loader

PIRMĀ IEPAZĪŠANĀS AR GRUZIJU

 

PIRMĀ IEPAZĪŠANĀS AR GRUZIJU

8 dienas/ 7 naktis

 

TBILISI – MCHETA – SIGNAGI – BORŽOMI – UPLICIHE – KAZBEGI – TBILISI

 

Cena vienai personai divvietīgajā numurā 3* viesnīcā – 577 EUR *

Cena vienai personai divvietīgajā numurā  4* viesnīcā – 637 EUR *

Cena vienai personai divvietīgajā numurā  4* + viesnīcā – 687 EUR *

 

 

·       Par papildus maksu aviobiļetes, cena, sākot no – 400 EUR

 Tbilisi Capital of Georgia | Georgia Travel

1.DIENA.  Lidojums Rīga – Tbilisi.

2.DIENA. Agri no rīta ieliodo Tbilisi. Tranfērs uz viesnīcu. Atpūtas brīdis, brokastis.  Pēc brokastīm pilsētas apskates ekskursija. Vecpilsētas panorāma, pilsētas dibinātjā Vahtanga Gorgasali piemineklis, carienes Daredžas pils,  Rike parks, Vīģu ieleja ar skaisto ūdenskritumu. Viens no Tbilsi vēsturiskajiem objektiem – sēra pirtis. Mīlestības tilts, Maidāna laukums – vecākais Tbilisi “šopinga centrs”. Pēc tam pārbrauciens un pirmo Gruzijas galvaspilsētu – Mchetu. Džvari klosteris, no kura pavaeras brīnišķīgs  panorāmas skats uz Mchetu un Svetichoveli katedrāli. Šodien iekļautas arī tradicionālās gruzīnu pusdienas ar  vīnu. Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā Tbilisi.

KAKHETI - THE CRADLE OF WINE - Travel Team Georgia

3.DIENA. Šodien izbraukuma ekskursija uz Kahetiju – Gruzijas vīna paradīzi – Alazanas ieleju. Šeit ir lielākā vīnogulāji Gruzijā. Pa ceļam apskatīsim Sv.Nino sieviešu klosteri Bodbē. Signagi -  Mīlestības pilsēta , 100 torņu pilsēta. Vīna degustācija vīna rūpnīcā, kurā iepazīsimies ar vīna gatavošanas tehnoloģijām, uzglabāšanu.  Pastaiga pilsētā, skaistās ieliņas ar amatnieku izstrādājumiem, pastaiga gar cietokšņa sienu un panorāma uz Alazanas ieleju. Pa ceļam uz Tbilisi dosimies uz “KTW” vīna rūpnīcu un degustēsim vīnus. Atgriešanās Tbilisi, nakts viesnīcā.

 The Medieval Cave City of Vardzia, Georgia – PILOT GUIDES

4.DIENA. Brīva diena pilsētā. Par papildus maksu iespējams doties ekskursijās:

Dašbaši kanjons;

Tbilisi vakara ekskursija;

Ekskursija uz Gori un Bakuriani;

Ananuri cietoksnis, Kazbegi;

Vardzijas alu pilsēta, Rabatas cietoksnis;

Nakts viesnīcā Tbilisi.

 Borjomi - Wikipedia

5.DIENA. Pēc brokastīm dosimies uz Boržomi un Uplicihes alu pilsētu. Vispirms mēs dosimies caur gleznaino ieleju uz kūrortpilsētu Boržomi, kas slavena ar savu minerālūdeni. Izstaigāsim Boržomi pilsētas parku, pagaršosim ūdeni, apskatīsim amatnieku tirdziņus, pagaršosim čiekuru ievārījumu. Drosmīgākie var uzbraukt ar funikulieri kalnā un paskatīties uz Boržomi no augšas. Brīvs laiks. Laiks pusdenām (par papildus maksu).  Pēc pusdienām pārbrauksim uz Uplicihes alu pilsētu, kas atrodas Kūras krastā. Tās pirmssākumu meklējumi 2 gadu tūkstotī pirms mūsu ēras. Redzēsim dzīvojamās istabas, troņu zāli, seno aptieku un pārtikas pagrabu. Atgriešanās Tbilisi.

How to Visit Kazbegi, Georgia in 2023: Ultimate Kazbegi Guide

6.DIENA. Garāka dienas ekskursija uz Kazbegi – Stepansmindu. Pa ceļam apskatīsim Ananuri cietoksni ar ainavisko Žinvali ūdenskrātuvi. Iepazīsimies ar Aragvi kņazu valdīšanas vēsturi, tradīcijām un karošanas mākslu. Dodoties tālāka uz Kazbegi, neliela pietura Gudauri (2195 m v.j.l.) “ Tautu draudzības” apskates laukumā no kura paveras elpu aizraujošs skats uz kalniem un ielejām. Un tad jau esma Stepansmindā, pusdienas. Pēc tam ar džipiem dosimies uz  Sv.Trīsvienības baznīcu ( 2170 m v.j.l.) . Ja paveiksies ar laiku, tad būs iespēja ieraudzīt Kazbeka virsotni (5047 m.v.j.l.).

Paravani Lake - All You Need to Know BEFORE You Go (with Photos)

7.DIENA. Brīva diena vai par papildus maksu iespēja doties uz Kvemo - Kartli reģionu. Tbilisi – Tsalka ezers  – Paravani ezers – Poka – Tbilisi. Agri no rīta dosimies uz kanjonu ( ~ 100 km ), kanjona augstums 1100 – 1500 m, tas ir 8 km garš. Šeit būs iespēja apskatīt un apmeklēt jauno  tiltu u noķert adrenalīnu , staigājot pa stikla tiltu. Pēc elpu aizraujošā pasākuma, dosimies pastaigā ( 30 - 45 minūtes) un nonāksim Dašbaši ielejā, kas noslēdzas ar vairākiem ūdenskritumiem, ko vietējie dēvē par “Raudošo sienu”. Pēc tam dosimiems gar Tsalka un Paravani ezeriem. Paravani ezers ir vislielākais augstkalnu ezers. Poka klostera apmeklējums. Tālāk jau ceļš ved uz Tbilisi. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā.

8.DIENA. Transfērs uz lidostu, lidojums Tbilisi – Rīga.

Cenā iekļauts:

ü  Sagaidīšana lidostā ;

ü  Transports visa ceļojuma laikā;

ü  Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar brokastīm;

ü  Ekskursijas, kas norādītas programmā;

ü  Vietējais gids;

ü  Ieejas biļetes apskates objektos, kas minēti programmā;

ü  Degustācija “KTW” vīna rūpnīcā;

ü  Vīna degustācija Kahetijā.

Papildus:

ü  Aviobiļetes vai nu uz Kutaisi vai Tbilisi;

ü  Dzeramnaudas gidiem un šoferim;

ü  Apdrošināšana.

Ceļojumu meklēšana