loader

Karību salu kruīzi

Karību salu kruīzi 

aerial photography of white and blue cruise ships during daytime

Karību salu kruīzi

Ļaujieties sapnim par saulainām debesīm, leknām palmām, baltām smiltīm un zilu ūdeni! Karību jūras kruīzi Jūs nogādās tieši šī sapņa centrā un sniegs iespēju ne vien atpūsties un izbaudīt pastkartēs redzamas ainas, bet arī iepazīt tuvāk Karību salu mūziku, dejas un dabu!

Aizraujoši iespaidi jebkurā Jūsu izvēlētā sezonā

Dodieties kruīzā ar kādu no  mūsu sadarbības partneriem un ļaujieties pozitīvam noskaņojumam! Ziemas sezonā no novembra līdz aprīlim kruīzus Karību jūrā piedāvā   daudzas kruīzu kompānijas.

Karību jūras kruīzi – populārākais maršruts pasaulē

Īpaši plašais Karību kruīzu piedāvājums – vairāk nekā 5 300 ceļojumu maršrutu – ļaus Jums izbaudīt 3 līdz 26 dienas paradīzē (atkarībā no izvēlētā kruīza), apceļojot pasakainās Karību salas, kuru sastāvā ir vairāk nekā 700 salu un rifu. Karību salas ir sadalītas trīs apakšreģionos: Austrumu, Rietumu un Dienvidu.

Kruīzi ar izbraukšanu un atgriešanos Bridžtaunā (Barbadosā), Filipsburgā (Sintmārtenā, Nīderlandes Antiļās), Bostonā, Fortlauderdeilā, Maiami vai Ņujorkā (ASV). Kruīzs Karību jūrā Jums sniegs iespēju tuvāk iepazīt kopumā 27 Karību valstis, piestājot 80 dažādās ostās, tostarp arī ceļotāju iecienītākajās – Barbadosā, Puertoriko, Gvadalupē, Jamaikā, Sentlūsijā, Dominikānā un Martinikā.

Dāvājiet sev iespēju nonākt pastkartēs redzamajā paradīzē – izbaudiet pasakainas brīvdienas, ko Jums sniegs Karību jūras kruīzi!

Noradītas attēles ir imformātīvas.

Ceļojumu meklēšana