loader

Palma de Maljorka

Palma de Maljorka

08.04.2020 - 12.04.2020

Palma de Maljorka ar FlyMeAway

Cena no 599 EUR 

Baleāru salas ir Spānijai piederošs arhipelāgs Vidusjūras rietumu daļā. Tas sastāv no četrām lielām salām- Maljorkas, Menorkas, Ivisas (Ibiza), Formenteras - un vairākām mazākām. Kopā salas veido vienu no 17 Spānijas autonomajiem apgabaliem un provinci ar galvaspilsētu Palmu. Ar pasakainām dabas ainavām, lieliskām pludmalēm, sauli 10 stundas 300 dienas gadā un gandrīz gadsimtu spodrinātu viesmīlības industriju, Baleāru salas ir kļuvušas par vienu no iemīļotākajiem atpūtnieku galamērķiem Eiropā.

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc saules un siltuma, mīl neparastus dabasskatus un patīk gozēties lieliskās pludmalēs Vidusjūras krastā

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: 16-20 C dienā, 8-10 C naktī

Ūdens temperatūra: 14-16 C

Laikapstākļi: apmēram 7 saulainas stundas katru dienu, īslaicīga lietus iespējamība 4-6 dienas mēneša laikā, dažkārt vējains

Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām

Jāuzmana maciņi un somiņas!

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Lidojumu izpilda aviokompānija GetJet Airlines ar Boeing 737-400 sērijas lidmašīnu.

Viesnīca: 

Whala!beach Hotel 3* ar brokastīm un vakariņām

Budžeta klases viesnīca whala!beach izvietojusies tūristu iecienītajā El Arenal rajonā aptuveni 13 km no Palmas centra, kas ērti sasniedzams ar autobusiem nr. 15 un 25. Pietura atrodas blakus viesnīcai.

Viesnīcai ir āra baseins, kas pie labiem laikapstākļiem būs atvērts arī mūsu viesošanās laikā. Publiskā pludmale atrodas nieka 50 m attālumā.

Hotel Las Arenas 4* ar brokastīm un vakariņām

Nesen atjaunotā viesnīca Las Arenas atrodas aptuveni 8 km no Palmas centra, kas ērti sasniedzams ar sabiedrisko autobusu (nr. 15 un 30). Autobusa pietura ir 5 min gājiena attālumā no viesnīcas. Brauciena ilgums līdz pilsētas centram 20-30 min. Savukārt 1.5 km šķir viesnīcu no Palmas akvārija.

Ceļojumu meklēšana