loader

Ekskursijas tūre - Japāņu rudens krāsas

Japāņu rudens krāsas

Похожее изображение

TOKYO - NICKO - FUJIYAMA - KAMAKURA / JOKOGAMA

8 dienas / 7 naktis

Ekskursijas tūres cena no 1785,00 EUR no personas

Diena 1 Izlidosāna no Rīgas uz Tokiju  Naritas lidosta. 

Diena 2 Ierašanās Tokijā lidosta Narita. Tikšanās, grupu pulcēšanās, trandfers uz viesnīcu. Reģistrēšanās viesnīca pēc 15.00.

Diena 3 Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.  Apskates ekskursija pa Tokiju - samuraju varonības vēsture un jaunākajām tehnoloģijām, kas ir mainījušas cilvēku dzīvi visā pasaulē.Šeit atrodas Tokijas valdība, kuras ēka ir viens no galvenajiem Japānas galvaspilsētas simboliem, un pilsētas arhitektūras piemineklis ir 204 m augstumā esošs CocoonTower kokonu forma.No novērošanas platformas, kura augstums ir 205 m Tokijas administrācijas ēkā, parādās visa pilsēta, un skaidrākos laikapstākļos - Svētais Fudzijama kalna virsotni.Shinto svetvieta Meiji Jingu, kas veltīts imperatoram Mutsuhito (Meiji) - mūsdienu Japānas dibinātājam.Templis atrodas parka centrā, kurā ir pārstāvēti vairāk nekā 100 tūkstoši krūmu un koku no visas valsts.Mēs redzēsim unikālo ziemas ķiršu ziedus, kas ik gadu var vērot no oktobra līdz decembrīm,  ilgus gadsimtus varēja apbrīnot tikai imperatora nama iemitneki  un augstas rats samuraji. Uz senās gravīras jūs varat redzēt pārsteidzošu ainu - imperatora padotie apbrīno smalku  ķiršu ziedu ziedēšanu dzeltenās rudens kļavas. Tas nav mākslinieka fantāzijas lidojums, apvienojot šķietami nesaderīgu dabas skaistumu no dažādiem gadalaikiem.Šinjuku modernisma apgabals, kur Japānā tika uzsākta augstceltņu celtniecība.  Katru rudeni šeit notiek iespaidīga krizantēmu izstāde - zieds, kas daudzus gadsimtus ir Japānas Imperijas nama emblēma.Ekskursijas maršruts iet cauri jaunatnes un modes kvartalu - Haradziukam. Nedēļas nogalēs šeit pulcējas jaunieši ar savām frizūrām un oriģinālām kleitām, izdzīvo animācijas multiplikācijas filmas - anime.Imperatora pils zona, kurā aug vairāk nekā 2000 japāņu Matsu priedes, kuras tiek uzskatītas par Japānas ilgmūžības simbolu.Apskatīsim arkas akmens Nijubashi tilts, kas noveda pie imperatora pils iekšējām kamerām. Kabuki Nacionālā teātra centrālā ēka, kas priecē acis ar japāņu arhitektūras stila pareizajām līnijām.

Laika mašīna Tokijā ir ekskursija uz futūristisko mākslīgo salu Odaiba Tokijas līcī, uz kuras paveras gleznainais Varavīksnes tilts. Tieši šeit sāksies dažu jauno sporta objektu būvniecība vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā 2020. gadā. Galvaspilsētas viesmītņu pieplūdumā tiek sveikāts Brīvības statuja, no kuriem daudzi cenšas saglabāt atmosfēru augstceltņu mežos, kas apņem Tokijas līcī.

SPA kompleksa apmeklējums Leģendu par Edo ar termiskām avotiem (2,5 stundas). Komplekss rekonstruēja Edo rajonu, kā to sauca līdz pat 19. gadsimta vidum Tokijā. Darbinieki ir ģērbušies antīkos apģērbos, un viesi gaišajās kleitas vasarā kimono - yukata. Jūs varat izvēlēties no vairākām yukata šķirnēm, kura jums patīk vislabāk. Edo ielās jūs varat iegādāties suvenīrus un izmēģināt suši, fotografēt ar ninzja un uzzināt savu likteni no japāņu fortuneteller. Pirms iegremdēšanās siltās avotos jūs varat izbaudīt papildu japāņu masāžas shiatsu.

Iepazīšanās ar japāņu virtuvi kompleksā. Mēs varam izvēlēties kādu no vairākiem senās japāņu virtuves ēdienu veidiem, piemēram, klasiskās suši. Ar mūsdienīgumu šī virtuve ir saistīta ar daudzām gardās japāņu alus šķirnēm. Transfers uz viesnīcu.  Papildus ja vēlaties - vakarā jūs varat veikt kruīzu ar vakariņām pa Tokijas līcī  ar ērto laivu (no 19:00 līdz 21:30).

