loader

Indijas zelta trijstūris

Indijas zelta trijstūris. Viss iekļauts!

Deli - Džeipūra - Agra - Deli

Картинки по запросу Индия

Populārākā ekskursijas tūre pa  Indijā! Bagātākās tradīcijas, māksla un kultūra, vēsture un mūsdienība, greznas pilis un forti ir visi ceļojumā "Indijas zelta trijstūris". Deli, Agra un Džeipūra ir trīs visvairāk apbrīnojamās pilsētas Indijā. Tieši šeit atrodas vēstures un episkā godības avoti. Izvēloties šo ceļojumu, jūs iegūsit unikālu iespēju apmeklēt leģendāro Taj Mahal Agrā, Fort Amber Jaipurā, pastaigāties pa Old Delhi ielām un vēl daudz vairāk!

7 diena/6 naktis

 Datimi09/11-14/11/18, 07/12-12/12/18, 04/01-09/01/19, 08/02-13/02/19

 Ekskursijas programmas cena

 1/DBL no 450  Евро 
SNGL
no  605 Евро

 

Diena 1

  Izlidošana  no Rīgas uz Deli

Diena 2

Ierašanās Deli. Tikšanās lidostā. Jūs saņemsiet tradicionālu Indijas sveču "Swagat" ar ziedu krellem. Pēc sagaidišānas transfers uz viesnīcu  check-in no 14:00. Atpūta.

Ēdināšana : vakariņas

Diena 3

 Brokastis viesnīca. Apskates ekskursija Deli,  ekskursuju mēs saksim ar  Vecā Deli un Sarkano fortu (ārpus)  apskati, mošeju Jama Masjid, lielākā mošeja Indijā. Mošeja celta laika posmā no 1644 līdz 1656 liels Mughal imperators Shah Jahan, būvniecība bija aptuveni miljons rūpijas pie mošejas ir trīs ieejas, četri torņi un divas minarets 40 metru baltā marmora un smilšakmens. Mošeja ir veidota no sarkanā smilšakmens, mošeja pagalmā var uzņemt apmēram 25 000 cilvēku.  Sarkana Forte  atrodas pretī Jama Masjid mošejai. Mošejas grīda ir klāta ar baltu un melnu ornamentētu marmoru un ļoti līdzīga musulmaņu lūgšanu paklājam. Šeit melns rāmis uz grīdas norāda zonas robežu, kas paredzēta tikai ticīgajiem.
Tālāk - ekskursijas turpināšana New Deli,  Kutb Minar kompleksa  apskate - minarets ir  71 metrus augsts un nosaukts par augstāko brīvstāvošo minaretu pasaulē. Kutba  Minar ir viens no daudzajiem šedevriem, kas attēlo šo laikmetu Moguls izcilo arhitektūru. Tad, apmeklējot Humajun kapenes, šeit ir apglabāts Mughals Humayun otrs monarhs, kurš nomira pēc tam, kad viņš divreiz iekaroja Deli.Parlamenta ēka ir ēka, kas ir ārkārtīgi svarīga Indijas subkontinentam. Indijas vārtus noteica Edvins Lutiens, kā cieņu Indijas karavīriem, kuri nomira Pirmajā pasaules karā un Afganistānas karā laika. Atgriešānās viesnīca Deli.
Ē
dināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 4

 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  No rīta parbrauciens  uz Agru (250 km, apmēram 5 stundas ceļā). Ierašanās Agrā un check-in  viesnīca. Ekskursija uz Agras cietoksni -  kas kalpoja Moguļu impērijas laikmetā kā valdnieku rezidence. Agra cietokšņa sienas un vārti, kā arī pirmās apmetnes tika uzceltas pēc Akbaras Lielā pasūtījuma Jamuna upes austrumu krastā. Akbaru pēcteči - vispirms Shah Jahan nostiprināja un paplašināja fortu un uzcēla mošeju, un Aurangzeb ieskava to ar vaļņiem.

Par papildu samaksu, ja vēlaties : teātra izrāde Agrā. "Mohabbat de Taj" ir skaista mīlas sāga. Ražošana stāsta par leģendāro karaliskā pāris mīlestību, skaistos kostīmos, dziesmas un dejas aizrauj, un uz skatuves parādās pasaulē lielākā Tadž Mahalas kopija. Izrāde parāda Emperor Shah Jahan un Mumtaz Mahal mīlas stāstu, kā arī Tadž Mahal vēsturi. Izmaksas ietver audio tulkotāju krievu valodā.Izstādes ilgums ir 80 minūtes. Maksa ir aptuveni 40 ASV dolāri vienai personai (atkarībā no grupas iestatījuma) - maksājums uz vietas.
Ē
dināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 5

