loader

Haugesunda un Norvēģijas fjordi Lieldienās

Haugesunda un Norvēģijas fjordi Lieldienās

Картинки по запросу норвежские фьорды

10.04.2020 - 13.04.2020 

Cena sākot no 399 EUR 

Haugesunda ir pilsēta Ziemeļjūras piekrastē, Norvēģijas rietumos, starp Bergenu un Stavangeru. Lai arī pilsēta pati ir samērā jauna, tā atrodas iespaidīgu Norvēģijas ainavu vidū, ar augstiem kalniem, dziļiem fjordiem un brīnišķīgiem ūdenskritumiem. Haugesunda ir izejas punkts tiem, kuri vēlas izbaudīt ziemeļu valdzinājumu pastaigu takās un Nacionālajos parkos vai arī uzzināt vairāk par vēsturiski bagāto novadu, kur dzimuši un valdījuši senie vikingu karaļi. Netālu esošajās raktuvēs iegūts varš Brīvības statujas izliešanai un vienā no pilsētas apkārtnē esošajiem ciematiem dzimis cilvēks, kura uzvārds ierakstīts ailē Tēvs Merlinas Monro dzimšanas apliecībā. Tomēr galvenais te ir neskartās dabas varenība, kas žurnālu “National Geographic Traveller” licis nosaukt Norvēģijas fjordus par pasaules labāko galamērķi.

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk redzēt lieliskus dabasskatus un tūrisma nesapostītu, autentisku vidi, kurus nebaida mainīgi dabas apstākļi un kuri vēlas izzināt Norvēģijas fjordu noslēpumus, kā arī doties neaizmirstamos pārgājienos.

Vidējā gaisa temperatūra: ap 6-8C dienā, ap 4C naktī, lietus iespējamība ~ 50%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: NOK

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji

Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga - Haugesunda:  2h 

Haugesunda - Rīga:  1h 40 min

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Clarion Collection Hotel Amanda 4* ar brokastīm un vakariņām 

Lieliskā 4* viesnīca Clarion Collection Hotel Amanda atrodas Ziemeļjūras piekrastē, pilsētas centrā, apmēram 10 min. gājiena attālumā no Pasažieru ostas un autobusu termināļa. Viesnīcas apkārtnē atrodami bāri, restorāni un veikali. Pilsētas Domes ēka ir tikai 5 min. gājiena attālumā. Viesnīcas ziemeļnieciskā stila istabās ir pieejams: bezmaksas WI-FI, kabeļTV, apkure, fēns. Dažās istabās ir arī minibārs vai piederumi tējas/ kafijas pagatavošanai. Dušas želeja atrodama katrā vannas istabā, bet matu mazgāšanas līdzekļi klientiem jāņem līdzi no mājām.

Ceļojumu meklēšana