loader

Lisabonas leģendas

Lisabonas leģendas un provinces

Картинки по запросу Лиссабон

Portugāle - Lisabona - Porto-Obidos-Tomar-Batalha-Alkobas-Fatima-Grotto -Riviera -mols Rocka-Sintra-Setubal-Fadu-Kelouch-Mafra-Ericeira-José Franco -Airport

 Ilgums 8 dienas / 7 naktis

Ekskursijas tūre cena sākot no 524 EUR par cilvēku

1 Diena Izlidošāna no Rīgas uz Lisabonu. Ierašanās Lisabonā. Tikšanās ar pieņemošo parstavi lidostā.Transfers  un viesnīcu no izvēlētās kategorijas.  Pa ceļam nelielas ekskursija un informacija kur un ko nopirkt un apskatīt utt.  Vakara ekskursija -ugunis Lisabona- par papildusu maksu tiem kas grīb  35 eiro vienai personai.

Lisabona -   tā ir rietumu daļa un pati brīvāka pitāla Eiropa, viena no vecākajām pilsētām pasaulē, un vecākā pilsēta Rietumeiropā. Vakarā  laikā Lisabona  ir īpaši burvīga,  varesien redzet to, ko nepamijat dienas laikā, pēkšņi atdzīvojas naktī un šķiet labāk šāda veida nav un nevar. Mēs apskatīsim labāko  vērošānas punktu,  jūs atklāsiet brīnišķīgo ainavu un jaunu skatu uz Lisabonu un tās vēsturi. Nakts Lisabona ir īpaša smarža, jūras smarža, Fado dziesmas un nakts dzīvi.  No skatu platformas mēs varēsim redzēt Lisabonas gaismas un tiltus, Kristus statuja, ostu un Taho upi. Brīvais laiks.

2 Diena. Brokastis viesnīcā. Pēc pieprasījuma (par papildu maksu 95 eiro) brauciens uz Porto ar ātrgaitas vilcienu / autobusu. Apskates ekskursija uz Porto ar autobusu un arī pastaigas ekskursija. Pēc pieprasījuma - vīna pagrabu apmeklējums un slaveno portvīna šķirņu degustācija (papildus 6,5 eiro). Brīvais laiks.

Porto ir majestātiska pilsēta, atšķirībā no citam  pasaule, tā ir Port Vine dzimtene. Šī ir pilsēta, kas piešķīrusi vārdu visai valstij. Viena no skaistākajām pasaules pilsētām, Portugāles ziemeļu galvaspilsēta.Porto centrs ir saglabāts tads kā bija , jo tas tika veidots daudzus gadsimtus.

Ribeira ir viens no slavenākajiem pilsētas rajoniem, kur ir stāvas ielas ar vecām, pasteļkrāsāmām mājām, šaurām ieliņām, terašu un kafejnīcām. Cilvēki joprojām dzīvo šeit, tāpēc šodien Ribeira apgabals ir vairāk kā Portugāles kultūras muzejs brīvdabā.  Station Sao Bento (Estacao Sao Bento), kas uzcelta Benediktīnes klostera vietā. Stacijas galvenās zāles sienas ir dekorētas ar milzīgu Azulezhu flīžu paneļu uz ainas no visspilgtākajām Portugāles vēstures epizodēm. Se katedrāle, Clerigu baznīca, kuras zvanu tornis Torre dos Clerigus ir Porto simbols, un tas ir redzams no jebkuras vietas pilsētā. Bīskapa pils (Palacio da Episcopale). Viena no skaistākajām baznīcu Porto - Sv Francisco (Igreja de Sao Francisco) un daudzus citus interesantus lietām, jums būs redzēt un dzirdēt pārsteidzošu stāstus un leģendas Porto.

Brīvs laiks pilsētā. Atgriezties Lisabonā.

3 Diena Brokastis viesnīca.  Ekskursija "Portugāles zelta loks" 8 stundas. Obidos-Alkobas-Batāla-Tomaras-Fatima-groti.  Pusdienas nacionālajā restorānā ar dzērieniem.

