loader

Portugāle

Ceļojums uz Portugāli - burvīgu, klusu Eiropas provinci - piedāvā iepazīt neskartu dabu, kas mijas ar attīstītu tūrisma infrastruktūru, kurā cieņā tiek turētas nacionālās vērtības, kas labi sadzīvo ar eiropeiskām tradīcijām. 

Ekskursijas pa valstij
Funšalas pilsētas apskates ekskursija

 

Funšalas (Funchal), Madeiras galvaspilsētas, apskates ekskursija sāksies ar tās centrālās daļas, kurā saglabājušies 15.-16. gs. arhitektūras pieminekļi, iepazīšanu. 

 

 

 

 

 
Izbrauciens okeānā ar katamarānu

 

Madeiras sala ir brīnumu pilna, un starp tiem īpaši pieminams okeāns un tā bioloģiskā daudzveidība. Šis brauciens dāvās jums iespēju iepazīt okeāna pasauli, kurā redzēsiet delfīnus, vaļus un citus dzīvniekus tiem ierastajā vidē Madeiras dienvidu piekrastē, kas ir viena no salas skaistākajām vietām.

 

 

 

 

 

Nacionālais vakars

 

Ja vēlēsieties uzzināt, kādus dārgumus glabā Madeiras gastronomiskais piedāvājums, tad piedāvājam jums pievienoties tradicionālajām vakariņām, kuru laikā varēsiet nobaudīt labākos Madeiras ēdienus komforta un labsajūtas gaisotnē – labākajā, kāda ir piedāvājumā. 

 

 

 

 

 

Pelde kopā ar delfīniem

 

Pelde kopā ar delfīniem ir vēl viens aizraujošs piedzīvojums, kuru jums var piedāvāt Madeira. Visa gada laikā salas piekrastes ūdeņos bieži ir vērojami jūras zīdītāji – vaļi un delfīni. 

 

 

 

 

 

Madeiras salas austrumu daļa (Santana)

 

Ja jūs izvēlēsieties ekskursiju ar Madeiras salas austrumu daļas apskati, tad noteikti gūsiet spilgtus un neaizmirstamus iespaidus. Šī ekskursija visā pilnībā atklās jums salas dabas bagātību, floras daudzveidību un krāsu krāšņumu.

 

 

 

 

 

Madeiras salas rietumu daļa (Portu Moniža)

 

Ekskursija pa Madeiras rietumu daļu būs īpaši pievilcīga tiem, kuri vēlas salu iepazīt tuvāk, izjust tās īpašo un neatkārtojamo skaistumu, tiem, kurus vilina jūras tāles un kalnu virsotnes. 

Neesat atraduši savu ceļojumu?

Uzrakstiet mums. Mēs ar Jums sazināsīmies!

Ceļojumu meklēšana