loader

RĪGA - ĀLANDU SALAS

RĪGA - ĀLANDU SALAS

РИГА–АЛАНДСКИЕ ОСТРОВА - Tallink & Silja Line

Cena tikai no 29 EUR par cilvēku par B klases kajīti (4 personas) 

Sāc agro zelta rudeni iedvesmojoši.

Septembrī divi īpaši jūras ceļojumi piektdienās no Rīgas ar kuģi Romantika uz drošu galamērķi – neparastajām Ālandu salām Somijā. Izmanto iespēju un ērti nokļūsti unikālajā arhipelāgā ar tiešo reisu.

Velti līdz 9 stundām laika Ālandu salu apskatei. Mariehamna ir tipiska ziemeļvalstu pilsēta ar Skandināvijai piemītošo šarmu – klusām sānieliņām, veikaliņiem un nesteidzību ikdienā. Galvaspilsētas lepnums ir vecākā iela Södragatan, kur var apskatīt koka mājas, kas ir īstenas arhitektūras pērles.

Visērtāk salas apskatīt ar velosipēdu, motociklu vai auto – 25 km no Mariehamnas ir Kastelholmas pils, kas celta 14. gadsimtā. Blakus atrodas arī bijušais cietums, tagad muzejs Vita Björn. Izbaudi gleznaino ainavu ar pastkartes cienīgiem skatiem Ālandu salu arhipelāgā.

Lieliska iespēja visiem makšķerēšanas entuziastiem – pavadi arhipelāgā nedēļu un piedzīvo īstas lielās copes brīvdienas.

Ālandu salas atrodas Baltijas jūrā starp Zviedriju un Somiju, un tās sastāv no apmēram 6700 saliņām. Ālandu salas ir raksturīgas ar savu mieru, lielu sakoptību un sakārtotu vidi velobraukšanai.

 

 

Ceļojumu meklēšana