loader

Ceļojums Singapūrā un Balī

Ceļojums Singapūrā un Balī 

Ceļojuma datums:  30.10.2020 – 13.11.2020

Картинки по запросу

Cena no 1820 EUR vienai personai divvietīga numurā.

Mēs piedāvājam jums mūsu jauno ceļojumu produktu tūri Singapūra + Bali par labāko cenu! Šī tūre būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas veikt aizraujošu ceļojumu uz Dienvidaustrumu Āzijas valstīm par labāko cenu!

Jau vairākus gadsimtus Singapūra ir bijusi tilts starp austrumiem un rietumiem un savieno tradīcijas ar mūsdienīgumu. Pēc aizraujošās iepazīšanās ar Singapūru jūs dosities uz paradīzes salu Bali, kur jums būs iespēja atgūt spēkus un atpūsties piekrastē. Šis ceļojums sniegs jums pozitīvu emociju un neaizmirstamu iespaidu jūru!

Starptautiskais  lidojums:

30OCT  Rīga– Stambula              1215 -  1620                                 

31OCT  Stambula - Singapūra   0155 -  1735

12NOV  Bali - Stambula              2105 -  0555*

13NOV  Stambula  – Rīga           0915 -  1120

Diena 1 - Reģistrācija uz reisu Rīgas lidostā. Izlidošana no Rīgas uz Stambulu.

Diena 2 - Ielidošana Singapūra.  Transfers uz viesnīcu Peninsula Excelsior Hotel  4*  ar krieviski runājošo gidu. Check-in  viesnīca.

Brīvais laiks pastaigai vakara pilsētā. Singapūras arhitektūra ir ārkārtēja, un tajā ir apvienoti dažādi stili no seniem līdz moderniem. Papildus vecajām mājām un debesskrāpjiem varat redzēt arī dažādas baznīcas, ķīniešu pagodas un krāsainus hinduistu tempļus. Visas šīs ēkas jau ir unikālas un skaistas, bet, ieraugot tās naktī, jūs sapratīsit, cik skaistas tās ir gaismu un krāsaino gaismu gaismā!

Singapūra – tā ir pilsēta-valsts, it kā nolaišanās no zinātniskās fantastikas romāna lappusēm. Futūristiskas ēkas, perfekti tīras ielas, unikāla transporta sistēma, augstās tehnoloģijas it visā - Singapūra ir tik atšķirīga no citām Āzijas pilsētām. Bet tikai pirms dažām desmitgadēm viņš bija viena no Lielbritānijas kolonijām, kas ieguva neatkarību.

Ēdināšana: patstāvīgi.

Diena 3 - Brokastis viesnīca. Apskates ekskursija pa Singapūru + Orhideju dārzs krieviski runājošo gidu.

Brokastis viesnīca. Apskates ekskursija pa Singapūru + Orhideju dārzs krieviski runājošo gidu

Atklājiet daudznacionālā Singapūras daudzveidību, sajust rietumu un austrumu, modernitātes un vēstures sajaukumu! Jūs apmeklēsit pilsētas koloniālo daļu, apbrīnosit panorāmas skatu uz arhitektūras brīnumu - integrēto kompleksu Marina Bay Sands, redzēsit slaveno pilsētas mistisko simbolu - Merliona statuju, ienirt bezgalīgajā burzmas gleznainajā Ķīniešu pilsētiņā. Beigās redzēsit slaveno iepirkšanās ielu Orchard Road, no kuras jūs patstāvīgi varat turpināt savas iepazīšanās ar Singapūru.

Ekskursijas laikā jūs redzēsit un apmeklēsit :

-Vēsturiskā Singapūras sirds– Padang.

 - Singapūras dibinātāja Sir Stamford Ruffles izkraušanas vieta (Raffls Landing site)

 - Merlion – mistiskas lauvas zivis, Singapūras simbols

  - Ķinas kvartals

 - centrala iela Orchard Road

Ekskursijas sakums: 10:00

Ekskursijas ilgums: 3,5 часа.

Brīvais vakars patstāvīgam  pastaigām  pa pilsētu vai iepirkšanās centriem.
Ieteicams apmeklēt Panorāmas ratu.

Brīvais laiks Singapūrā. Mēs iesakām patstāvīgi apmeklēt dārzu pie līča. Dārzi pie līča jeb “Gardens pie līča” ir iespaidīgs un ļoti “jauns” parks Singapūrā, kura teritorijā savākti vairāk nekā 200 tūkstoši tropu veģetācijas sugu. Tas aizņem 101 hektāru platību pašā pilsētas centrā un ir sadalīts trīs daļās - dienvidu, austrumu un centrālajā daļā. Visatpazīstamākie "Gardens pie Singapūras līča" būvējumi ir milzu futūristiski koki, kuru augstums svārstās no 30 līdz 50 m.

