loader

Ekskursijas tūre Japanā

Japāna

Картинки по запросу Япония

TOKYO - ODABE - KAMAKURA - FUJIYAMA

8 dienas / 7 naktis

28.11.2018 - 04.12.2018

Ekskursijas programmas cena sākot 1840 EUR par cilvēku

Diena 1 Izlidošāna no Rīgas uz Tokiju lidosta Narita

Diena 2 Ierašanās Tokijā lidosta Narita. Tikšanās, grupu pulcēšanās, trandfers uz viesnīcu. Reģistrēšanās viesnīca pēc 15.00.

Diena 3 Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.  Apskates ekskursija pa Tokiju - samuraju varonības vēsture un jaunākajām tehnoloģijām, kas ir mainījušas cilvēku dzīvi visā pasaulē.  Mēs redzēsim unikālo ziemas ķiršu ziedus, kas ik gadu var vērot no oktobra līdz decembrīm,  ilgus gadsimtus varēja apbrīnot tikai imperatora nama iemitneki  un augstas rats samuraji. Uz senās gravīras jūs varat redzēt pārsteidzošu ainu - imperatora padotie apbrīno smalku  ķiršu ziedu ziedēšanu dzeltenās rudens kļavas. Tas nav mākslinieka fantāzijas lidojums, apvienojot šķietami nesaderīgu dabas skaistumu no dažādiem gadalaikiem.Šinjuku modernisma apgabals, kur Japānā tika uzsākta augstceltņu celtniecība. Šeit atrodas Tokijas valdība, kuras ēka ir viens no galvenajiem Japānas galvaspilsētas simboliem, un pilsētas arhitektūras piemineklis ir 204 m augstumā esošs CocoonTower kokonu forma.No novērošanas platformas, kura augstums ir 205 m Tokijas administrācijas ēkā, parādās visa pilsēta, un skaidrākos laikapstākļos - Svētais Fudzijama kalna virsotni.Shinto svetvieta Meiji Jingu, kas veltīts imperatoram Mutsuhito (Meiji) - mūsdienu Japānas dibinātājam.Templis atrodas parka centrā, kurā ir pārstāvēti vairāk nekā 100 tūkstoši krūmu un koku no visas valsts Katru rudeni šeit notiek iespaidīga krizantēmu izstāde - zieds, kas daudzus gadsimtus ir Japānas Imperijas nama emblēma.Ekskursijas maršruts iet cauri jaunatnes un modes kvartalu - Haradziukam. Nedēļas nogalēs šeit pulcējas jaunieši ar savām frizūrām un oriģinālām kleitām, izdzīvo animācijas multiplikācijas filmas - anime.Imperatora pils zona, kurā aug vairāk nekā 2000 japāņu Matsu priedes, kuras tiek uzskatītas par Japānas ilgmūžības simbolu.Apskatīsim arkas akmens Nijubashi tilts, kas noveda pie imperatora pils iekšējām kamerām. Kabuki Nacionālā teātra centrālā ēka, kas priecē acis ar japāņu arhitektūras stila pareizajām līnijām.

Laika mašīna Tokijā ir ekskursija uz futūristisko mākslīgo salu Odaiba Tokijas līcī, uz kuras paveras gleznainais Varavīksnes tilts. Tieši šeit sāksies dažu jauno sporta objektu būvniecība vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā 2020. gadā. Galvaspilsētas viesmītņu pieplūdumā tiek sveikāts Brīvības statuja, no kuriem daudzi cenšas saglabāt atmosfēru augstceltņu mežos, kas apņem Tokijas līcī.

SPA kompleksa apmeklējums Leģendu par Edo ar termiskām avotiem (2,5 stundas). Komplekss rekonstruēja Edo rajonu, kā to sauca līdz pat 19. gadsimta vidum Tokijā. Darbinieki ir ģērbušies antīkos apģērbos, un viesi gaišajās kleitas vasarā kimono - yukata. Jūs varat izvēlēties no vairākām yukata šķirnēm, kura jums patīk vislabāk. Edo ielās jūs varat iegādāties suvenīrus un izmēģināt suši, fotografēt ar ninzja un uzzināt savu likteni no japāņu fortuneteller. Pirms iegremdēšanās siltās avotos jūs varat izbaudīt papildu japāņu masāžas shiatsu.

Iepazīšanās ar japāņu virtuvi kompleksā. Mēs varam izvēlēties kādu no vairākiem senās japāņu virtuves ēdienu veidiem, piemēram, klasiskās suši. Ar mūsdienīgumu šī virtuve ir saistīta ar daudzām gardās japāņu alus šķirnēm. Transfers uz viesnīcu.  Papildus ja vēlaties - vakarā jūs varat veikt kruīzu ar vakariņām pa Tokijas līcī  ar ērto laivu (no 19:00 līdz 21:30).

