loader

Grupas tūre Indijas zelta trijstūris

Grupas tūre - Indijas zelta trijstūris 

Картинки по запросу Индия

Deli - Agra - Džeipūra - Deli

Populārākā  ekskursijas tūre  Indijā! Bagātākās tradīcijas, māksla un kultūra, vēsture un mūsdienība, greznas pilis un forti ir  tas viss ir  ceļojumā -  "Indijas zelta trijstūris". Deli, Agra un Džeipūra ir trīs visvairāk apbrīnojamās pilsētas Indijā. Tieši šeit atrodas vēstures un episkā godības avoti. Izvēloties šo ceļojumu, jūs iegūsiet unikālu iespēju apmeklēt leģendāro Taj Mahal Agrā, Jaipur vēju pils, pastaigāties pa vēcas Delhi pilsētas  ielām un vēl daudz vairāk.

5  dienas/4 naktis

Pec pieprasījuma

Ekskursijas programmas cena no 300 EUR par cilvēku

Diena 1  Izlodošana no Rīgas uz  Deli.

Diena 2  Ierašanās Deli. Tikšanās lidostā. Jūs saņemsiet tradicionālu Indijas sveču "Swagat" ar ziedu krellem. Pēc sagaidišānas transfers uz viesnīcu  check-in no 14:00. Atpūta.

Ēdināšana : patstavīgi 

Diena 3 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas. Pēc brokastīm 09:00 Deli apskates ekskursija. Deli ir mūsdienu Indijas galvaspilsēta. Pēdējo trīs tūkstošu gadu laikā viņa karaliskajā zemē  valdīja daudzās dinastijās. Viņu mantojums joprojām ir dzīvs daudzi pieminekļi piemeram  mauzolejs Kings Lodi 13.gadsimta ar Britu Impērijas ēkās, piemēram, Parlamenta ēka un Prezidenta pils. Mēs apskatīsim  Indijas vārtu, Prezidenta pili un valdības ēkas (no arpusēs), Lotus templis un Kutuba minareta. Lotus Templis (slēgts pirmdienās) ir viens no  apbrīnojamakajiem  Indijas templi. Izveidots lotosa zieda formā, tas ir lielākais un skaistākais Baha'i templis un kalpo kā simbols šīs reliģijas  sekotājiem visā pasaulē. Pēs Deli apskates parbrauciens uz  Agra. Nakšņošana viesnīcā Agrā. Ēdināšana: brokastis un vakariņas.

Diena 4 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas. Pēc brokastīm ekskursija  pa Agru, majestātiskā pilsēta, kadreiz tā bija  Mogulu impērijas galvaspilsēta. Agra joprojām piesaista skaistuma meklētājus no visas pasaules, baudīs neaizmirstamo Taj Mahal.Agrās no rīta jūs varat bauīit  skatu uz Tadž Mahal saullēkta un pēc tam apmeklēt šo slaveno mauzoleju, ko sauc par vienu no pasaules brīnumiem. Tadž Mahalu  uzcela imperators Shah Jahan, par  piemiņu  viņa mīļotāi sievai Mumtazai.Pils  tika celts 18 gadus, šāja celtniecība bija iesaistīti  20 000 amatnieku. Tūkstošiem ziloņu veica baltu marmora celtniecību. Talā k mēs dosimies  uz Agras Fortu,  kas tika uzcelta kā armijas cietoksnis  1565 g. Aiz milzīgam forta sienām paslēptas lieliskas arhitektūras  monjumenti - Indijas un musulmaņu meistardarbu meistardarbi.

Pēcpusdienā  mēs apmeklēsim marmora griešanas darbnīcu tā ir unikāla iespēja vērot meistaru darbu, kura prasmes gadsimtiem ilgi ir nodotas no paaudzes paaudzē; Šeit jūs varat arī iegādāties brīnišķīgus suvenīrus no marmora un sandalkoka. Parbrauciens no Deli uz Džaipūru –   Radžasthana koloriru pilsēta. Pēc atbraukšānas uz  Džaipūru  Check-in viesnīca. Nakts viesnīca.
Ēdināšana: brokastis un vakariņas.

Diena 5 Brokastis viesnīca un  Check-out no viesnīcas. Jaipur, leģendārā "Rozā pilsēta", kas ir Radžastānas galvaspilsēta. Maharaja Jai Singh II uzbūvēja dzeltenā krāsā, bet XIX gadsimta vidū, godajot angļu prinča Alberta ierašanās, visas ēkas tika pārkrāsotas rozā krāsā - tradicionālā viesmīlības krāsā. Jaipur dos jums daudz patīkamu mirkļu, ja jūs pastaigāties pa akmens rozā ielām, pieskarieties zilo sari veidojošajam spīdumiem, pāiesiet garām šaurām durvīm, kas dekorētas ar svastikam tada dekorešana nes veiksmi Indijas mājā.