Obidos - pasakaina pilsēta, slēpjas aiz sienas loka, ko sauc par pilsētas muzeju. Nelielas baltās mājas, kas ziedošajos dārzos pārklāta ar flīžu jumtu ar sarkanu krāsu.

Tomar- "Šeit katrs akmens elpo ar vēsturi." Šeit ir grandiozs un unikālas, vestures mantojums kas saglabajas līdz musdienam tas ir Templiešu bruņinieku ordeņa Planētas klosterī. Leģenda saka, ka Tomārā ir slēpta galvenā Tamplāru bruņinieku ordeņa bagātība - "Svētais Grāls". Jūs sajutīsiet šī arhitektūras darba spēku.

Batalha - abatija (kaujas klosteris) vai Santa Maria da Vitoria ir viens no lielākajiem Eiropas gotikas šedevriem un tiek aizsargāts kā pasaules mantojuma objekts. Inkvizīcijas šūpulis un karmelītu ordeņa galvenā mītne. 2007. gadā viņš tika ievēlēts par vienu no septiņiem Portugāles brīnumiem. Leģenda saka: ja jūs interesē veiksme dzīvē, tad tikai šeit tev ir iespēja uzvarēt viņas labā - šķērsojot klostera slieksni tikai ar augstu paceltu labo kāju ...

Alkobas-Abbey (UNESCO mantojumiem, viens no Portugālijas 7 brīnumiem). Šeit, kad sākās ilgstošais karš, ko vadīja absolūtā zaudētās mīlestes dusmas - pret viņa tēvu, kurā tika apgalvoti desmitiem tūkstošu dzīvību un sadedzinātas pilsētas, ko uztrauca spēcīgākas Spānijas karalis, kuras pilsētas tika iznīcinātas ar dusmu par zaudēto mīlestību. Šo vietu vēsture ir diezgan skumji, bet ļoti interesanta un pamācoša.

Fatima - pilsēta, kas ir kļuvis par dievnamu ticīgie pēc 1917.gadā trīs aitu šeit bija Jaunava Mary. Fatima tagad sauc par " Miera Altāris ". Milzīgs skaits cilvēku no visas pasaules ierodas katedrālē Svētā Trīsvienības Fatima par to reizi savā dzīvē šķērsot platību svētvietām, ejot uz viņa ceļgaliem pirms Svētās Trīsvienības katedrāle (oficiāli tiek uzskatīts, ka šajā brīdī jūs nomazgāt visus grēkus savu senču un visiem, Jūsu nākamās paaudzes). Interesanti, šī ir vienīgā vieta uz planētas, kurā katoļu un pareizticīgo baznīcas nav nekādu pretrunu.

Grottoes - Groti - septītais brīnums Portugālē - pazemes pilsētas alas, nevis pazemes karalistes māksla. Pazemes grotti pārsteidz iztēli - neskaitāmas gaismas galerijas, kas rotātas ar stalaktītiem un stalagmītiem, no kuriem daži ir vairāk nekā 80 000 gadu veci; klinšu maksla; augstās alas ir tikai neliela daļa no tā, kas jāuzskata šī brauciena laikā. 

Atgriezties Lisabonā.

4 Diena Brokastis viesnīca. Pēc velešānas (par papildus samaksu) Ekskursija uz Setubālu vai brīvais laiks Lisabonā.

Setubal, Arrabida, pusdienas un Muscat vīnu degustācija (65 € / pers., Ieskaitot vakariņas un vīna degustācija).

Dodies uz Portugāles dienvidu provinci - Setubal. Provinces sirds ir tā paša nosaukuma pilsēta, kas ir trešā lielākā Portugāles zvejas osta. Vispirms mēs ejam pa Lisabonas augstāko tiltu uz Kristus statuju. No putna lidojuma viedokļa mēs redzēsim, cik skaisti Lisabona ir .  Tad mēs apskatīsim viduslaiku cietoksni, ap kuru okeāns ir izstiepts. Tev parādīsies iespaidīgi skati. Tālāk mūsu ceļš iet caur Arrabidas nacionālo parku, kas pazīstams ar fantastiskajām ainavām no kalnu virsotnēm līdz bezgalīgajam okeānam. Mēs iepazīsimies ar vīndarības vēsturi un uzsāksim nopietnu vīna degustāciju no izcilā Muscatel reģiona.