Diena 4 Brokastis viesnīca.  Brīva diena. Papildu grupu ekskursija uz Nikko. Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.  Nikko ir vieta, kas, kā saka viņa vārds, izstaro saules gaismu. "Nesaki, ka es redzēju skaisto, kamēr tu neapmeklēji Nikko," saka vecais teiciens. Kopš 17. gadsimta tur uzcēla tempļa komplekss Tosegu kapa lielā Shogun Tokugawa Ieyasu, Nikko kļuva par sinonīmu varenību.Sinkjo sarkanais tilts, pa kuru varēja staigat  tikai soguns vai imperatora sūtņi varētu staigāt, tika uzcelta uz vietas, kur saskaņā ar leģendu Nikko kalnu budistu mūku Shodo pirmā templis dibinātājs šķērsoja nemierīgo kalnu straumi divu milzu čūsku mugurās.Triju Budu zālē Rinodzi templī, kur ir unikāls trīs  metru statujas sastāvs - Buddha Amida, Mercy Kannon dieviete ar zirga galvu un tūkstošroku Kannonu.Šajā īpašajā templī pasniedz tikai vīrieši no imperatora ģimenes. Tieši aiz tempļa ir pasaules bronzas miera galds, kurā tiek saplūstas 1000 budistu sūtras. Shoyen klasiskais ainavu dārzs, kas ir veidots tā, ka tas ir prieks acīm ar maigu dabas skaistumu visos četros gadalaikos.Svētie stallī pazistami visa pasaules ar trīs gudrim pērtiķiem, kuras pozas saka: "Es neredzu ļaunu, es nerunāju ļaunu, es nerunāju ļaunā". Transfers uz viesnīcu.  

Diena 5  Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.  Ekskursija uz Fudžijamu.Pusdienas vietējās japāņa restorana ekskursijās laika - visas maltītes tiek gatavotas no tīrākajiem avota ūdeņiem, kas ir slavena ar Fudzjama pakājē esošo teritoriju. Uzbraukšana ar autobusu uz Fuji svētās virsotnes 5. staciju (apmēram 40 min, kāpums notiek labvēlīgos laika apstākļos un ceļa apstākļos). No šīs stacijas, kura augstums ir 2,305 m, vasarā  notiek pargajieni uz Fudzijama virsotni, kas atrodas 3,776 m augstumā virs jūras līmeņa. Uz 5. staciju vēd 30 km garš likumains kalnu ceļš – Subaru Lain, kurā ceļotāji vēro eksotisku ainavu: saldētas lavas un ezera plūsmas, grants  uzberumu un melno bazaltu. No autobusu loga mēs redzēsim noslēpumaino  Spoku Mežu.2013. gadā Fuji vulkāns saņēma jaunu dzimšanu -  to iekļāva UNESCO Pasaules kultūras mantojumu saraksta. Ja būs nelabvēlīgi laika apstākļi vai ceļa apstākļi, kad ceļa 5. stacija ir slēgta, 5. stacijas vietā mēs apmeklēsim ledus lavas alu pie Fudzijama pakājiena.Senās un samuraju māju ansamblis "Minka" Fuji pakājē, kur jūs varat iepazīties ar viduslaiku Japānas iedzīvotāju dzīvi. Šeit ir samuraju bruņas un zobeni, zīda kokoni, rīsu paklāji, dažādi rokdarbi un pat vecas bērnu rotaļlietas, no kurām dažas ļoti līdzinās krievu lellēm( matrjoškam). Šeit jūs varat nobaudīt senās virtuves ēdienus un nobildeties atmiņaj eksotiskāja vidē. 18 mājas ar rīsu salmu jumtiem veido fantastisku senās Japānas ainavu Fudžijas fona dēļ.Apģērbdamies samuraja apģērbā vai sieviešu kimono , mēs kļūsim par šīs ainavas organisko daļu un  jus tiksiet imužinati šajos apģerbos, tiks uzņemtas bildes. (Apģērbi mainitas  ir vairākas reizes dienas laikā, ir papildu maksa uz vietas).Apmeklējums vīna darītava, bezmaksas vīna degustācija no Fudžijama vīna dārziem. Apmeklējiet Fuji muzeju, kur varat iepazīties ar interesantiem eksponātiem, tostarp no vulkānas iesaldētas lavas paraugiem.

Transfers uz viesnīcu.  