No rīta - ekskursija uz Amber Fort (Dzintara Forts). Amber Fort atrodas 11 km uz ziemeļiem no Jaipuras.Tieši tur uz Aravalli kalniem,  agrāk  bija Jaipuras galvaspilsēta .Brīvdabas fortas pils celtniecība sākās 1592. gadā Mahārādža Man Singhā. Forts ir grandiozs pils kompleks, kura ir daudz  paviljonu, dārzu un tempļu. Pēcpusdienā ekskursija pa pilsētu ar vizīti Jangar Mantara unikālajā Jandar Mantara novērošanas centrā, majestātiskajā ēkā, kas uzcelta Raja Jai Singhā 1728. gadā un kurā atrodas pasaulē lielākais saules pulkstenis, Pilsētas pils muzejos jūs varat redzēt smalkas mogoliešu kostīmus, ieročus un miniatūro gleznošanas kolekciju.  Apmeklējesim Hawa Mahal (Vēju pils). Šī piecstāvu ēka no rozā akmens, dekorēta ar kolonām un balkoniem, tika uzcelta 1799. gadā.

Interesants  reljefs no pils  ar tūkstošiem  režģu logiem uz cirsts fasāde tiek uzskatīts par Jaipur simbolu.Parbrauciens atpaķal uz Deli un transfers uz lidostu.  

Ēdināšana: brokastis. 

 Viesnīcas pēc programmas:

Pilsēta

Viesnīca 5*

Viesnīca 4*

Viesnīca  3*

Deli

Radisson NH8  vai līdzīga

City Park Airport / Golden Tulip suites vai līdzīga

Classic Diplomat vai līdzīga

Džaipūra

Ramada vai līdzīga

Paradise vai līdzīga

Park Ocean vai līdzīga

Agra

Ramada vai līdzīga

Mansingh Hotel vai līdzīga

Royal Residency vai līdzīga

 

Programmas izmaksas ar norādītajām viesnīcām (cena EUR 1 personai)

 

 

DBL 
(
Divvietigais numurs)

SNGL 
(
Vienvietigais numurs)

Extra bed 
 (
papildus gulta)

Viesnīca 3*

300

415

290

Viesnīca 4*

365

535

345

Viesnīca 5*

430

630

400

Obligāta piemaksa par  Ziemassvētku vakariņām (24.12.17)

3* - 70  Eiro no cilvēka, 4* - 110 Eiro no cilvēka, 5* - 135 Eiro no cilvēka

Obligāta piemaksa par  Jaungada vakariņām (31.12.17)

3* - 110 Eiro no cilvēka, 4* - 135 Eiro no cilvēka, 5* - 160 Eiro no cilvēka


Cena ir ieklauts :

• 3 naktis  izvēlētās kategorijas viesnīcās standarta  numuros.

• Brokastis un vakariņas viesnīcās.

• Programmā norādīts transfers ar automašu.

• Programmā norādītās ekskursijas.

• Krievu valodas  runajoša gida pakalpojumi visā programmas laikā.

• Visi nodokļi un nodevas.

Cena nav iekļauts :

·Starptautiskais parlidojums Rīga–Deli–Rīga no 750,00 Eiro  no personas ar bagažu 20 kg.

·Vīza un Indiju Latvijas Pilsoņiem un Nepilsoņiem 165 EUR

·Apdrošināšāna

·Ieejas  biļetes  monjumentos  un muzejiem (aptuveni 85 ASV dolāri vienai personai, maksājums uz vietas)

Papildus piedāvajums :

Programmas turpināšana jebkurai citai pilsētai Indijā, tostarp  atpūta pie jūras 

Goa / Kerala!

Papildu nakts Deli (ja nepieciešams):

Tategorija

Single room

Double Room

Papildus gulta

Piemaksa par vakariņam

Viesnīca 5*

155

160

60

50

Viesnīca 4*

130

137

55

40

Viesnīca 3*

90

100

45

45

Papildus transfers

30  Eiro no cilvēka viena vierziena  


*
Optimala  programma kombinēšānai ar citam tūrem ,  jūs varat aizbraukt no  Jaipuras ar autobusu vai aizlidot uz Deli ar lidmašīnu, kā arī paņemts papildu nakti Džaipurā, lai lidotu uz Goa caur Mumbaju dienu pēc programmas beigām.