loader

Individuāls ceļojums Singapurā - Bali salā

Individuāls ceļojums Singapurā - Bali salā 

Как сейчас попасть на Бали – Сайт Винского

MARŠRUTA LAPA

1. diena (02. decembris) Ierašanās Singapūrā
09:20 - ierašanās Singapūras lidostā (reiss TK 208). Tikšanās lidostā gida pavadībā (pie izejas no ielidošanas zāles). Transfērs uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā RELC International Hotel 4*.
https://www.relcih.com.sg/

2. (03. decembris) Atpūta Singapūrā.
Pēc brokastīm viesnīcā dienas ekskursija pa Singapūru. Ilgums: 3,5 stundas.
 Singapūras apceļošana ir labākā iespēja uzzināt, kāda tā bija pagātnē un kas bija tās straujās ekonomikas izaugsmes stimuls. Kā dzīvo šīs ultramodernās valsts jaunā paaudze? Kas ir cilvēki aiz viņu panākumiem? Dodieties aizraujošā ceļojumā  šajā mazajā salā, lai  redzētu ne tikai tās pagātni, bet arī, lai pamanītu nākotnes iezīmes. Galu galā, iespējams, ka tas, ko Singapūra izdzīvo šodien, rīt kļūs par reālitāti daudzām pasaules valstīm.
Apskates vietas: Padangas laukums, Singapūras upe, Merlion Park, Marina Bay, Raffles Place, Ķīniešu kvartāls, Bagātības strūklaka, Suntec City.

3. (04. decembris) Lidojums uz Bali.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Bali. 19:55 - ierašanās Denpasāras lidostā. Tikšanās lidostā gida pavadībā (pie izejas no ielidošanas zāles). Transfērs uz viesnīcu Ubudā. Nakšņošana viesnīcā Max One Ubud Hotel. http://maxoneubud.com/ vai Champlung Sari Ubud Hotel https://champlungsariubud.com

4. (05. decembris) Ubuda
Pēc brokastīm viesnīcā Ubudas apskates ekskursija.
Bali kultūras galvaspilsēta ir Ubuda; šī pilsēta tiek uzskatīta par salas mākslas centru. Tieši šeit atrodas lielākā daļa muzeju, mākslas galeriju, izstāžu kompleksu un citu interesantu vietu. Turklāt netālu no Ubudas atrodas amatnieku ciemati, kur Bali amatnieki izstāda savas preces: gleznas, rotaslietas, audumus un batiku, kokgriezumus un akmens grebumus, keramiku, klūgu un pērlīšu mākslas darbus, tradicionālās baliešu maskas, rotaļlietas, gliemežvāku izstrādājumus un citus suvenīrus.

5. datums (6. decembris) Ubuda
Brokastis viesnīcā. Atpūta viesnīcā un bezmaksas programma. Šo dienu iesakām pavadīt spa, pasūtīt baliešu masāžu, skrubi un, protams, vannu ar ziediem vai doties uz Svēto pērtiķu mežu – tas ir biosfēras rezervāts, kas atrodas Padangtegalas ciematā netālu no Ubudas. Šeit savā dabiskajā vidē dzīvo apmēram 700 garastes makaku.

6. datums (07. decembris) pārcelšanās uz Nusa Dua
Pēc brokastīm viesnīcā izrakstīšanās un transfērs uz Nusa Dua. Nakšņošana Mulia Resort 5* https://www.themulia.com/bali/mulia-resort vai Nusa Dua Beach Hotel & Spa, Bali 5* https://www.nusaduahotel.com/
Nusa Dua ir moderns kūrorts un pludmale Bali. Šī kūrorta teritorija aizņem aptuveni 350 hektārus. Tas ir pilnībā slēgts, jo viņi lielu uzmanību pievērš tūristu drošībai. Visu piekrasti no viesnīcu teritorijas atdala ērts gājēju celiņš. Pludmale sākas tieši aiz tās. Tās garums ir nedaudz vairāk par 2 km. Smiltis  ir balti dzeltenas, rupji graudainas, ar maziem oļiem un čaumalu paliekām. Pludmales platums ir aptuveni 50 m.

7. (08. decembris) Privāta ekskursija uz Besakih templi un Batur vulkānu (aktīvs vulkāns Bali)
Šīs ekskursijas maršruts šķērso gandrīz visu salu. Jūsu ceļojuma mērķis būs apmeklēt 2 galvenās salas apskates vietas - vulkānu ar Batur ezeru un Besakih templi.
Jūs varat baudīt brīnišķīgo skatu uz Batur vulkānu, stāvot uz skatu klāja. Vulkāns "auga" Āzijas lielākās kalderas iekšienē – piltuvē pēc vulkāna eksplozijas. Tās nogāzes klāj sasalušas lavas plūsmas.
Netālu atrodas viens no pārsteidzošākajiem Bali ezeriem. Batur ezers ir lielākais vulkāniskas izcelsmes ezers uz salas. Saskaņā ar leģendām, tās ūdeņi ir piepildīti ar 11 avotiem.
Tālāk jūs gaida ceļojums uz Besakih templi – galveno Bali templi, tempļu māti, kas celta salas augstākā kalna – Agungas – pakājē. Kalns un templis ir viscienījamākie objekti. Tempļu komplekss, kas sastāv no 22 atsevišķiem tempļiem, atrodas 1000 metru augstumā virs jūras līmeņa. Vietējiem iedzīvotājiem tas ir ļoti svarīgi. Tas pasargā salu no dabas katastrofām un palīdz sazināties ar dieviem. Šis ir vissvarīgākais un senākais templis Bali, tieši viņš kļuva par hinduisma izplatības avotu šajās vietās.
Ekskursijas beigās atgriešanās viesnīcā Nusa Dua.

8.-10. diena (9.-11. decembris) atpūta Nusa Dua.
Atpūta pie jūras un bezmaksas programma. Ekskursijas un izklaides – pēc izvēles, par papildus samaksu.

11. diena (12. decembris) Transfērs uz Denpasāras lidostu
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Denpasāras lidostu (precīzs transfēra laiks būs zināms tuvāk izlidošanai). Reģistrēšanās lidojumam TK 067.

Ceļojuma izmaksas:

 4117 eiro
3 pieaugušajiem un 6 gadus vecam bērnam (nakšņošana Nusa Dua Beach Hotel & Spa, Bali 5*)

4382 eiro
3 pieaugušajiem un 6 gadus vecam bērnam (nakšņošana Mulia Resort 5*)

Ceļojuma cenā ietilpst:
• Izmitināšana viesnīcās (10 naktis):
- 2 naktis viesnīcā Singapūrā - RELC Int


Ceļojumu meklēšana