidojumi uz Ammānu katru otrdienu un sestdienu


10 iemesli, kāpēc būtu jāapmeklē Jordānija:

 
1. Bezvīzu režīms valsts apmeklējumam;

2. Ērts tiešais lidojums uz valsts galvaspilsētu – Ammānu;

3. Jaunas, greznas tikai pasaules viesnīcu ķēžu viesnīcas;

4. Neticamas vasaras atlaides viesnīcās;

5. Nāves jūras kūrortu atveseļošanas un ārstniecības programmas;

6. Vislabākais vasaras iedegums pasaulē;

7. Bagāta ekskursiju programma;

8. Iespēja apmeklēt pasaules brīnumu – Petru;

9. Komforta vasaras temperatūra ar zemu gaisa mitruma procentu;

10. Augsts servisa līmenis un iedzīvotāju labvēlīgums.

 

Akaba – kūrorts Sarkanās jūras krastā. Tīrs ūdens, saule, smilšu pludmales, zemūdens pasaules daudzveidīgums daivinga cienītājiem. Akabas kūrorti – tā ir lieliska vieta aktīvai atpūtai. Tiem, kas vēlas, tiek piedāvāta iespēja apmeklēt ekskursijas pa Jordānijas svētajām vēsturiskajām vietām.

 

Jordānija – tā ir apbrīnojami interesanta valsts, kura vienkārši pārsteidz ar dabas daudzveidību (no tuksneša līdz ūdens krātuvēm, aizsargājamām dabas teritorijām un karstajiem avotiem), jūrām (Sarkano – visskaistāko un Nāves – visunikālāko un ārstniecisko), kultūru (moderno un vairāk kā 6 gadsimtus seno), cilvēku uzmanību un labvēlīgumu, kuri patiesi priecājas par Jums un obligāti Jūs sveicina ar vārdiem „Laipni lūdzam Jordānijā” (tiesa, biežāk tas skan angļu valodā) ... Valsts vēl pavisam jauna – tā vēl nav pat 50 gadus veca. Bet zemes, uz kurām tā atrodas, minētas jau Bībelē un Jaunajā Derībā. Pa Vadi Ram tuksnesi savus ganāmpulkus ganījis Isavs (Isaaka dēls un Ābrahāma mazdēls). Jēzus Kristus bija kristīts Jordānas upē miestā Bethany.  

 

Tūres uz Jordāniju sniedz unikālu iespēju atpūsties Sarkanās jūras krastā, aizmirsties no ikdienas darbiem, apmeklēt vēsturiskas vietas, baudīt zemūdens pasaules brīnišķīgās dabas skaistumu, svaigo gaisu, spožo sauli un smilšu pludmales. Ceļojums pa Vadi Rum tuksnesi atstās neizdzēšamus iespaidus par seno vēsturisko valsti. Hoteļi un viesnīcas piedāvā plašu pakalpojumu spektru Jūsu mieram un komfortam. Ceļazīmes uz Jordāniju – tā ir ne tikai atpūtā, bet arī ārstēšanās. Nāves jūra – vissāļākais ezers pasaulē, kas padara to bagātu ar ārstnieciskajām īpašībām. Dabīgie minerāli ļauj bagātināt šūnas ar skābekli. Nāves jūras dabiskie avoti, tas viss savienojumā ar lielisku saulainu un sausu klimatu padara Nāves jūras piekrasti par pasaules nozīmes kūrortu, kur Jūs varat ne tikai atpūsties, bet arī uzlabot savu veselību.          Galvaspilsēta: Ammāna

Valsts platība: 89 342 km²

Iedzīvotāju skaits: 5 906 760

Oficiālā valoda: arābu valoda

Naudas vienība: 1 Jordānijas dinārs (JOD)

Starptautiskais tālsarunu kods: +962

Interneta adreses nobeigums: .jo

Augstākā virsotne: Džabalrams (1 734 m v.j.l.)

Garākā upe: Jordāna

Lielākais ezers: Nāves jūra

 

Populārākie tūrisma objekti: Akaba – ostas pilsēta,Nāves jūra, Bethany – vieta Jordānas upē, kur kristīts Jēzus, Madabas baznīca, Nebo kalna, Ammāna, Adžlunas pilsētiņa un cietoksnis, Petra, Wadi Rum tuksnesis, Sinaja kalns, Katrīnas klosteris, Krāsainais kanjons

 
© Lattur tūrisma agentūra
Top.LV