loader

MALAIZIJA UN SINGAPŪRA

MALAIZIJA UN SINGAPŪRA 

 

Malaizija aizrauj ceļotājus ar savu kultūras krāšņumu. Saulainās dienas viens otram līdzās izbauda gan malajiešu, ķīniešu un indiešu dažādās kultūras. Liela daļa šīs kultūras bagātības atrodas uz mūžzaļo tropu mežu fona, kur palmas, papardes, pandāni un rododendri sargā retas augu un dzīvnieku sugas. Kultūru veido dažādās reliģijas, dejas, mūzika, rokdarbi, teikas un amatniecība.

Kualalumpurā ir iespējams līdzās ieraudzīt debesskrāpjus un senās koloniālo laiku celtnes. Singapūra – modernā un bagātā pilsētvalsts Āzijā, Marina Bay dārzi – fantastika uz zemes. 

1. DIENA, RĪGA – STAMBULA .  tikšanās Rīgas lidostā. lidojums Rīga – Stambula.

 

2. DIENA, STAMBULA – KUALALUMPURA. Lidojums Stambula – Kualalumpura. Iearašanās pilsētā, transfērs uz viesnīcu. Brīvs laiks nelielai atpūtai. Pirmā iepazīšanas ar pilsētu. Vakariņas pašu izvēlētajā krodziņā ar skatu uz Petronas torņiem. Nakts viesnīcā.

 

KUALALUMPURA - PUKETA

 

3. DIENA, KUALALUMPURA – BATU ALAS. Brokastis. Izbraukšana uz Batu alām, kas ir viena no populārākajam hindu svētnīcām ārpus Indijas. Tā ir veltīta hindu kara dievam Muruganam, un tas ir Thaipusam festivāla centrālais punkts Malaizijā.

Batu alas atrodas kaļķakmens masīvā, kura vecums ir ap 400 miljoniem gadu un kurā ir izveidojušās daudzas alas. Jau 1860. gadā ķīniešu strādnieki raka no alām laukā gvano, lai mēslotu savus dārzus.  Pēspusdienās dosimiesm pilsētas apskates ekskursijā. Neatkarības laukums, kam bija svarīga loma valsts vēsturē: šeit tika nolaists Lielbritānijas karogs un 1957. gada 31. augustā pasludināta Malaizijas neatkarība, tāpēc šo laukumu sauc arī par Merdeka (brīvības) laukumu. Karaļa pils (Istana Negara), pie kuras vārtiem ir iespējams nofotografēt pili un nofotografēties pašiem ar pils gvardi. Nacionālā mošeja, kas ir mūsdienu islāma arhitektūras paraugs (ieeja bez maksas, speciāls apģērbs tiek izsniegts bez maksas). Petronas dvīņu torņi, kuru augstums ir 451,9 metri, ir viena no galvenajām Malaizijas galvaspilsētas rotām. Atgriešanās viesnīcā. Brīvas vakars pilsētā, vakariņas pašu izvēlētajā krodziņā. Nakts viesnīcā.

 Batu Caves Private Tour with Pick-up from Kuala Lumpur 2023 - Viator

4.DIENA, KUALALUMPURA.  Brīva diena pilsētā. Papildus tiek piedāvāta iespēja apmeklēt lielo akvāriju, kas atrodas netālu no mūsu viesnīcas. Iztaigāt, apskatīt un uztaisīt fotosesiju KL Bird Parkā. Izgaršot ēdienus no dažadām pasaules virtuvēm. Apskatīt labākos Kualalumpuras veikalus un iepirkties. Vai vienkārši atpūsties pie baseina. Nakts viesnīcā.

5.DIENA, KUALALUMPURA – KAMERŪNAS AUGSTIENE. Brokastis. Kamerūnas augstiene atrodas 1542 m virs jūras līmeņa. Tā ir iemīļots pārgājienu mērķis, kā arī slavena ar labākajām tējas plantācijām Malaizijā.  Apmeklēsiet tējas plantācijas un rūpnīcu, kur iepazīsieties ar tējas audzēšanas procesu un pagatavošanas tradīcijām. Dosieties apskatīt rožu dārzus, tauriņu fermu,  zemeņu plantācijas, tirgus laukumu. Nakts viesnīcā.

 

Cameroon Country Profile - National Geographic Kids

 

6. DIENA, KAMERŪNAS AUGSTIENE – MALAKA.  Garāks pārbrauciens (~ 5h)  uz Malaku – Malaizijas dzimšanas vietu, kura tika dibināta 1400. gadā, un tikai pēc alvas atrašanas 1887. gadā par galvaspilsētu kļuva Kualalumpura. Malaka ir UNESCO pasaules mantojuma vieta, kas 15. gadsimtā bija lieliska jūras osta, kurā savulaik valdīja portugāļi, holandieši un angļi. Sv. Pāvila kalns ar Sv. Pāvila baznīcas drupām, kas bija vecākā baznīca dienvidaustrumu Āzijā. Nīderlandes laukums, kurā atrodas vairāki vēsturiski pieminekļi un vietas. Tas ir pazīstams arī kā Sarkanais laukums, jo lielākā daļa tā platības ir nokrāsota sarkanā krāsā.  Baba Nyonya muzejs Muzeja nosaukums ir cēlies no vārda baba, kā sauc cienījamus kungus, un nyonya, kā sauc precētas kundzes. Ķīniešu tirgotājiem apprecot malajiešu meitenes, Malaizijā izveidojās etniski jaukta grupa, kurus tā arī sauc par babaņuņām. Nakts viesnīcā Malakā.

