loader

Indijas zelta trīsstūris + Deli

Indijas zelta trīsstūris + Kadžuraha

( ar vilcienu uz Deli)

Картинки по запросу Золотой треугольник Индии

Deli - Samoda - Džeipūra - Fatehpur Sikri - Agra - Orčha - Kdžuraha - Deli

Bagātākās tradīcijas, māksla un kultūra, vēsture un mūsdienība, greznas pilis un forti ir visi ceļojumā "Indijas zelta trijstūris". Deli, Agra un Džeipūra ir trīs visvairāk apbrīnojamās pilsētas Indijā. Tieši šeit atrodas vēstures un episkā godības avoti. Izvēloties šo ceļojumu, jūs iegūsiet unikālu iespēju apmeklēt leģendāro Tadž Mahal Agrā, Jaipur vēju pils, pastaigāties pa Old Delhi ielām un vēl daudz vairāk! Lielisks papildinājums būs "mīlestības tempļu" apmeklējums Khajuraho pilsētā.

9 dienas /8  naktis

Pēc pieprasījuma

Ekskursijas tūres cena sākot no 525 EUR no cilvēka 

Diena 1 Izlidošana no Rīgas uz Deli

Diena 2 Ierašanās Deli. Tikšanās lidostā. Jūs saņemsiet tradicionālu Indijas sveču "Swagat" ar ziedu krellem. Pēc sagaidišānas transfers uz viesnīcu  check-in no 14:00. Atpūta.

Ēdināšana : patstavīgi

Diena 3 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas. Pēc brokastīm 09:00 Deli apskates ekskursija. Deli ir mūsdienu Indijas galvaspilsēta. Pēdējo trīs tūkstošu gadu laikā viņa karaliskajā zemē  valdīja daudzās dinastijās. Viņu mantojums joprojām ir dzīvs daudzi pieminekļi piemeram  mauzolejs Kings Lodi 13.gadsimta ar Britu Impērijas ēkās, piemēram, Parlamenta ēka un Prezidenta pils. Mēs apskatīsim  Indijas vārtu, Prezidenta pili un valdības ēkas (no arpusēs), Lotus templis un Kutuba minareta. Lotus Templis (slēgts pirmdienās) ir viens no  apbrīnojamakajiem  Indijas templi. Izveidots lotosa zieda formā, tas ir lielākais un skaistākais Baha'i templis un kalpo kā simbols šīs reliģijas  sekotājiem visā pasaulē. Atgriešānas viesnīca.

Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 4 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas. No rīta pēc brokastīm dodamies uz Samodu, kas atrodas 40 km attālumā no Jaipuras. Samods ir slavens ar savu pili, ko  mantoja Ravala aristokrātisko ģimeni. Pils ir vairāk nekā 400 gadus veca, bet tā izgaja cauri vairākam restauracijam.Pirmajā stāvā atrodas zālē Sultan Mahal Hall ar marmora kolonām, flīzēm un cirstam mēbelēm, ko ieveda no Nepālas.Mēs staigājam pa zāles, redzesim Mirror and Durbar halli - nokļūstot pagātnes laikmetā, laika gaitā. Virs pils, uz kalna, atrodas  Samod forts. Laiks  to nav pasaudzejis, bet apkārteja  panorāma, kas atveras no cietokšņa sienām ir vienkarši brinišķiga.  Pēc monjumenta apskatēs  mēs dosimies ar kamieļiem cauri kāpām. Ceļojums beigsies Samod Bagh dārzā, 3 km attālumā no pils (1 stundu brauciens). Lai atjaunotu dārzu, bija  ieguldits daudz pūļu un naudas.  Tālāk mēs dosimies uz restoranu kura jūms tiks piedāvāts ieturēt pusdienas.

Pēc tam mēs dosimies uz  Jaipuru. Jaipur, leģendārā "Rozā pilsēta", kas ir Radžastānas galvaspilsēta. Maharaja Jai Singh II uzbūvēja dzeltenā krāsā, bet XIX gadsimta vidū, godajot angļu prinča Alberta ierašanās, visas ēkas tika pārkrāsotas rozā krāsā - tradicionālā viesmīlības krāsā.Jaipur dos jums daudz patīkamu mirkļu, ja jūs pastaigāties pa akmens rozā ielām, pieskarieties zilo sari veidojošajam spīdumiem, pāiesiet garām šaurām durvīm, kas dekorētas ar svastikam tada dekorešana nes veiksmi Indijas mājā. Vakarā Džaipurā mēs apmeklēsim Aarti ceremoniju Birlas templī. Lakshmi-Narajana templis, pazīstams arī kā Birla Mandir, ir mūsdienu arhitektūras brīnums. Templis atrodas  Moti Dungri kalna pakājē Jaipurā. Tas tika izveidots tikai no augstas kvalitātes balta marmora, templi ir dievu cirstas skulptūras un statujas. Tas ir veltīts dievietei Lakshmi un Dievam Narajanai. Izmitināšana viesnīcā Jaipur, nakts un vakariņas viesnīcā.
Ē
dināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 5 Brokastis viesnīca. No rīta - ekskursija uz Amber Fort (Dzintara Forts). Amber Fort atrodas 11 km uz ziemeļiem no Jaipuras.Tieši tur uz Aravalli kalniem,  agrāk  bija Jaipuras galvaspilsēta. Brīvdabas fortas pils celtniecība sākās 1592. gadā Mahārādža Man Singhā. Forts ir grandiozs pils kompleks, kura ir daudz  paviljonu, dārzu un tempļu.  Pēcpusdienā ekskursija pa pilsētu ar vizīti Jangar Mantara unikālajā Jandar Mantara novērošanas centrā, majestātiskajā ēkā, kas uzcelta Raja Jai Singhā 1728. gadā un kurā atrodas pasaulē lielākais saules pulkstenis, Pilsētas pils muzejos jūs varat redzēt smalkas mogoliešu kostīmus, ieročus un miniatūro gleznošanas kolekciju.  Apmeklējesim Hawa Mahal (Vēju pils). Šī piecstāvu ēka no rozā akmens, dekorēta ar kolonām un balkoniem, tika uzcelta 1799. gadā.Interesants  reljefs no pils  ar tūkstošiem  režģu logiem uz cirsts fasāde tiek uzskatīts par Jaipur simbolu.

