loader

Neaizsniedzamā Kalabrija Valsts svētkos

Neaizsniedzamā Kalabrija Valsts svētkos

Ceļojuma datums: 15.11.2019 - 18.11.2019

Картинки по запросу Kalabrija

Cena no 639 EUR no cilvēka

Kalabrija – reģions Itālijas dienvidos- izvietojies zābakveidīgās Apenīnu pussalas pašā purngalā. Tā nav tūristu pārplūdināta kā Itālijas industriālie ziemeļi. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti. Šeit vasarās atpūšas paši itālieši, kuri sava atvaļinājuma laikā vēlas kaut ko tradicionālu, mūsdienu nemierīgās pasaules nesamaitātu.

Kalabriju nereti dēvē arī par Eiropas Karībām - tādējādi salīdzinot ar tūristu iecienītajām Karību salām un to silto klimatu, neskartajām pludmalēm un elpu aizraujošajām ainavām. Kalabrija ir pilnīgs kontrasts Itālijas industriālajiem ziemeļiem ar to nemierīgo ikdienas skrējienu un manierīgo stilīgumu. 

Ceļojums piemērots tiem, kuri jau iepazinuši lielāko daļu no Itālijas ziemeļiem un vidusdaļas un vēlas pabūt tur, kur atpūsties brauc paši itālieši. Uz Kalabriju brauc dramatisku skatu un brīnišķīgu, baltām smiltīm klātu pludmaļu cienītāji, mierīgas atpūtas tīkotāji un senās Itālijas vēstures interesenti.

Gaisa temperatūra: ap 19 C dienā, ap 14 C naktī

Ūdens temperatūra: ap 19C

Laikapstākļi: lietus iespējamība 34%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Grupu ekskursijās pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji.

Atļautais bagāžas daudzums: 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga – Lamezia Terme: 3h 25 min

Lamezia Terme - Rīga: 3h 25 min

Viesnīca: 

E' Hotel 4* ar brokastīm

Modernā 4* dizaina viesnīca E’Hotel atrodas netālu no Redžio di Kalabrijas pilsētas centra, Mesīnas jūras šauruma malā. Viesnīcas telpas ir plašas, izturētas minimālisma stilā un tajās izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli. Visur viesnīcā pieejams bezmaksas WI-FI. 

Ceļojumu meklēšana