loader

Itālijas dienvidi - Bari un Apūlija Valsts svētkos

Tiešais lidojums Rīga - Bari - Rīga

17.11.2023: Rīga - Bari  07:50 09:55

20.11.2023: Bari - Rīga 20:25 00:30

7 Night Italy & Adriatic Cruise | Royal Caribbean Cruises

Lidojums - 449 EUR:

Cena par tiešo lidojumu uz Bari turp un atpakaļ, lidostu nodokļi un bagāža (15 kg

nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + The Nicolaus Hotel 4* viesnīca - 799 EUR:

Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 4* viesnīcā divvietīgā istabā ar brokastīm.

Piemaksa par vienvietīgu istabu 200 EUR

Apūlija ir nepelnīti maz izcelts Itālijas reģions, kas lepojas ar senākajiem olīvkokiem pasaulē, trulli mājiņām,

kas iekļautas UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā, un autentisku itāļu dzīvesveidu. Augstākās kvalitātes olīveļļa un vīns ir Apūlijas vizītkarte. Itālijas dienvidi ir īstā vieta atvasaras izbaudīšanai! FlyMeAway aicina mierīgi, nesteidzoties un bez tūristu pūļiem apskatīt vienas no skaistākajām Eiropas vietām!

Viesnīca The Nicolaus Hotel Bari 4* atrodas Bari pilsētas privātmāju rajonā, apmēram 15 min. brauciena attālumā no pilsētas centra un 6 km attālumā no pludmales. Tuvākā sabiedriskā transporta - autobusa pietura atrodas ~ 5 min. gājiena attālumā no viesnīcas. Savukārt taksometra izmaksas līdz pilsētas centram ir aptuveni ~ 20 EUR apmērā. Viesnīcas modernajās istabās pieejams viss viesiem nepieciešamais: apkure/gaisa kondicionieris, seifs, fēns, minibārs, TV, bezmaksas WI-FI, kā ar piederumi tējas un kafijas pagatavošanai. Viesnīcas numurā var izvietot arī 2 pieaugušos un vienu bērnu (līdz 16 gadu vecumam), taču trīsvietīgs numurs trīs pieaugušajiem nav pieejams. Katram numuram ir savs, privāts balkons. Viesnīcā atrodas SPA un labsajūtas centrs ar tvaika pirti, saunu, masāžas un skaistumkopšanas iespējām, kā arī baseins (par papildus samaksu). Bufetes brokastis un vakariņas varēs nobaudīt restorānā, bet uzkodas, kafiju vai citus dzērienus – bārā, kafejnīcā vai uzkodu bārā. Noīrēto automašīnu par papildus samaksu varēs novietot viesnīcas autostāvvietā, kur iespējams arī uzlādēt elektriskos pārvietošanās līdzekļus.

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.

Why the Italian coastal town of Bari should be your next mini-break  destination | Evening Standard

Bari pilsētas ekskursija

17.11.2023 11:30 no viesnīcas

Ekskursijas laikā apskatīsim Bari – otro svarīgāko Dienviditālijas pilsētu, kas pazīstama gan kā universitātes pilsēta, gan kā Sv. Nikolas pilsēta. Bari vecpilsētu veido ieliņu mudžeklis, kas izvietojies starp divām modernām ostām. Viesosimies Sv. Nikolasa bazilikā un San Sabino katedrālē, kas abas būvētas Apūlijas Romāņu stilā, degustēsim fokaču un panzeroto pilsētas vēsturiskajā centrā, kā arī apskatīsim Frederikam II uzcelto Švābu pili. Savukārt, Murata kvartāls ir pilsētas galvenais iepirkšanās rajons un nakts dzīves centrs. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Cena: 45 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, fokačas un panzeroto degustācija pilsētas vēsturiskajā centrā.

Matera city guide: Where to eat, drink, shop and stay | The Independent

Altamura un Matera 18.11.2023. 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Altamuru – „mazu dārgakmeni” Murgias plato vidū, kas pazīstama galvenokārt ar īpašo, tikai šeit cepto maizi. Otrajā ekskursijas daļā dosimies nedaudz ārpus Apūlijas reģiona robežām uz, iespējams, unikālāko Itālijas pilsētiņu – Materu. Matera ir pilsēta – ala, tā mēdz to dēvēt īpatnējo mājokļu dēļ. Tās izcirstas klintīs un ir bez logiem. Tā ierīkotas arī neskaitāmas mazas baznīciņas un svētnīcas. Alas bija plaši apdzīvotas līdz 20.gs vidum, kad valdība piespiedu kārtā iedzīvotājus pārcēla uz jauniem mājokļiem, galvenokārt higiēnisku apsvērumu dēļ. Materas vecpilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Matera kļuva slavena pateicoties tam, ka tās dabisko, elpu aizraujošo ainavu izmantoja vairākās plaši pazīstamās Holivudas filmās. Ekskursijas ilgums ~8/9 stundas.

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā), maizes degustācija Altamurā, ieejas maksa Madonna de Idris baznīcā.

Visit Lecce: Things to do - Italia.it

Leče un Ostuni

19.11.2023. 08:00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Ostuni, kas atrodas tikai 8 km no Adrijas jūras piekrastes. Tās vecpilsētu veido cietoksnis, kas uzcelts kalna virsotnē un ko joprojām iekļauj nocietinātas sienas. Ostuni tiek atzīts par īstu arhitektūras dārgakmeni un tiek saukts par Balto pilsētu, pateicoties ēku baltajām sienām. Dienas otrajā pusē dosimies uz Leči - pilsētu Apenīnu pussalas “zābaka” pašā “papēdī”. Leče ir unikāla ar krāšņo baroku, rozā marmora namiem un tādēļ tiek dēvēta par “dienvidu Florenci”. Pilsētā mums būs ekskursija, kuras laikā apskatīsim Sv. Krusta baznīcu un katedrāli ar pārsteidzoši skaistu laukumu tās priekšā. Ekskursijas ilgums ~11/12 stundas.

Cena: 115 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, olīveļļas degustācija Ostuni, ieeja Sv. Krusta baznīcā un Katedrālē Lečes pilsētā, kā arī pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

The Fairy Tale Village of Alberobello and its Picturesque Trulli Houses |  Ancient Origins

Alberobello pilsētiņa un Poliņano

20.11.2023. 11:00 no viesnīcas

Ceļojuma pēdējā dienā vispirms dosimies uz Polignano a Mare – pārsteidzošu pilsētu Adrijas jūras krastā. Tās vecpilsēta izvietojusies uz klintīm, kas paceļas pāri jūrai un kuras balkoni un šaurās, ziediem rotātās ieliņas rada ļoti poētisku ainavu. Šī teritorija bija apdzīvota jau ļoti sen, par ko sevišķi liecina romiešu laika celtņu paliekas. Pilsētu apskatīsim kājām un tiks dots arī brīvais laiks. Ekskursijas otro daļu pavadīsim Alberobello – trulli mājiņu pilsētā. Tā iekļauta UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā pateicoties īpatnējām, bez saistvielām būvētām akmens krāvuma mājiņām ar konisku jumtu. Trulli mājiņas kalpoja par noliktavām vai īslaicīgu patvērumu un raksturīgas tieši Itrijas ielejai Apūlijā. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvais laiks. Ekskursijas ilgums ~7 stundas.

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts).

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!

Ceļojumu meklēšana