loader

Grand SPA Lietuva

Grand SPA Lietuva

https://www.youtube.com/watch?v=uvQrX29u4w4

Iegremdēts priežu mežu zaļumā un apskalots ar daudzu ezeru un upju zilu lenti, Lietuvas kūrortpilsētas - Druskininki, Traķi un galvaspilsēta Viļņa ir lieliskas ceļošanas un atpūtas vietas.Jo nav valodas barjeras, krievvalodīgo tūristu uzturēšanās Lietuvā ir vienkārša. Pastaigu ekskursijas pa interesantākajām vietām, vēsturisko apskates vietu daudzveidība, daudz izklaides un prieku iespējas  neatstāj vienaldzīgus pat vismodernākos tūristus.

Sanatorija "Grand Spa Lietuva" atrodas Druskininku kūrorta centrā. Sanatorijas funkcijas ir šādas: Pašai ir sava sūknēšanas telpa ar minerālūdeni, ko izmanto ārstniecisko dzērienu pagatavošanai un ūdens procedūrām. Proti, Grand Spa Lietuva pat oglekļa dioksīda vannu veic, pamatojoties uz minerālūdeni, kas Eiropas kūrortos ir retums.
Sanatorijas ārstēšanas centrs ir viens no lielākajiem Druskininkos, un tas ir aprīkots ar vismodernāko medicīnisko aprīkojumu, ieskaitot fizisko rehabilitāciju. Sanatorijas medicīnas centrā atrodas klīniskās diagnostikas laboratorija, kas ļauj veikt dažāda sarežģītības līmeņa veselības stāvokļa medicīniskos pētījumus un iegūt visticamākos rezultātus. Sanatorijai ir savs liels akvaparks,  kurš ir savienots ar gājēju tuneli.

 GRAND SPA LIETUVA - Updated 2024 (Druskininkai, Lithuania)   

Par atpūtu 

Lai norezervētu atpūtu lūdzam sazināties ar Lattur komandu.

 

 

Ceļojumu meklēšana