loader

Dominikāna

No visiem Dominikānas Republikas kūrortiem tieši Punta Kana eksotiskais kūrorts ir visapdzīvotākais – lieliskas viesnīcas, plašas smilšu pludmales, visplašākais piedāvājums vindsērfinga un burāšanas cienītajiem.

Eksotiskā kūrorta nosaukums „Punta Kana” radies no apkārtnē bagātīgi augošajām palmām. To zari tiek izmantoti daudzu ēku jumtu segumos, tai skaitā arī Punta Kanas lidostā. Interesanti, ka kūrortā ar likumu aizliegta jebkāda celtniecība, kas varētu nodarīt kaut vismazāko kaitējumu dabas skaistumam, tādēļ par kūrorta ekoloģiskumu varat būt absolūti droši. Viesnīcas būvētas kā divu vai trīs stāvu bungalo mājiņas, kas harmoniski iederas ainavā.


Eksotisko atpūtu kūrortā Punta Kana atcerēsieties vienmēr - būsiet atjaunojuši spēkus un enerģiju un pēc šeit pavadītā laika jutīsieties kā no jauna piedzimis. Tas tāpēc, ka Dominikānas pirmatnīgā daba iedarbojas uz cilvēka organismu īpaši – tā gluži vai attīra dvēseli, un Jūs jūtaties atpūties un mierīgs. Pēc atgriešanās mājās vēl ilgi pieminēsiet Punta Kanā pavadīto laiku.

Ekskursijas pa valstij
Santodomingo

No piedāvāto ekskursiju klāsta nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Dominikānas Republikas galvaspilsētu Santodomingo. Tajā skatāmi daudzi vēstures pieminekļi, no kuriem liela daļa ir pirmās eiropiešu celtnes Jaunajā pasaulē.

 

 

 

 

 

 

Saonas sala un Altos De Čavonas pilsētiņa

Pa jūru Jūs ieradīsieties Laromanā, no kurienes ar autobusu dosieties uz pilsētiņu, kas saucas Altos de Čavona – tipisku Itālijas Vidusjūras reģiona apdzīvoto vietu, kas gluži vai pārcelta no Apenīnu pussalas Dominikānas vidē.

 

 

 

 

 

 

Fanfanas ala

Fanfanas ala ir viena no lielākajām alām pasaulē, kas atrodas Los Haitises Nacionālajā dabas parkā – tur noslēpumainā apgaismojumā, ko melnā tumsā rada lukturi, Jūs skatīsiet dabas radītās brīnišķās stalaktītu un stalagmītu gleznas.

 

 

 

 

 

 

Zemūdens peldēšana Atlantijas okeānā un Karību jūrā

Atlantijas okeāna zemūdens pasaule ir bagāta un daudzveidīga. Bavaro līča akvatorija atrodas vietā, kur satiekas Karību jūra un Atlantijas okeāns, tāpēc dibena reljefu raksturo liels skaits grotu un nelielu zemūdens alu, kurās no saules gaismas mīl patverties koraļļu zivis. 

Neesat atraduši savu ceļojumu?

Uzrakstiet mums. Mēs ar Jums sazināsīmies!

Ceļojumu meklēšana