Viņu stumbri ir savienoti ar papardēm, vīteņaugiem un citiem tropiskās veģetācijas pārstāvjiem, un metāla konstrukcijas kalpo kā vainagi, kas tumšā laikā tiek izgaismoti. Pār vairāku koku vainagiem skrien OCBC Skyway, no kura augstuma jūs varat novērtēt visu dārzu krāšņumu. Labākais laiks viņu apmeklēšanai ir vakarā, kad viņi mirdz ar spilgtām maģiskām gaismām un īslaicīgi kļūst par Supertrees gaismas mūzikas šova uzmanības centrā.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 4 - Brokastis viesnīca. Check out no  viesnīcas (līdz 12:00). Transfers  uz lidostu un izlidošana un Bali salu –  Ubuda. Ielidošāna Bali un transfers un viesnīcu  (viesnīcas netālu no Pērtiķu meža).

Ēdināšana: brokastis.

Diena 5 - Ekskursija uz Ubudas ciematu, kura iedzīvotāji tiek turēti gadsimtiem ilgi, no paaudzes paaudzē pagodinot Bali amatus. Jūs redzēsit skaistus izstrādājumus, kas izgatavoti no zelta, sudraba, pērlēm un unikāliem koka gabaliem un batika.

Jūs apmeklēsit arī kalnu tropu dārzu, kur audzē kafiju, kakao, vaniļu, ananāsus, dažādus vietējos augļus un garšvielas. Jūs varat nobaudīt aromātiskas tējas, kakao, kafiju, kas pagatavota no svaigi grauzdētām pupiņām, un jūs redzēsit arī Luwak dzīvniekus, pateicoties kuriem viņi saņem visdārgāko kafiju pasaulē.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 6 - Brokastis viesnīca. Brīvais laiks Ubuda.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 7 - Brokastis viesnīca , Check out no  viesnīcas (līdz 12:00).

Transfērs no Ubua uz Nusa Dua ar krieviski runājošu gidu un izmitināšanu viesnīcā un atpūtа.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 8 - Brokastis viesnīca .

Ekskursija pa salu visas dienas garumā. Šīs ekskursijas maršruts ved cauri gandrīz visai salai. Jūsu ceļojuma mērķis būs salas 2 galveno atrakciju apmeklējums - vulkāns ar vulkānisko ezeru Batur un Besaki templis.

Jūs apstāties pie novērošanas klāja, no kura paveras satriecošs skats. Batūras vulkāns "uzauga" Āzijas lielākajā kalderā - krāterī pēc vulkāna eksplozijas. Tās nogāzes klāj aizsalušas lavas plūsmas - liecības par pagājušā gadsimta izvirdumu.

Netālu atrodas viens no krāšņākajiem Bali ezeriem. Batūras ezers ir lielākais vulkāniskās izcelsmes Bali ezers (8x3 km.). Saskaņā ar leģendu, tās ūdeņi ir piepildīti ar 11 avotiem.

Tālāk brauciens uz Besakih - galveno Bali templi, māšu templi, kas uzcelts salas augstākā kalna Agunga pakājē. Kalns un templis ir visvairāk godātie objekti. Tempļu komplekss, kas sastāv no 22 atsevišķiem tempļiem, atrodas 1000 metru augstumā virs jūras līmeņa. Besakikh ir neticami skaists, taču simtiem tūristu tas ir atvērts tikai daļēji, saglabājot gadsimtiem ilgu noslēpumu.

Ēdināšana: brokastis + pusdienās.  

Diena 9-12 - Brokastis viesnīca .  Brīvais laiks un atpūta Nusa Dua pludmale.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 13 - Brokastis viesnīca ,  Check out no  viesnīcas (līdz 12:00). Mantas varēs atstāt uzglabāšanai recepcija par papildus maksu.

Transfers uz lidostu  lidojumam uz mājam.

Ēdināšana: brokastis.

Diena 14 - Ielidošana Rīga.

Programmas cena iekļauts:

 • Starptautiskais parlidojums Rīga-Singapūra – Bali – Rīga
 •  Iekšzemes lidojums Singapūra – Bali
 • Izmitināšana viesnīcās visā maršrutā:

o   2 naktis Singapūra viesnīca  Peninsula Excelsior Hotel 4 *    Twin room

o   3  naktis Ubuda viesnīca  Max One Ubud 4*  viesnīca  izvietota netalu no Pērtiķu meža,  Twin room

o   7  naktis Bali/ Nusa Dua viesnīca  Nusa Dua Beach Resort 5*   Twin room

 • Brokastis viesnīcas
 • Transfers Singapūrā ar krieviski runājošu gidu
 • Singapūres tūre ar krieviski runājošu gidu
 • Transfērs no lidostas uz viesnīcu Ubudā - ar krieviski runājošu gidu
 • Rafting tūre Ubudā pa Ajung upi ar krieviski runājošu gidu
 • Transfērs no Ubudā uz viesnīcu Nusa Dua
 • Ekskursiju pa  Bali salu ar krieviski runājošu gidu, iekļautas pusdienas
 • Transfērs no viesnīcas Nusa Dua  uz lidostā ar krieviski runājošu gidu

Programmas cena nav iekļauts:

 • Viss, kas nav minēts “iekļautajā” klauzulā.
 • Dārzi pie līča / Gardens pie līča - 25 USD
 • Medicīniska apdrošināšana.
 • Personīgie izdevumi
 

Ceļojumu meklēšana