loader

Невероятная Намибия

Невероятная

Намибия

 

09.01. - 23.01.2025

Цена  от 4485 EUR*

15 дней

*точная цена будет известна в ближайшее время

 

 

Namībijas klimats, labākais ceļojuma laiks Namībijā, Namībijas vīzas,  Namibia Climate & Visas

 

Namībija ir pārsteidzoša valsts. Pie ziemeļu ainavām pieradušajiem eiropiešiem ir tik daudz neparastu lietu, ka atpūta zem karstās Āfrikas saules paliks neaizmirstams notikums uz visu mūžu. Namībija pārsteidz ar savu daudzveidību. Šķiet, ka tajā ir viss, kas var piesaistīt ceļotāju  - Namibas tuksnesis, kas ir dzīvības piepildīts, pilsētas ar koloniālo arhitektūru, Skeletonu krasts, kur Atlantijas okeāns ir izveidojis unikālu "izstādi" no avarējušu kuģu atliekām, kas izmestas uz sauszemes. Lielie un iespaidīgie Āfrikas dzīvnieki. Gards ēdiens, lieliskas viesnīcas un pārsteidzoši dabas skati - to visu mēs izbaudīsim šajā ceļojumā.

Rīga – Vindhuka – Kalahari - Fish River kanjons - Luderica - Svakopmunde - Sossusvlei - Moun Etjo - Vindhuka - Rīga

1. DIENA, CETURTDIENA, 09.01. RĪGA - FRANKFURTE. Tikšanās lidostā 12:45. Lidojums Rīga - Frankfurte 14:45  - 16:15. Ldojums Frankfurte - Vindhuka.21:55 - 09:15, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 10.01. VINDHUKA. 09:15 ielidojam Vindhukā. Pēc imigrācijas procedūras dosimies uz viesnīcu, lai atpūstos pēc garā lidojuma. Brīvs laiks viesnīcā. Vindhuka - izveidota 1840. gadā lielāka un  zaļākā Namībijas pilsēta. Šeit dzīvo tikai 300 000 iedzīvotāju.  Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

 ✓ Namībija interesanti fakti un pārsteidzoša informācija

3. DIENA, SESTDIENA, 11.01.  VINDHUKA - KALAHARI TUKSNESISŠīs dienas plānā mums ir pārbrauciens uz Kalahari tuksnesi ( ~ 300 KM). Kalahari tuksnesis - viens no viskarstākajiem Namībijas reģioniem, tas izpleties ne tikai Namībijā, bet arī Botsvānā un Dienvidāfrikas ziemeļos. Iekārtosimies lodge tipa naktsmītnē, pārsēdīsimies apvidus auto, lai dotos iepazīt tuksneša floru un faunu. Vietējie reindžeri mums pastāstīs par gepardiem, varēsim nobildēties kopā ar tiem. Sagaidīsim saulrietu kāpās un baudīsim dabas krāsu spēles. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

4. DIENA, SVĒTDIENA, 12.01. KALAHARI TUKSNESIS - FISH RIVER KANJONS - QUIVER TREE FORESTPēc brokastīm kopā ar bušmeņiem – vietējiem pamatiedzīvotājiem, dosimies nelielā pastaigā, lai iepazītu viņu dzīvesveidu. Bušmeņi - sanu cilts, “saules bērni”, “krūmu bērni” - tā apzīmēja klejotāju ciltis, Āfrikas pamatiedzīvotājus. Šobrīd viņu palicis tik maz, ka jārīko speciālās ekskursijas, lai iepazītos ar viņu dzīves ikdienu.  Pēc ekskursijas garāks pārbrauciens uz Fish River kanjonu ( ~ 400 km). Kanjons ir lielākais Āfrikā un to pamatoti dēvē par ASV Lielā kanjona “mazo brāli”. 120 km garš, vietām 27 km plats un 550 m dziļš.  Pa ceļam apstāsimies koku mežā Quiver tree Forest - āfrikāņu valodā Kokerboom Woud. garākie koki ir 2-3 gadsimtu veci, koki ir īpatnēji, jo izskatās, ka auga ar skanēm gaisā. Leģendas vēsta, ka koks atnesīs laimi tam, kas to kopj un lolo.  Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

5. DIENA, PIRMDIENA, 13.01. FISH RIVER KANJONS - LUDERICA. No rīta, emociju pārpilni, dosimies uz Ludericu  ( ~ 400 km). Sena ostas pilsēta, kas atrodas starp Namība tuksnesi un Atlantijas okeānu. Šobrīd pilsēta attīsta tūrismu un langustu makšķerēšanu. Pilsētas apskates ekskursija. Diaz Point  raga apmeklējums - 1487. gadā pirmais eiropieties Bartolomeu Diaz izkāpa  šajā Āfrikas daļā, par piemiņu viņš šeit atstāja akmens krustu, kā apstiprinājumu tam, ka zeme pieder Portugālei. Vakariņas pašu izvēlētajā krodziņā. Nakts viesnīcā.

Namībijas klimats, labākais ceļojuma laiks Namībijā, Namībijas vīzas,  Namibia Climate & Visas

6. DIENA, OTRDIENA, 14.11 LUDERICA - KOLMANSKOPA - SOSSUSVLEI.  Netālu no Ludericas atrodas Kolmanskopa - pilsēta rēgs. Kādreiz šī pilsēta bija slavena dimantu atradņu vieta, beidzoties dimantiem, pilsēta tika pamesta un to lēnām un pamazām iekarojatuksnesis.  Šodien jau dodamies Namībijas ziemeļu virzienā uz Namība tuksnesi (~ 400 km). iekārtošanās vienā no skaistākajām Namība tuksneša viesnīcām. Brīvs laiks  atpūstai pie baseina vai izbaudīt masāžas. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

7. DIENA, TREŠDIENA, 15.01. SOSSUSVLEI. Brīva diena laiskai atpūta pie baseina.  Pēc izvēles: iespēja izbraukt ar kvadracikliem, izmantot viesnīcas SPA salonu, agri no rīta lidot ar gaisa balonu virs tuksneša un baudīt brokastis saullēkta laikā. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.