loader

Jaungada piedzīvojums Seviļā

Jaungada piedzīvojums Seviļā

Ceļojuma datums: 28.12.2019 - 01.01.2020

Картинки по запросу Севилья

Cena no 699 EUR no cilvēka

Vai gribat apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi! Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiras upes krastos. Tā ir Andalūzijas ( viens no 17 Spāniju veidojošiem autonomajiem apgabaliem) un Seviļas provinces galvaspilsēta.

Pilsēta uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Pēc iedzīvotāju skaita ( vairāk nekā 703 tūkstoši 2009 gadā) tā ir ceturtā lielākā Spānijas pilsēta.

Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas apskatīt visskaistākās Spānijas pilsētas ar unikālām vēsturiskām vērtībām, kas iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, tiem, kuri vēlas iepazīties ar Andalūzijas reģiona kultūras bagātībām un sagaidīt Jauno gadu citādāk nekā parasti.

Lidojumu izpilda aviokompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga - Seviļa: 4h 40 min

Seviļa - Rīga: 4h 20 min

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: ap 16 C dienā, ap 7 C naktī

Laikapstākļi: lietus iespējamība 27%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā, Granadā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids.

Viesnīca: 

Hotel M.A. Sevilla Congresos ar brokastīm 

Lieliskā 4* viesnīca Hotel M.A. Sevilla Congresos atrodas līdzās Seviļas Kongresu un izstāžu centram FIBES, apmēram 6km attālumā no vecpilsētas. Netālu atrodas veikali, restorāni un bāri.

Viesnīcai ir āra baseins ar sauļošanās terasi, kas pieejams vasaras sezonā. kā arī kopts dārzs.

Hotel Catalonia Giralda 4* ar brokastīm

4*** viesnīca Catalonia Giralda atrodas tuvu Seviļas Vecpilsētai – apm. 15 min. gājiena attālumā un netālu no Santa Žusta dzelzceļa stacijas.

Gaišajās un mūsdienīgajās istabās pieejams: gaisa kondicionieris/apkure, TV, seifs, fēns, minibārs, WI-FI.

Ceļojumu meklēšana