loader

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi

Объединенные Арабские Эмираты - Salt & Pepper

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi – labākā vieta, kur pagarināt vasaru

Kur noķert vasaru aiz astes, kad Latvijā siltā sezona jau ir beigusies un arī krāšņais, zeltītais rudens rit uz izskaņu? Izmantojiet iespējas, ko piedāvā Persijas līča kruīzi! Greznība, luksuss, maigi saules glāsti un iespaidīga arhitektūra – tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida, ja izvēlēsieties pagarināt savu vasaru Arābu Emirātos.

Pašas siltākās un mierīgākās jūras

AAE un Dubaijas kruīzi notiek divās no pasaules saulainākajām un mierīgākajām ūdens tilpnēm – Persijas līcī, un atsevišķi maršruti Sarkanajā jūrā.

No īsām brīvdienām līdz īstam atvaļinājumam

Tuvo Austrumu kruīzos varēsiet izbaudīt gan kruīza kuģu piedāvātās atpūtas iespējas, gan arī apskatīt ostas pilsetas un atkarībā no kruīza maršruta iepazīt kultūras daudzveidību un tradīcijas tādās valstīs kā:

·Apvienotie Arābu Emirāti;

·Omāna;

·Kuveita;

·Bahreina;

·Katara.

Turklāt Jums ir arī iespēja kruīzu kombinēt ar papildu dienām pirms vai pēc ceļojuma, ko pavadīt greznajos Arābu Emirātos, lai iepazītu šo visnotaļ pasakaino reģionu tuvāk.

Jūsu ceļojuma sākuma un gala punkti ir iespējami Abu Dabi vai Dubaijā – izvēlieties kādu no vairāk nekā 180 kruīzu maršrutiem un pielāgojiet to savām vēlmēm un interesēm!

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi notiek tikai ziemas sezonā

Arābu Emirātu kruīzi notiek laikā no oktobra līdz maijam, proti, Eiropas ziemas sezonā, jo vasarā (laikā no maija līdz oktobrim) šajā reģionā gaisa temperatūras ir 40C robežās un nereti sasniedz pat 48C, kas mums, ziemeļniekiem, nav ne komfortabli, nedz arī izturami. Turpretī ziemā gaisa temperatūras Persijas līcī un Sarkanajā jūrā ir robežās no 24C līdz 30C, kas ļoti atgādina Latvijas vasaru.

Ļaujieties 1000 un 1 nakts iespaidiem, ko piedāvā Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi!

 

Ceļojumu meklēšana