loader

Liela Ekskursijas tūre Šrilankā

Liela Ekskursijas tūre pa Šrilanku

Картинки по запросу Шриланка

Kolombo - Sigirija - Polonnaruva - Minērija - Habarana - Matale - Kandija - Nuvara Ellia - Ella - Jalla - Halle - Kolombo

Mēs priecājamies jūs iepazīstināt ar mūsu jauno lielo apskates ekskursiju  tūris pa Šrilanku, kas noteikti  patiks aktīviem  tūristiem, dabas mīļotājiem un vēstures cienitājiem. Šajā programmā mēs centāmies savākt visas galvenās salas  atraktivakas un interesantākas vietas,  koncentrēties uz pēdējo ceļojuma dienu - apstāšanās greznāin atmosfēra Colombo koloniālā stila viesnīcā.

10  dienas /9 naktis

Datumipēc pieprasījuma

 Ekskursijas programmas cena no 1260 EUR par cilvēku

Diena 1 Izlidošana no Rīgas uz Kolombo

Diena 2 Ierašanās Kolombo. Tikšanās ar krieviski runājoša gidu lidosta. Parbrauciens uz Sigiriju. Pa ceļam mēs apmeklēsim  ziloņu audzētavu, kas  atrodas Pinnavele, kur  atrada pajumti bāreņi vai ievainotie ziloņi no malumedniekiem. Ziloņiem ir svarīga loma Šrilankas dzīvē,  70 km uz austrumiem no Kolombo uz Pinnavala, tika  izveidota valsts ziloņu audzētava kas tika atvērta 1975. gadā.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 3 Brokastis viesnīca.  Pēc brokastu mēs dosimies uz Polonnaruvu. Apskates ekskursija pa seno Šrilankas galvaspilsētu. Pēc vēsturiskās ekskursijas programmas jūs sagaidīs safari  ar džipiem  Minērijas nacionālajā parkā. Parkā ir 24 zīdītāju sugu, no kuriem aptuveni 200-300 ziloņi. Papildus ziloņiem, parkā ir mājvieta tādiem dzīvniekiem kā leopardi, lāči, plankumaini brieži, savvaļas buļļi, mežacūkas, pērtiķi, indiešu dinozauri. Atgriešānas viesnīca.  Vakariņas un atputa.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 4 Brokastis viesnīca.  Pargajiem uz  Sigirijas kalnu - Lauvu klints, kurā atrodas leģendārāis cietoksnis debesīs (5. g. m.e.). Šis gleznainais kalns atrodas salas centrā un ir viena no galvenajām Šrilankas apskates objektiem. Karaļa Kasapas Karaliskās pilis apskate, kas atrodas uz klints virsmas. Fresku apskate  kas ir saglabajusas  uz akmens sienām un spoguļ sienām. Tālāk mēs dosimies uz Habarānu  ekskursija uz  tradicionālo Šrilankas ciematu. Ekskursija uz tradicionālo ciematu, kur jūs varat izbaudīt braukt vietējo eksotisko transporta veidu – pajugu kura ir iejugs bifelis, pavizinaties ar neparastu laivu pa ezeru,  redzēt, kā dzīvo vietējie zemnieki, viņu mājas ar kāda veida amatniecības viņi nodarbojas, kā viņi audze un gatavo savās nacionālājas krāsnīs, kā glabjas no  savvaļas ziloņiem. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 5 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Ceļojumā  mēs apmeklēsim Matalas spēciju dārzu, kur var redzē kā  tiek audzēti kardamoni, kanēli, melnie pipari, sandalkoki, kafija, kakao, tēja utt. Dārza teritorijā ir veikals, kur jūs varat iegādāties visas šeit audzētās garšvielas, kā arī dabisko kosmētiku. Parbrauciens no Matalas uz Kandiju un ekskursiju uz Budas zoba pili.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 6 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Pēc brokastīm apmeklēsim Karalisko Botānisko dārzu Peradēnijā, kas ir viens no lielākajiem Āzijā. Dārza teritorija ir sadalīta tematiskajās zonās un ietver daudz eksotisku augu. Īpašu uzmanību pievērš istabas augu (750 sugu) kolekcijai. Bet galvenā dārza atrakcija ir dekoratīvās orhidejas (apmēram 100 sugas). Apmeklēsim ūdenskritumu ieleju un tējas plantācijas.Nuvara Elila ir kalnu reģions, ļoti līdzīgs Anglijai klimatisko apstākļu ziņā, tāpēc to arī sauc par "Mazo Angliju". Pudurutalagam kalna pakājē (1884 m virs jūras līmeņa) ir viens kalnu kūrorts ar tādu pašu nosaukumu (mēs iesakām vakarā  lidzi ņemt siltas drēbes). Šeit ražo vienu no labākajiem tējas veidiem pasaulē. Apmeklējot tējas rūpnīcu, jūs redzēsiet  tējas lapu apstrādes tehnoloģiju,  jūs pacienas ar tasi tīkamas tējas un piedāvās iegadaties vislabākās  tēju šķirnes pēc rūpnīcas cenas. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 7 Brokastis viesnīca un Check-ou no viesnīcas.  Pēc brokastīm no Nīvara Ellijas parbrauciens uz Ellu. Ella ir mazs ciems, kas atrodas Šrilankas centrālajā augstumā. Pilsēta atrodas mazapdzīvotā Uva provincē, ko ieskauj kalnu apvidus ar tējas plantācijām, tropu mežiem, rīsu terasēm un džungļiem. Apmeklējiet Ādama mazo virsotni, no kuras paveras brīnišķīg skats. Mazā Adam virsotne atrodas pastaigas attālumā no Ella, apmēram 20-30m. un Jūs  redzesiet dabiska dabas apskates platformu, no kuras paveras brīnišķīgas apkārtnes panoramas. Apmeklējiet Ravana alu, kas ir saistīta ar mīļotāju leģendu. 

