loader

Fēru salas maija svētkos

Fēru salas maija svētkos

30.04.2020 - 04.05.2020

Vagar sala, Gasadalur ciemats, Mullafossur Å«denskritums

Cena no 749 EUR 

Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji 2018. gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).

Ceļojums īsti nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem, jo jau izkāpjot no lidmašīnas, tas aizrauj ar dabas patiesumu un varenību.

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk redzēt lieliskus dabasskatus un tūrisma nesapostītu, autentisku vidi, kurus nebaida mainīgi dabas apstākļi un kuri vēlas uzzināt, kāpēc tieši Fēru salas žurnāla „National Geographic” balsojumā atzītas par pasaules labāko salu galamērķi. 

Gaisa temperatūra: ap 6C-8C dienā, ap 4C naktī Laikapstākļi: ārkārtīgi mainīgi – īslaicīgs lietus iespējams vairākas reizes dienā. iespējams arī sniegs, vējains, dienas gaisma – 16 stundas

Jāņem līdz: vēja un ūdensnecaurlaidīgu, siltu jaku, vēlams arī šādas bikses, ūdensnecaurlaidīgus, tūrismam piemērotus zābakus. Galvassega un cimdi Fēru salās noder pat vasarā.

Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 23 kg reģistrētā bagāža

Laika starpība ar Latviju: 2 stundas

Valūta: Dānijas krona (DKK) 1EUR=7.44DKK

Lidojumu izpilda avio kompānija Atlantic Airways ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 

Rīga - Vagar: 2h 45 min 

Vagar - Rīga: 2h 30 min

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

30. aprīlis, plkst. 23:00 transfers no lidostas uz viesnīcu 
04. maijs, plkst. 16:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

Viesnīca: 

Viesnīca Foroyar ar brokastīm 4*

Fēru salas Lieldienās ar FlyMeAway

Slavenu dāņu arhitektu projektētā 4* viesnīca Foroyar atrodas apm. 2 km attālumā no Fēru salu galvaspilsētas un Nolsoy fjorda uz kuriem no viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats. Viesnīcas jumts ir apaudzēts ar zāli un tai blakus ganās aitas. Līdz tuvākajai autobusa pieturai jāiet vien 5 min.

Ceļojumu meklēšana