Jaipura ir slavena ar saviem audumiem un arī juvelierizstrādājumiem, nav nejaušība, ka šeit tiek rīkota ikgadējās starptautiskās dārgakmeņu un juvelierizstrādājumu izstādes. Jūs varat apmeklēt juvel izstrādājumu darbnīcu, apmeklēsiet tekstilizstrādājumu ražotni. Dāmas šeit varēs iegadaties  īstu indiešu sari, un kungi ir tradicionālās indiešu drēbes - kurt. Nakts un vakariņas viesnīcā Jaipura.
Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 6 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Mēs dosimies uz Agru.  Pa ceļam tiks aprkatīts Giriraja Dharane tempļu komplekss. Šī templis, kas veltīts Krišnam, ir uzcelta Dienvidindijas stilā.  Tālāk mēs dosimies uz  Abaneru tur  jūs tur iepazīsities  ar pakāpieņu ūdens aku - Chand Baori celta 7. gadsimtā. Šī ir pārsteidzoša struktūra, kas sastāv no tūkstošiem pakapeņu, kas iet uz leju līdz ūdenim, un ir ļoti grūti noticet, kā visa šī lielā un ģeniālā struktūra ir tikai ūdens aka, lai sasniegtu vienu mērķi - dot cilvēkiem ūdeni. Jūs redzēsiet Harshita Mata templi (Laimes Dieviete) ar viduslaiku Indijas arhitektūru, apskatīsim Fatehpur Sikri mirušo pilsētu. Fatehpur-Sikri ir pilsēta, kas uzbūvēta imperatora Akbaras slēptajā sarkanā smilšakmens vietā. Ļoti īsi tas bija Mogulu galvaspilsēta, pēc kada laikā iedzīvotāji to atstāja ūdens trūkuma dēļ. Varbūt, pateicoties šim apstāklim, šodien mēs to varam pirmatnēja skaistūma. Ierašanās Agrā un izmitināšana viesnīcā, vakariņas viesnīcas Agrā.

Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 7 Brokastis viesnīca.  Pēc brokastīm ekskursija  pa Agra, majestātiskā pilsēta, kadreiz tā bija   Mogulu impērijas galvaspilsēta. Agra joprojām piesaista skaistuma meklētājus no visas pasaules, baudīs neaizmirstamo Taj Mahal.Agrās no rīta jūs varat bauīit  skatu uz Taj Mahal saullēkta un pēc tam apmeklēt šo slaveno mauzoleju, ko sauc par vienu no pasaules brīnumiem. Taj Mahalu  uzcela imperators Shah Jahan, par  piemiņu  viņa mīļotāi sievai Mumtazai.Pils  tika celts 18 gadus, šāja celtniecība bija iesaistīti  20 000 amatnieku. Tūkstošiem ziloņu veica baltu marmora celtniecību.  Tālāk mēs dosimies  uz Agras Fortu,  kas tika uzcelta kā armijas cietoksnis  1565 g. Aiz milzīgam forta sienām paslēptas lieliskas arhitektūras  monjumenti - Indijas un musulmaņu meistardarbu meistardarbi. Pēcpusdienā apmeklējiet vēl vienu grandiozā arhitektūras pieminekli Akbaras  imperatora  kapēnes  Sikandes pilsēta. Talak mēs apmeklesim Itimad-ud-Daula – kapēnes. Būvniecība sākās 1622. gadā un ilga sešus gadus. Kapenes ir apvienots ar baltu marmoru, krāsainu mozaīku, akmens inlaidēm un režģiem. Pēc stila šī ir 15.gadsimta visnovatoriskākā Mughāla struktūra, kurai raksturīgi pārejas elementi no Akbaras ēra sarkanā smilšakmens masveida ēkām līdz jutekliski rafinētām ēkām no Šah Jahana laika (Taj Mahal). Mēs apmeklēsim marmora griešanas darbnīcu tā ir unikāla iespēja vērot meistaru darbu, kura prasmes gadsimtiem ilgi ir nodotas no paaudzes paaudzē; Šeit jūs varat arī iegādāties brīnišķīgus suvenīrus no marmora un sandalkoka.Atgriešanšas viesnīca. 

