loader

Kontakti

LATTUR viena no visvairāk pazīstamām tūrisma aģentūrām Latvijā.
Vairāk kā 30 gadus aģentūra nodarbojas ar tūrisma organizēšanu un ir uzticams partneris starptautiskajā tūrismā. Mūsu firmā strādā pieredzējuši profesionāli darbinieki, kuri var piedāvāt gan individuālu programmu ceļojumam uz jebkuru pasaules valsti, gan arī grupu braucienus uz sen pazīstamām vietām, kas slavenas ar saviem kūrortiem.
Katru gadu mēs apkalpojam apmēram 10000 tūristu. Mūsu aģentūra ir lielāko tūroperatoru Tez Tour, Novatours, Alida sadarbības partneri, kas garantē ceļotājiem precizitāti un uzticamību pakalpojumu izpildīšanā.
 

   

 

 

Aģentūra Rīgā:
Adrese: Bruņinieku iela 29/31, LV-1001, Rīga, Latvija

Darba laiks: Pn. - Pt. 09:30 - 18:00
Tālr.:       (371) 67 00 67 00
Tālr.:       (371) 29  12  12  09
Tālr.:       (371) 29 23 67 00
E-pasts:   mail@lattur.lv

Aģentūra Liepājā CTN:
Adrese: Liepāja, Rīgas iela 31, LV-3401
Tālr.:   (371) 63 42 62 20
Tālr.:   (371) 29 22 30 39
E-pasts: liepaja@lattur.lv

Rekvizīti

SIA "LATTUR"
Reģ. Nr.: LV 40003021803
Adrese: Bruņinieku iela 29/31, Rīga, LV-1001, Latvija

Banks:               SWEDBANK
S.W.I.F.T. kods:  HABALV22
Reķina numurs:  LV35HABA0551019821240

Banks:               Citadele Banka
S.W.I.F.T. kods:  PARXLV22
Reķina numurs:  LV12PARX0006322640003

Banks:               LUMINOR BANKA AS
S.W.I.F.T. kods:  RIKOLV2X
Reķina numurs:  LV71RIKO0002930280169

Banks:               Paysera LT
S.W.I.F.T. kods:  EVIULT2VXXX
Reķina numurs: LT763500010014632570

 

Licence Nr T-2019-90

IATA code: 67320842

Līgumsaistību izpildes garantiju apdrošināšanas

POLISE NR. 853890308

Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācija №291
Klientu tūrisma drošības garantijas iemaksas polise Nr. 809386953

Komanda

 

2

Santa Lavrenova
Marketing & Sales manager
santa@lattur.lv

2

Tatjana Bitjai
Travel manager
tatjana@lattur.lv

2

Inga Nikitina
Travel manager
inga@lattur.lv

2

Inga Karnilovich
Tourism department executive
inga.k@lattur.lv

2

Jeļena Gustinoviča
Travel Expert
jelena@lattur.lv

2

Marina Surkova
Sales Manager
marina@lattur.lv

2

Diana Genša
Sales Manager
diana@lattur.lv

2

Natalija Chomelidze
Travel Expert
liepaja@lattur.lv

2

Jolanta Lipska
Head of Group & Mice Deparment
jolanta@lattur.lv

2

Anna Kornejeva
Head of Leisure Department
anna@lattur.lv

2

Katerina Ceme
Sales Director
katerina@lattur.lv

2

Vadims Čemis
Director
vadim@lattur.lv

Rakstiet mums

Ceļojumu meklēšana