Noslēgumā jums tiks piedāvāta zivju degustācija - zivs rodizio (milzīgs dažādu veidu vārītu zivju un jūras veltes izvēle). Mēs atgriežamies Lisabonā pa garāko pazīstamāko tiltu Eiropā - Vasco da Gama ..

Vakar, ja vēlaties, Fado ar vakariņām (par papildus samaksu - 65 eiro).

Fado (porta fado)- portugāļu mūzikas un deju žanrs, portugāļu dvēseles mūzika Labs Fado izpildītājs-"Fadishta"(ostas Fadista)-obligāti izsaka saudadi, sarežģītas emocijas, kas līdzīgas vieglai skumjām. Fado ir ļoti populāra Portugālē, mūzika Fado ir vizītkarte Lisabonā un Quimbru. Lisabonā viņi tradicionāli klausās Fadu mūziku vakarā, kopā ar vakariņām.

5 Diena Brokastis viesnīca.   Apskates ekskursija pa Lisabonu. (4,5 st) 

Lisabona -   tā ir rietumu daļa un pati brīvāka pitāla Eiropa, viena no vecākajām pilsētām pasaulē, un vecākā pilsēta Rietumeiropā. Ir tik bagāta vēsture, ka pēc 4,5 stundām jūs uzzināsit un redzēsiet tikai interesantāko un nozīmīgāko. Lisabonā harmoniski apvienots dažādu stilu arhitektūras mantojums - romānikas un gotikas, klasicisma, manuelīna un baroka.

Mēs apmeklēsim Alfamas vēsturisko rajonu, Daudzpusīgo Rossiu laukumu ar pieminekli imperatoram Pedro IV, mēs dosimies gar plašu avenue Avenida da Liberdade, mēs paliksim Beļlamas rajonā, kad Henri Navigators, Fernand Magellan, Vasku da Gama un visa pasaule ceļoja no Belena. Un Belena rajons bija tāds, ka Christopher Columbus cienījams ar savu klātbūtni. Un pārsteidzošā Belēnas tornis Lisabonai ir tāds pats simbols kā Parīzes Eifeļa tornis. Mēs redzesim cik liels ir  Jeronimosa klosteris  - spilgtu Manuelīna stila pārstāvi.

6 Diena Brokastis viesnīca.  Ekskursija “ Lisabonas Kaklarota”  aptuveni 8 st. Lisabona Riviera-Roka mols -Sintra-Quinta da Regalera-Pala pilī. Brīvi pavadiet laiku Sintrā vai apceļojot putu pili. Brīvais laiks Sintrā vai pēc velešānas var apmeklet  Putu pili.

Mēs brauksim gar okeāna krastu, pa vienu no skaistākajiem pasaules ceļiem un gar apbrīnojamam  kūrortpilsētam.

Cascais un Estoril ir eleganti kūrorti, kur  ir iecinijuši ne tikai Portugāļi, bet arī tūristi no visas pasaules. Apstāsimies pie klints "Velna žokļi" - noslēpumaina vieta, ar kuru saistītas daudzas leģendas ...

Rokas rags - arī sauc par pasaules oficiālo malu, liktenis ir Eiropas rietumu punkts. Zeme beidzas šeit pēkšņi, starp stāvošajām akmeņiem un Atlantijas vēja pūtējiem. Izbaudiet šīs vietas enerģiju, veiciet neaizmirstamus fotoattēlus!