 

Western High Plateau - Wikipedia

 

7. DIENA, MALAKA – MERSINGA. Brokastis. Šodien no Malakas dosimies uz Mērsingas ostu no kuriena ar laivu pārbrauksim uz Tiomona salu. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā.

 

Mersing Tourism (2023): Best of Mersing, Malaysia - Tripadvisor

 

  8. - 10. DIENA, TIOMONA SALA. Atpūtas diena. Pulau Tioman sala ir beznodokļu sala pie Malaizijas pussalas austrumu krasta, kas atzīta par ģeoloģisko brīnumu, ekoloģisko paradīzi un vienu no Dienvidaustrumāzijas skaistākajiem ceļojumu galamērķiem. Salas ūdeņi tiek uzskatīti par jūras parku, un tuvākajos ūdeņos ir daudz koraļļu rifu — ideāli piemēroti niršanai ar akvalangu un snorkelēšanai. Lielu salas daļu klāj senatnīgs lietus mežs, kurā dzīvo vairākas endēmiskas savvaļas sugas un kas ir piemērotas dabas izpētei.

    11. DIENA, TIOMONA SALA – SINGAPŪRA. Pēc agrajām brokastīm dosimies uz ostu, lai     dotos uz Singapūru. ~2 h ar laivu, ~ 3h ar autobusu un būsim jau Singapūras Republikā. Singapūra ir salu valsts, kas aizņem Singapūras salu un vēl 62 mazas saliņas.  Marina Bay dārzi, kas, aizņemot 101 hektāru plašu teritoriju, ir vieni no skaistākajiem iekštelpu dārziem pasaulē. Šajos dārzos ir savākti augi no visiem kontinentiem, izņemot Antarktīdu. Ir arī divas iekštelpu siltumnīcas “Ziedu kupols” un “Mākoņu mežs”, Singapūras panorāmas rats – 28 kapsulasno kurām paveras brīnišķīgs skats uz Singapūru. Orchard Road rajons – tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem rajoniem valstīm. Šeit var atrast smalkus restorānus vai kādā no Food Court vietām gandrīz katrā tirdzniecības centra pagrabā paēst garšīgu un lētu ēdienu. Nakts viesnīcā.

Сингапур - все о стране, отдыхе и путешествиях | Planet of Hotels

12. DIENA, SINGAPŪRA – STAMBULA. Brīva diena pilsētas apskatei. Viesnīcas numuriņi jāatbrīvo 12:00, par papildus samaksu, iespējams pagarināt uzturēšanos viesnīcā. Šodien brīvs laiks, lai apskatītos Singapūras vecāko mošeju ko uzcēla sultāns Huseins vai vecāko hinduistu templi. Aiziet uz Singapūras botānisko dārzu – tropu paradīzi pilsētas centrā. Skaists orhideju dārzs ar vislielāko ziedu kolekciju pasaulē, lieliska vieta suvenīru iegādei vai vienkārši brīnišķīgai atpūtai dabā. Vai uzbraukt ar liftu skaistajā Marina Bay Sands viesnīcā. Vakarā transfērs uz lidostu. 23:35 – 06:10 lidojums Singapūra – Stambula. Nakts lidmašīnā.

13. DIENA, STAMBULA – RĪGA . Ierašānās Stambulā. lidojums Stambula – Rīga.

Ceļojuma cenā ietilpst: lidojuma biļete Rīga – Kualalumpura - Singapūra – Rīga; transporta pakalpojumi ceļojuma laikā; dzīvošana viesnīcā divvietīgā istabā; 10 brokastis, 2 pusdienas, 4 vakariņas; aprakstā minētās ekskursijas un  ieejas  biļetes  objektos;  grupas  vadītāja  latviešu  valodā un angliski/krieviski runājošu vietējo gidu pakalpojumi.

Ceļojuma cenā neietilpst: programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas; veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam; dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 650 EUR.

Pieteikšanās un ceļojuma apmaksa:

                  piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija (PASEI JĀBŪT DERĪGAI 6 MĒNEŠUS PĒATGRIEŠANĀS. PASĒ JĀBŪT VISMAZ 2 TUKŠĀM LAPĀM ) un jānoslēdz ceļojuma līgums; vieta tiks rezervēta pēc 500 EUR avansa iemaksas;

                  atliku summa ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma;

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

                  atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 70 dienām pirms ceļojuma 50% no ceļojuma summas;

                  atsakoties mazāk nekā 36 dienas  pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās. Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu.

Поиск путешествий