loader

Panamas kanāla kruīzi

Panamas kanāla kruīzi 

SUNRISE ON A CRUISE SHIP - YouTube

Panama – vieta, kuru vērts apmeklēt vismaz reizi mūžā! Šo iespēju Jums piedāvā Panamas kanāla kruīzi, kuru laikā Jūs varēsiet ne vien izbaudīt kruīza kuģa piedāvātās izklaides iespējas, bet arī vērot cilvēka radīto inženierijas meistardarbu – Panamas kanālu – darbībā un kruīza pieturvietās izbaudīt vietējo dabu un kultūru.

Atvaļinājums visām gaumēm

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties pusotru nedēļu, vai labprāt atstātu ikdienas rūpes aiz muguras uz ilgāku laiku, Panamas kanāla kruīzu maršruti sniegs Jums šo iespēju. Ceļojumu ilgumi variē no 9 līdz pat 37 dienām, garākajā no tiem kā galamērķi sasniedzot, piemēram, Sidneju Austrālijā.

Plašas ceļojumu izvēles iespējas

Pašas populārākās pilsētas, no vai uz kurām ceļot Panamas kruīzu laikā, ir Fortlauderdeila, Ņujorka, Maiami, Losandželosa, Vankūvera un Sandjego. Jūsu ērtībām kruīzu kompānijas piedāvā arī tādus izbraukšanas punktus un galamērķus kā:

Buenosairesa;

Papeete;

Riodežaneiro;

Honolulu;

Sanfrancisko;

Sietla;

Sanantonio un citus.

Papildus plašajai maršrutu izvēlei Jums ir iespēja izvēlēties kādu no 12 mūsu sadarbības partneru aizraujošajiem kruīzu ceļojumiem uz Panamu, tādējādi pielāgojot atpūtu atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Kādus apskates objektus piedāvā Panamas kanāla kruīzi?

Kruīza maršrutā iekļautajās ostās Jums būs iespēja nokāpt no kuģa un iepazīt kultūru dažādību šajā reģionā, izbaudīt iespaidīgus lietus mežus un krāšņo savvaļas dabu, ļauties viļņiem un saules glāstiem pludmalēs, apskatīt UNESCO mantojumā iekļauto Panamas vecpilsētu un citas koloniālās pilsētiņas, izbaudīt vaļu vai sliņķu klātbūtni, piedalīties indiāņu rituālos un gūt vēl daudzas citas neaizmirstamas pieredzes.

Izbaudiet Latīņamerikas burvību un ļaujiet, lai kruīza kompānija par visu parūpējas! Laiks bezrūpīgām brīvdienām Panamas kanāla kruīzā!

Ceļojumu meklēšana