Diena 4 Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.   Ekskursija uz Fudžijamu.Pusdienas vietējās japāņa restorana ekskursijās laika - visas maltītes tiek gatavotas no tīrākajiem avota ūdeņiem, kas ir slavena ar Fudzjama pakājē esošo teritoriju.

Uzbraukšana ar autobusu uz Fuji svētās virsotnes 5. staciju (apmēram 40 min, kāpums notiek labvēlīgos laika apstākļos un ceļa apstākļos). No šīs stacijas, kura augstums ir 2,305 m, vasarā  notiek pargajieni uz Fudzijama virsotni, kas atrodas 3,776 m augstumā virs jūras līmeņa. Uz 5. staciju vēd 30 km garš likumains kalnu ceļš – Subaru Lain, kurā ceļotāji vēro eksotisku ainavu: saldētas lavas un ezera plūsmas, grants  uzberumu un melno bazaltu. No autobusu loga mēs redzēsim noslēpumaino  Spoku Mežu.2013. gadā Fuji vulkāns saņēma jaunu dzimšanu -  to iekļāva UNESCO Pasaules kultūras mantojumu saraksta. Ja būs nelabvēlīgi laika apstākļi vai ceļa apstākļi, kad ceļa 5. stacija ir slēgta, 5. stacijas vietā mēs apmeklēsim ledus lavas alu pie Fudzijama pakājiena.Senās un samuraju māju ansamblis "Minka" Fuji pakājē, kur jūs varat iepazīties ar viduslaiku Japānas iedzīvotāju dzīvi. Šeit ir samuraju bruņas un zobeni, zīda kokoni, rīsu paklāji, dažādi rokdarbi un pat vecas bērnu rotaļlietas, no kurām dažas ļoti līdzinās krievu lellēm( matrjoškam). Šeit jūs varat nobaudīt senās virtuves ēdienus un nobildeties atmiņaj eksotiskāja vidē. 18 mājas ar rīsu salmu jumtiem veido fantastisku senās Japānas ainavu Fudžijas fona dēļ.Apģērbdamies samuraja apģērbā vai sieviešu kimono , mēs kļūsim par šīs ainavas organisko daļu un  jus tiksiet imužinati šajos apģerbos, tiks uzņemtas bildes. (Apģērbi mainitas  ir vairākas reizes dienas laikā, ir papildu maksa uz vietas).Apmeklējums vīna darītava, bezmaksas vīna degustācija no Fudžijama vīna dārziem. Apmeklējiet Fuji muzeju, kur varat iepazīties ar interesantiem eksponātiem, tostarp no vulkānas iesaldētas lavas paraugiem.

Diena 5 Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.  Ekskursija uz seno samuraju galvaspilsētu Kamakura un Yokohama satelīta pilsētu.Japāņu virtuves pusdienas ekskursijas laikā. Kamakura apvieno plašu seno tempļu un skaistu kūrortu klāstu Klusā okeāna piekrastē. Šeit atrodas Japānas imperatora vasarnīca un izcilu politiķu un slaveno kultūras un mākslas darbu pārstāvji. 

Šintoistu templis Tsurugaoka Hatimangu, kas veltīts karavīru dievībai.  Uz temple vēd mūžīgās dzīves tilts, kas iet pāri dīķim ar lotosu.Tuvumā no tilta no abām pusēm ir divi dīķi - dzīvība un nāve. 

Šeit pirmā shogun Minamoto Yoritomo karavīri praktizējās jabusame - loka šaušana no zirga. Aprīlī un septembrī jūs varat ierasties svētku dienās, kad Kamakura periodā apģērbtie karavīri šauj no lokiem, braucot ar lecošo zirgu.Pārsteidzošs "naudas avots" alā Šinto ezera Zeni Arai Benten teritorijā. Saskaņā ar populāro uzskatu, ka, ja jūs no naudas maketa izmantojat naudu  un ieliksiet šajā avotā, sinītu dievi pasargās jusu maku no izsmelšanas, un tajā vienmēr būs nauda.

"Zeni Arai" ir jēdziens "mazgāt naudu" japāņu valodā, un dažiem ārzemniekiem 20. gadsimtā tas attaisnoja vēl vienu interpretāciju par "mazgāšanas" procedūras nozīmi sinčintes templī. Pārcelšanās uz Yokohama , mēs apskatīsim gaisa tiltu  Bay Bridge  kura garums  ir 860 metri. Tas ir viens no garākajiem tiltiem pasaulē, no kura paveras arī satriecošs skats uz Tokijas līci.