Ēdināšana : brokastis un vakariņas.

Diena 8 Agras brokastis viesnīca un  Check-out.

Pēc brokastīm, pulksten 07:00, transfērs uz dzelzceļa staciju, izbraukšana ar vilcienu uz Jžansi. Pēc ierašanās notiek sagaidīšāna  stacijā. Vēlāk izlidošana uz Kadžurahu  caur Orču, kas atrodas 16 km attālumā no Jansi. Orčhā valda viduslaiku atmosfēra senatnīgajā galvaspilsētā, kas ir viena no lielākajām un spēcīgākajām centrālās Indijas karalistiem. Pilsētu dibināja 16. gadsimtā Bundel dinastijas valdnieks - Rūdra Pratap. Daudzi svētnīcām, pieminekļi un pilis izkaisīti visā pilsētā un tās apkārtnē ir liecinieki leģendārā pagātnes pilsētas un šķiet iesaldēti laikā. Šeit jūs apmeklējat Fort Orchha un Jahangir un Raj Mahal templi.Parbrauciens uz Kadžurahu , sagaidīšāna  dzelzceļa stacija un transfers uz viesnīcu . Ēdināšana : brokastis un vakariņas. 

Diena 9 Agras brokastis viesnīca un  Check-out.Pēc brokastim Kadžurahas  tempļa apskate, kas tika uzcelta starp 950 un 1050 g. m.e. Templis ir slavens ar saviem lieliskajiem kokgriezumiem, attēlojot ainas no slavenā traktāta mīlestību "Kamasutra". Tikai 22 no 85 tempļiem saglabajas. Ap 12:00 Transfers uz dzelzceļa staciju lai doties ar vilcienu uz  Deli. Pēc ierasšanas Deli dzelzceļa stacija sagaidišāna un transfers uz  lidoostu. Reis uz mājam.  

Ēdināšana : brokastis.

Viesnīcas pēc programmas :

Pilsēta

Viesnīca 5*

Viesnīca 4*

Viesnīca  3*

Deli

Radisson NH8  vai līdzīga

City Park Airport / Golden Tulip suites vai līdzīga

Classic Diplomat vai līdzīga

Džaipūra

Ramada vai līdzīga

Paradise vai līdzīga

Park Ocean vai līdzīga

Agra

Ramada vai līdzīga

Mansingh Hotel vai līdzīga

Royal Residency vai līdzīga

Kadžuraha

Ramada vai līdzīga

Clarks / Golden Tulip vai līdzīga

Isabel Palace vai līdzīga

 

Programmas izmaksas ar norādītajām viesnīcām (cena EUR 1 personai)

 

 

1/DBL 
(
divvietigais numurs)

SNGL 
(
vienvietigais numurs)

Extra Bed  
 (
papildus gulta)

Viesnīca 3*

525

720

510

Viesnīca 4*

675

940

605

Viesnīca  5*

790

1240

650

Obligāta piemaksa par  Ziemassvētku vakariņām (24.12.17)

3* - 70  Eiro no cilvēka, 4* - 110 Eiro no cilvēka, 5* - 135 Eiro no cilvēka

Obligāta piemaksa par  Jaungada vakariņām (31.12.17)

3* - 110 Eiro no cilvēka, 4* - 135 Eiro no cilvēka, 5* - 160 Eiro no cilvēka

Cena ir iekļauts :

·7 naktis  izvēlētās kategorijas viesnīcās standarta  numuros.

·Brokastis un vakariņas viesnīcās.

·Programmā norādīts transfers ar automašu.

·Programmā norādītās ekskursijas.

·Krievu valodas runajoša gida pakalpojumi visā programmas laikā.

·Vizinašanas ar ziloniem Džaipūrā

·Dzelzceļa biļetes  uz vilcienu  Agra – Džaipūra  un Džaipūra – Deli   vagona kur ir kondicioniers

·Visi nodokļi un nodevas

Cena nav iekļauts:

  • Starptautiskais parlidojums Rīga–Deli–Rīga no 750,00 Eiro  no personas ar bagažu 20 kg.
  • Vīza un Indiju Latvijas Pilsoņiem un Nepilsoņiem 165 EUR
  • Apdrošīnašana
  • Ieejas  biļetes monjumentos  un muzejiem (aptuveni 100 ASV dolāri vienai personai, maksājums uz vietas)

Papildus piedāvajums :

·         Programmas turpināšana jebkurai citai pilsētai Indijā, tostarp  atpūta pie jūras  Goa / Kerala!

Papildu nakts Deli (ja nepieciešams):

Tategorija

Single room

Double Room

Papildus gulta

Piemaksa par vakariņam

Viesnīca 5*

155

160

60

50

Viesnīca 4*

130

137

55

40

Viesnīca 3*

90

100

45

45

Papildus transfers

30  Eiro no cilvēka viena vierziena