Portugāles Sintra-pērle - neticami slēptas kalnos un serpentīnu ceļos - viena no iecienītākajām vietām Portugāles monarhu un aristokrātu atpūtai. Apmeklējiet Quinta da Regaleira pili, kas tiek pareizi uzskatīta par romantisko vietu Sintrā. Pilsētas teritorijā atrodas lielisks parks ar dīķiem,  akām, strūklakām un arhitektūras kaprīzēm. Parks ir saistīts ar misticismu un noslēpumiem ... Apmeklējot Putu pili.

7 Diena Brokastis viesnīca.   Ekskursija uz Keluša-Mafras-Ericīra-ciema Jose Franku (6 st).Vieglas pusdienas ar vietējo vīnu.

Kelušs - Karaliskā pils, kas 18.gadsimtā ir uzcelta rokoko stilā. Izsmalcināts, rožainā krāsā, ko ieskauj dārgie dārzi ar daudziem rokturiem, antīkas statujas un strūklakas. Daudzi tūristi salīdzina Queluz ar franču Versaļu. Jūs iepazīsities ar interesanto pils vēsturi, kas līdz šim bija karaļu rezidence. Interjera dizains padara neaizmirstamu iespaidu. Angļu un franču interjera stili tiek turēti nelielās zālēs. Tronis un mūzikas zāles, kurās pirms dažiem gadsimtiem notika karaļa banketi un lieliskie punkti, dekorēti ar zeltītām skulptūrām, kristāla lustras un freskām.

Mafra. Ir gigantisks pilī-klosteris komplekss. Viņš ir lielisks! Un unikala celtne paradījas, pateicoties projektam karaļa João V.Dazhe šodien šķiet uzkrāšanos rotaļlietu mājām, salīdzinot ar pils: augstums trīsstāvu pilsētas mājā nesasniedz dzegas otrajā stāvā pils. Šeit ir lielākā zvanu kolekcija pasaulē, kuru var dzirdēt 24 km rādiusā. Ericeira - senos laikos bija ceturtā valdības tradīcija. Tas ir no šejienes, no maza ciemata, 1910 pēdējais karalis Portugāles 5. oktobrī devās trimdā Anglijā, atstājot dzimteni uz visiem laikiem. Tagad Ericeiras pludmales ir iecienīta vietējo iedzīvotāju un sērfotāju atpūtas vieta no visas pasaules.

José Franco ciems ir tipisks portugāļu ciems 20. gadsimta sākumā miniatūrā. Mazā ciemā mēs iepazīsimies ar dzīves veidu, zemnieku dzīvi. Mēs izmēģināsim tradicionālo zemnieku ēdienu - gardu maizi, kaltētas desiņas, vietējo vīnu, kas sagatavoti saskaņā ar veco recepti. Ciematā ir arī veikals ar interesantu rokām apgleznotas keramikas veikala ir liela izvēli, kā arī slavenās kāpostu lapas, gaiļus, traukus utt.Transfers uz lidostu.

8 Diena Brokastīs viesnīca, check out no viesnīcas. Brīvais laiks un pēc tam transfers uz lidostu. 

Ceļojuma ir iekļauts :

·Transfers  lidostas- viesnīca- lidosta

·Izmitināšana izvēlētās kategorijas viesnīca

·Ēdināšana: viesnīcas- brokastis; 1-as pusdienas ar dzerieņiem,  viegls lančs ar vīnu

·Transporta pakalpojumi  

·Krieviski runājošs gids visā brauciena laika  

·Visas ekskursijas kas noradītas programma

Par papildus samaksu :

·Vīna degustācija Porto – aptuvēni  6,50 Eiro

·Ieejas biļetes muzeja, aizas – aptuvēni  30,00 Eiro

·Brauciens uz Porto uz 1 dienu -  95,00 Eiro

·Setubala, Arrabida, Kristus statuja, pusdienas, degustācija - 65,00 Eiro

·Fado ar vakariņām un transferu -  65,00 Eiro

·Vakara apskates ekskursija Lisabonā -35,00 Eiro

·Avio biļete Rīga- Lisabone – Rīga, cena no 250,00 EUR ar bagažu no personas