loader

Tulūza Lieldienās

Tulūza Lieldienās

09.04.2020 - 14.04.2020

Картинки по запросу Tulūza

Cena no 599 EUR

Tulūza ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas atrodas šīs valsts dienvidrietumos. Tulūzu dēvē par rozā pilsētu – rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētā vēsturiskā centra dēļ, vai arī par vijolīšu pilsētu – maigo ziediņu, kas ir pilsētas simbols, te audzē milzīgos daudzumos un no tā gatavo smaržas, krēmus, liķieri, medu, saldumus, kā arī pasniedz sacukurotu.

Pilsētā atrodas viena no vecākajām valsts universitātēm, kā arī tā ir Francijas kosmosa, biotehnoloģiskās rūpniecības un aviācijas centrs ar Airbus galveno mītni. 

Divi no pilsētai piederošajiem objektiem ir iekļauti UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Sansernēna bazilika – viens no nozīmīgākajiem pieturas punktiem svētceļojumā uz Santjago de Kompostellu un 240 km garais Midi jeb Dienvidu kanāls, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu.

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu ražošanu.

Vidējā gaisa temperatūra: ap 16C dienā, ap 6C naktī, lietus iespējamība ~ 50%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši grupas vadītāji

Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga - Tulūza: 3 h 40 min

Tulūza - Rīga: 3 h 25 min

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Transfēra laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

9. aprīlis, plkst. 11:30 no lidostas uz viesnīcu

13. aprīlis, plkst. 21:30 no viesnīcas uz lidostu

Viesnīca: 

Grand Hotel d'Orleans ar brokastīm 3*

Kompaktā 3* viesnīca Grand Hotel d'Orleans atrodas Tulūzas pilsētas centrā, 1-2 km attālumā no galvenajiem apskates objektiem.  Otrpus nelielam kanālam pāris minūtēs sasniedzama Tulūzas dzelzceļa stacija. Autobusa un metro pieturas ir netālu no viesnīcas ēkas.

Best Western Hotel Innes Toulouse Centre ar brokastīm 4*

Best Western Hotel Innes vienkāršā, bet eleganti dekorētā 4* viesnīca atrodas līdzās Jeanne d’Arc metro stacijai, piecu minūšu gājiena attālumā no Sv. Sernina bazilikas un pavisam netālu no citiem Tulūzas pilsētas centrā izvietotajiem apskates objektiem. Tuvumā tai ir daži pārtikas veikali un kafejnīcas.

 

 

Ceļojumu meklēšana