Ēdināšana: brokastis, vakariņas..

Diena 8 Brokastis viesnīca un Check-ou no viesnīcas.  Caur ūdenskritumu un tējas plantācijas ieleju mēs dosimies uz  Jalu. Vakarā ir paredzēts safari ar džipiem pa nacionalo rezervātu.  Dzīvnieku novērošana. Parkā dzīvo savvaļas ziloņi, bifeļi, leopardi, plankumaini brieži, mežacūkas, krokodili, pāvi, dažādi pērtiķi un putni. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana: brokastis, vakariņas.

Diena 9 Brokastis viesnīca un Check-ou no viesnīcas.  Pēc brokastīm parbrauciens uz Halle. Apskates ekskursija pa pilsētu.

Halle ir ostas pilsēta Šrilankas dienvidrietumos, agrāk liela tirdzniecība, un šodien ir nozīmīgs tūrisma centrs. Halle, pirmkārt, ir interesanta arhitektūra.Pilsēta tika nodibināta 16. gadsimtā, tāpēc rietumu tradīcijas sajauktas ar Dienvidāzijas, un tika iegūts ļoti interesants arhitekturas stils. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš 17. gadsimta holandiešu celtajai fortai, kas 1988. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
 Parbrauciens uz Kolombo.  Apstāšanās greznāin atmosfēra Colombo koloniālā stila viesnīcā!

Ēdināšana: brokastis.

Diena 10  Brokastis viesnīca un Check out no viesnīcas. Transfers uz Kolombo  lidoostu.  Reiss uz mājam. 

Ēdināšana: brokastis.

Cena ir iekļauts :

·Izmitināšana viesnīcās  saskaņa ar  maršrutu.

·Ēdināšana pēc  programmā.

·Visas norādītās ekskursijas programma  ar krievvalodīgo gidu.

·Visi norādītie  transferi.

·Ziedu vītnes  atlidošānas diena.

·Minerālūdens ekskursijas laikā (500 ml pudele uz cilvēku dienā).

·Bezmaksas muzejā apmeklējums - laboratorijas un dārgakmeņu veikals Kandijā.

·Suvenīrs atmiņai.

Cena nav iekļsuts :

·Starptaistiskais parlidojums  Rīga–Kolombo–Rīga no  700,00 Eiro no personas ar bagažu no 20 kg

·Viza Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem - 64 eiro. (noformēšāna~ 7 dienas)

·Apdrošināšana

·Ieejas biļetes  memorialos un muzejos Šrilankā

·Citi pakalpojumi, kas nav iekļaut.