loader

Kuba

Kādas izklaides un atpūtas iespējas Jums piedāvās ceļojums uz tik eksotisko Kubu?

Kubu ar tās balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilo jūru un palmu sulīgo zaļumu daudzi uzskata par īstu paradīzi zemes virsū. Temperamentīga kā ča-ča-ča ritmi, spilgta kā kolibri aste, eleganta kā orhidejas zieds – ceļojumi uz eksotisko Kubu ar siltu un viesmīlīgu uzņemšanu vienmēr vilinājusi tūristu tūkstošus.

Tūristu pūļi vēl nav sabojājuši salas eksotisko gaisotni, tomēr katru gadu šurp brauc miljoniem cilvēku, lai izsmēķētu pasaulē labāko cigāru vienā no pasaules labākajām pludmalēm, iemalkotu daikiri Hemingveja iecienītajā bārā un nofotografētos zem milzīga Če Gevaras portreta.

Ekskursijas pa valstij
Havana

Havana – viena no senākajām jaunās pasaules pilsētām (1515). Vecā Havana , pilsētas vēsturiskais centrs – UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, magnēts, kas pievelk ar vēsturisko apbūvi un koloniālā laikmeta celtnēm. Havana – gadsimtiem ilgi – atslēga visam Meksikas līcim. 

 

 

 

 

 

 

Vakara kabarē "Tropicana Show”

Tropicana Show ir Kubā un Latīņamerikā vispazīstamākā un visapmeklētākā kabarē izrāde zem klajas, dienvidu zvaigžņu klātas debess gleznā Havanas parkā. 

 

 

 

 

 

 

Safari ar džipiem

Dodieties aizraujošā ekskursijā ar džipu pa Varadero apkārtni un Jūs iepazīsiet brīnišķus dabasskatus ar palmu audzēm, upju pārceltuvēm, kalnu ceļiem un ze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pelde ar delfnīniem

Aicinām Jūs apmeklēt unikālo Varadero delfināriju – salas dienvidu piekrastē, jūras līča ūdeņos. Zinātnes atziņas vēsta, ka tikšanās, pat pasīva komunikācija ar delfīniem ir nāk par labu veselībai un lieliski noņem stresu. Pelde kopā ar delfīniem ilgst 25 min. mnieku ciematiem. 

 

 

 

 

 

 

Kajolargo sala

Kajolargo (Cayo Largo) sala atrodas dienvidos no Kubas. Gandrīz visa Kajolargo dienvidu piekraste ir plaša 38 km gara vissmalkāko baltu smilšu pludmale, kas kā liegs paklājs ieritinās smaragdzaļajā, vienreizīgi dzidrajā lagūnu ūdenī. Ja Kubas pludmales tiek uzskatītas par vienām no labākajām pasaulē, tad Kajolargo – par labākajām Kubā. 

 

 

 

 

 

 

Neesat atraduši savu ceļojumu?

Uzrakstiet mums. Mēs ar Jums sazināsīmies!

Ceļojumu meklēšana