Brokastis viesnīca un  Check-out no viesnīcas .  Pēc brokastīm mēs dosimies 

baudīs neaizmirstamo Taj Mahal. Apmeklēt šo slaveno mauzoleju, ko sauc par vienu no pasaules brīnumiem. Taj Mahalu  uzcela imperators Shah Jahan, par  piemiņu  viņa mīļotāi sievai Mumtazai.Pils  tika celts 18 gadus, šāja celtniecība bija iesaistīti  20 000 amatnieku. Tūkstošiem ziloņu veica baltu marmora celtniecību. Pēc tam dodieties uz Džaipūru ceļā, mēs apmeklesim Fatehpur Sikri (apdzīvotu pilsētu, ko uzcēlis Mughal imperators Akbar). Apskatāmās apskates vietas būs Buland Darwaza, Jama Masjid, Birlal Bhavan, Jodha Bay Palace un PanchMahal.

Pēc tam jūs apmeklēs Chand-Baori, kas atrodas nelielā Indijas ciematā Abaneri,  

Viesnīca Džaipura. 
Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 6

Brokastis viesnīca. Pēc brokastīm dosimies  uz Amber Fort, kas var droši lepoties ar savu kultūras un mākslas varenību. Tā atgādina par lielo Rajputu drosmi un drosmi, kam bija milzīga loma Indijas vēsturē.  Talak mēs dosimies uz  pilsēta pili Jaipura  -  The City Palace, no visiem pusem  to ieskauj sienas, kas iet augstu  augsti debesis,  tāpēc noteikt kur ir ieeja ir diezgan grūti. Pēc tam apmeklesim unikālo seno observatoriju Jantar Mantar, kas atrodas blakus pilsētas pilim. Tiešā tulkojumā šis nosaukums nozīmē "rīki un formulas". Mahārādža Jai Singhs II bija šo laiku progresējošs cilvēks, un šī observatorija saņēma balvu kā lielāko akmens observatoriju pasaulē. Tālāk jūs iet pa Vēju pili - Hava Mahal, viegla cirsts struktūra, kuras struktūru pilnīgi izlaida vējš, kas karstajā laikā dod  vēsumu.

Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 7

 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.
 Pēc brokastism parbrauciens uz Deli.  Transfers uz lidostu. Reis uz mājam.

Ēdināšana : brokastis

  

Programmas izmaksas ar norādītajām viesnīcām (cena EUR 1 personai)

 

1/DBL

(divvietigs numurs)

SNGL

(vienvietigs numurs)

Viesnīca 4*

450

605

Viesnīca 5*

590

865

 

Viesnīcas pēc programmas :

Pilsēta

Nakšu skaits

Viesnīca 5*

Viesnīca  4*

Deli

2

ITC Dwarka

SK Premium Park

Džaipūra

 

2

Indana Palace / Clarks Amer / Royal Orchid

KK Royal / Vesta International

Agra

 

1

 

Clarks Shiraz

Howard Plaza – The Fern / Taj Vilas

 

 

Cena ir iekļauts :

• Izmitināšana izvēlētās kategorijas viesnīcās standarta istabās.

• Brokastis un vakariņas viesnīcās.

• Programmā norādītais transfers ar automašīnu.

• Programmā norādītās ekskursijas.

• Krievu valodas gida pakalpojumi visā programmas laikā.

• Pērtiķu barošana pa ceļām uz Jaipuru.

• Krišnas templis, Chand Baori,  Fatehpur ūdens aka.

• Vizināšānas ar ziloņiem Džaipurā.

• Tradicionāla  sagaidīšāna lidostā ar ziediem.

• Cepumi, saldumi, uzkodas visa ceļojuma laikā.

• Minerālūdens.

• Liķieris (180 ml / 06 porcijas 30 ml dienā, dzērieni, vietējais pr-va) vai alus (2 kārbas dienā) ceļojuma laikā.

•  Atsvaidzinosie dzērieni.

•  Tejas nauda  -  vadītājiem,  gidam un viesnīcas darbiniekiem.

• Suvenīrs atmiņā ceļojuma beigās.

• Visi nodokļi un nodevas.

 

Cena van iekļauts :

  • Starptautiskais parlidojums Rīga–Deli–Rīga no 750,00 Eiro  no personas ar bagažu 20 kg.
  • Vīza un Indiju latvijas Pilsoņiem un Nepilsoņiem 165 EUR
  • Apdrošīnašana.
  • Ieejas  biļetes  sisos monjumentos  un muzejiem (aptuveni 60 ASV dolāri vienai personai, maksājums uz vietas)