loader

Transatlantiskie kruīzi

Transatlantiskie kruīzi

Transatlantiskie kruīzi – ērtākais ceļš uz Ameriku

Transatlantiskie kruīzi – ļaujieties brīvībai okeāna vidū

Šķērsot pasaules sāļāko okeānu un nonākt lielās iespēju zemes – Amerikas – vienā no leģendārākajām pilsētām – Ņujorkā,  ir katra īstena ceļotāja sapnis. Tomēr Ņujorka nebūt nav vienīgais iespējamais galamērķis, uz kuru ved mūsu sadarbības partneru piedāvātie transatlantiskie kruīzi.

Vairāk nekā 40 iespējamie kruīzu sākuma un gala punkti

Transatlantiskie kruīzi Atlantijas okeānā ir pieejami gan vienā virzienā, gan kā turp-atpakaļ ceļojums, kam kā galapunktus varat izvēlēties tādas leģendāras ostas pilsētas kā:

·             Sauthemptona;

·             Kvebeka;

·             Hamurga;

·             Lisabona;

·             Bostona;

·             Barselona;

·             Roma;

·             Sanhuana;

·             Marseļa;

·             Reikjavīka;

·             Monreāla;

·             Riodežaneiro;

·             Dublina;

·             Keiptauna;

·             Sanktpēterburga un vēl vairāk nekā 30 citas.

Bez ASV šo kruīzu laikā Jums ir iespēja iepazīties arī ar Kanādu, Brazīliju un citām valstīm, kā arī paviesoties Karību, Azoru, Kanāriju salās un Madeirā.

Kruīza specifika

Transatlantiskie kruīzi ilgst no 8 līdz 56 dienām un ir īpaši ar to, ka vismaz piecas brauciena dienas Jums būs garantēta iespēja atpūsties no jebkāda kontakta ar sauszemi (atkarībā no kruīza maršruta, Atlantijas okeāna šķērsošana prasa aptuveni tik ilgu laiku). Turklāt kruīzi Atlantijas okeānā sniegs Jums aizraujošu pieredzi ar iespēju veltīt laiku sev un nodoties neskaitāmām izklaidēm un nodarbēm uz kuģa. Jūs varēsiet gan apgūt jaunas zināšanas dažādās augsta līmeņa lektoru diskusijās, gan izdejoties kuģa ballēs, gan izbaudīt izsmalcinātu virtuvi un izmantot vēl daudzas citas transatlantiskā kruīza sniegtās priekšrocības.

Transatlantiskie kruīzi katrai gaumei

Mierpilna nedēļa uz ūdens bez pieturvietām? Okeāna austrumu krasta apskate pirms tam? Ņujorkas vietā vēlaties nonākt Brazīlijā, Karību salās vai Kanādā? Atzīmējiet savas vēlmes mūsu ērtajā kruīzu meklētājā un atrodiet Jums tīkamāko ceļojumu!

Vairāk nekā 350 dažādu maršrutu no vairāk kā 40 izbraukšanas pilsētām un galapunktiem .

Ļaujieties okeāna vilinājumam un izbaudiet piedzīvojumus, ko Jums sniegs transatlantiskie kruīzi!

 

Ceļojumu meklēšana