loader

Tanzānija

Танзания, Занзибар | туристические компании омска

Zanzibāras sala ir slavena ar savām žilbinoši balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilo Indijas okeānu. Šī ir ideāla vieta, kur neko nedarīt, ļauties mierpilnam ikdienas plūdumam un kaut uz mirkli atslēgties no pārējās pasaules. Zanzibāra sastāv no divām lielām salām - Zanzibāras, kas pazīstamas kā Unguja, un Pemba, kuras ieskauj vairākas, arī šim arhipelāgam piederošas, mazākas saliņas.  Zanzibāras saulainajā salā ir tikai viena pilsēta – Stone Town jeb Akmens pilsēta, kuras ieliņu labirintos var baudīt koloniālās arhitektūras romantiku, kā arī iepirkšanos Darajani tirdziņā. Zanzibāras sala ir maģisks nostūrītis Āfrikā ar ļoti bagātu vēsturi, cilšu ikdienas dzīvi, dažādām garšvielām un vaniļas aromātiem.  Atpūtas laika Jūs varesiet paviesojies garšvielu plantācijās, apciemot Cietuma salu, iepazīstis ar  viesmīlīgiem zanzibāriešiem , izbaudit garšīgo afrikāņu virtuvi, kurā neiztrūkstošas ir bagātīgās jūras veltes! Ceļojumu uz Zanzibāru ērti apvienot arī ar aizraujošu safari kādā no Tanzānijas nacionālajiem parkiem, kas lepojas ar eksotiskiem savvaļas dzīvniekiem, un atrodas tikai īsa brauciena attālumā ar prāmi.

Ceļojiet uz Zanzibāras salu un atpūtieties īstā paradīzes nostūrī! Maigais tropiskais klimats, siltais un dzidrais okeāna ūdens, skaistās, ar palmām un kokosriekstu kokiem rotātās pludmales dara Zanzibāru par brīnišķīgu ceļojumu galamērķi.

Stone Town jeb Akmens pilsēta

Занзибар и Каменный город, Танзания | uaTraveller.com 2020

Zanzibāras galvaspilsētas senākā daļa, kurā sajust vietējo kultūru un vēsturi, klejojot pa šauru ieliņu labirintiem un fotogrāfējoties pie krāsainajām, grebumiem rotātajām durvīm, izstaigājot seno fortu un vergu tirgu, kā arī baudot skatus uz Indijas okeānu no promenādes. Sajūti gaisā virmojošās svaigi ceptā chapattis un garšvielu smaržas,  kā arī iepērcies vietējā tirdziņā pie viesmīlīgajiem zanzibāriešiem!

Changuu jeb cietumu sala

Экскурсия на остров Призон — Join UP!

Sala, kas savulaik kalpojusi dumpinieku vergu turēšanai, kā arī kā karantīnas vieta dzeltenā drudža slimniekiem. Mūsdienās daudzu ceļotāju iecienīts galamērķis, kurā baudīt gan burvīgus skatus, gan iepazīt milzu bruņurupučus, kuri šeit mājo rezervātā. Daži no šiem reptiļiem ir pat vairāk kā 150 gadus veci.

Nungwi pludmale

Пляж Нунгви (Nungwi)

Viena no Zanzibāras populārākajām un skaistākajām pludmalēm, kurā baudīt mierpilnu atpūtu pie Indijas okeāna. Lieliska vieta Instagram cienīgām fofotgrāfijām – mīkstas, žilbinoši baltas smiltis, kas saplūst ar tirkīzzilo Indijas okeānu un palmu sniegtais pavēnis.

Jozani mežs

Jozani Forest - Nyumbani Residence | Zanzibar

Vienīgais Zanzibāras nacionālais parks, kurā pastaigāties starp mangrovju kokiem un milzu palmām, sajūtot īstu džungļu atmosfēru. Šeit mājo retas un grūti sastopamas mērkaķu sugas, 50 dažādas tauriņu sugas un ap 40 putnu sugu. Vieta, kur izbaudīt Zanzibāras zaļo dabu visā tās krāšņumā!

Ceļojumu meklēšana