Diena 6 Brokastis viesnīca. Ekskursija uz Kamakura pilsētu - seno Japānas galvaspilsētu, daudzu tempļu un moderna kūrorta pilsētu Klusā okeāna piekrastē. Mēs apskatīsim baznīcas dievkalpojuma budistu templis Hesedars Kannons. Galvenajā tempļa ēkā ir slavenā zelta skulptūra vienpadsmitajā dieviete Kannonā. Tā augstums ir 9,3 m, tas ir Japānas augstākais koka skulptūra.

Saskaņā ar leģendu, tas tika veikts 721. Vēl viens tempļa orientieris ir milzīgs zvans, cast 1264.Klusa rotējoša māja ar sutrām ir budistu mūkste. 1421 attēli no laimes un laimes dievības Daikokuten. Mīlestības dieviete un skaistuma dievība budistu mūku alā, kur tagad japāņu meitenes no visām valsts malām mēģina kļūt skaisti.Lielā Budda (Daibutsu) ir Budas Amida bronzas statuja, kura augstums ir 13,5 metri un sver apmēram 94 tonnas. Izveidota 1252. gadā, statuja izdzīvoja spēcīga cunami un postošas zemestrīces.Statuja ir doba iekšpusē, un tiem, kas vēlas, var ienākt un kāpt pa spirālveida kāpnēm uz statujas galvu. Samuraju šintoistu templis Tsurugaoka Hatimangu, kas veltīts karavīru dievībai. Tilts ir novedis pie mūžīgās dzīves tempļa, kas izmejams pāri dīķim ar lotosām. Pastāv uzskats, ka, ja jūs varat kāpt un staigāt pa slidenu tiltu, kad tas tiek padzirdīts ar spēcīgām ūdens plūsmām, bez rokas palīdzību, jūs ilgi gaidīs.

Netalu no tilta no abām pusēm ir divi dīķi - dzīvība un nāve. Blakus baznīcai aleju šķērso 150 metru pāreja. Šeit pirmā shogun Minamoto Yoritomo karavīri praktizējās jabusame - loka šaušana no zirga.Aprīlī un septembrī jūs varat ierasties svētku dienās, kad Kamakura periodā apģērbtie karavīri šauj no lokiem, braucot ar lecošo zirgu. Templis atrodas Maidenā, kur it kā bija notikušas Yoritomo kāzas.Tagad šī ir visdārgākā vieta kāzu ceremonijām, ir jāreģistrējas gandrīz gadu. Pēc Shogun Minamoto pasūtījuma, kad viņš uzzināja, ka viņa sieva gaida bērnu, tika uzcelts plašs ceļš, kas ved no jūras krasta uz templi. Un šodien šī iela saglabā vārdu Wakamiya Ojzi - Jaunā princas ielu.Šajā alejā ir uzcelti trīs torija milzīgi torija vārti, un gar tai sakārto koki, veidojot lielisku aleju. Daudz interesantu leģendu piesaista Zeniarai Bandzaitenas šinto svētnīcai.

Tiek uzskatīts, ka, ja jūs izmazgājat naudu vietējā avota ūdenī, dievi nodrošinās, lai seifa saturs vienmēr tiktu papildināts laikā. Viņi saka, ka pat tiem, kas nav labākie no sinītu dieviem, tiek garantēts, ka viņu maku nebūs tukšs. Komati iela ar daudziem rokdarbu un suvenīru preču veikaliem.Transfers uz viesnīcu.  

Diena 7 Brokastis viesnīca.  Brīva diena

Diena 8 Brokastis viesnīca. Check out no viesnīcas.   Patstavīgs parbrauciens uz Narita lidostu no viesnīcas ar bezmaksas autobusu šatl bass (10 min)

 

Cena ir iekļauts

·Dzivošana  3*  saskaļa ar programmu

·Ēdināšana  brokastis  ( ka ir noradīts programmas tūre).

·Visi transferi un ekskursijas kas ir noradītas programma ar krieviski runājošo gidu.

·Transporta pakalpojumu, ieejas biļetes.

·Visi transferi kas ir noradīti programma.

Cena nav iekļauts:

·Abiobiļete Rīga - Narita – Rīga lidojums ekonom kase no 500 Eur ar bagažu 20 kg no personas

·Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā  3* -  240,00  eur

·Piemaksa par izvietošānu  TWN  numura viesnīcā 3* un  4* - 80,00 eur

·Visi izdēvumi kas nav noradīti programma.

·Vīza Latvijas nepilsoniem– 45 eur. ( noformēšana ~7 d)

·Apdrošināšana