Sankei-en Dārzs, kuru 1906. gadā izveidojis bagātīgais zīda tirgotājs Sankei Jara un šodien ir svarīgs Japānas kultūras piemineklis. Ainavas parkā milzīgā 180 000 kvadrātmetru platībā ir 16 arhitektūras struktūras, kuras ieved no dažādām Japānas daļām.Īpaši tas ir trīsstāvu pagoda, kas celta 16. gadsimtā un ko ieved no Kioto, Rinsiinkaku villa, kas celta 1649. gadā pēc šoguna Tokugawa pasūtījuma Ķijas pussalā Choiucaku tējas namā. Ar parastu cilvēku dzīvi tiek ieviesta tipiska viduslaiku lauku māja, kas tiek transportēta no Gifu prefektūras. Ziemā parks ir dekorēts ar plūmju ziediem, pavasarī - ķiršu un acāliju, vasarā - īrisi, rudenī ziedkrāsantēmas un daudzās Momiji krāsās - japāņu kļavas.
Papildus ja vēlaties - vakarā jūs varat veikt kruīzu ar vakariņām pa Tokijas līcī  ar ērto laivu (no 19:00 līdz 21:30).

Diena 6 Brokastis viesnīca. Brīva diena.  Tiem kas vēlas – ekskursijas  tūre pa Tokiju.

Diena 7 Brokastis viesnīca. Tikšanas ar krieviski runajošo gidu.   Ekskursija uz Nikko viduslaiku arhitektūras kompleksu Toshyogu.

Dažādība kļavas paleti krāsu valsts rezervē Nikko apbrino skatu, ir grūti atrast citu vietu, kur jūs varat redzēt ziedēšanas kļavas, Momiji ir tāds pats skaistums kā Nikko.Pusdienas ekskursiju laikā vietējā restorānā. Mēs izmēģināsim ēdienus, kas saistītas ar Great Shogun Tokugawa vārdu. Piemēram, vienā no ēdieniem ir attēlots klintis Aoi - ģints ģerbonis Tokugawa klana. Papildus vēsturē pusdienas ir labas un tās ārstnieciskās īpašības. Nikko ir slavena ar sojas biezpienu "tofu" un no tā izgatavotiem produktiem. Viens no slavenākajiem un veselīgākajiem tofu-yuba atvasinājumiem, ko ražo tikai Nikko. Yuba, papildus tās delikātajai gaumei, izceļas ar augstu minerālvielu un dzelzs koncentrāciju. Nikko ir vieta, kas, kā saka viņa vārds, izstaro saules gaismu. "Nesaki, ka es redzēju skaisto, kamēr tu neapmeklēji Nikko," saka vecais teiciens. Kopš 17. gadsimta tur uzcēla tempļa komplekss Tosegu kapa lielā Shogun Tokugawa Ieyasu, Nikko kļuva par sinonīmu varenību.

Sinkjo sarkanais tilts, pa kuru varēja staigat  tikai soguns vai imperatora sūtņi varētu staigāt, tika uzcelta uz vietas, kur saskaņā ar leģendu Nikko kalnu budistu mūku Shodo pirmā templis dibinātājs šķērsoja nemierīgo kalnu straumi divu milzu čūsku mugurās.Triju Budu zālē Rinodzi templī, kur ir unikāls trīs  metru statujas sastāvs - Buddha Amida, Mercy Kannon dieviete ar zirga galvu un tūkstošroku Kannonu.

Šajā īpašajā templī pasniedz tikai vīrieši no imperatora ģimenes.

Tieši aiz tempļa ir pasaules bronzas miera galds, kurā tiek saplūstas 1000 budistu sūtras. Shoyen klasiskais ainavu dārzs, kas ir veidots tā, ka tas ir prieks acīm ar maigu dabas skaistumu visos četros gadalaikos.Svētie stallī pazistami visa pasaules ar trīs gudrim pērtiķiem, kuras pozas saka: "Es neredzu ļaunu, es nerunāju ļaunu, es nerunāju ļaunā".

Dziedātājas pūķa Hondzido templis, kur uz griestiem ir krāsots milzīgs pūķis. Viņš izsaka balsi, kad mūks, kas stāv zem viņas, īpašā veidā ielaužas koka dēļā. Galvenie vārti ir Yememon, bagātīgi inkrustēti ar smalku kokgriezumiem. Vienā no kolonnām skaitlis tiek novietots otrādi, lai izvairītos no ļaunu garu skaudības. Honden - galvenā zāle svētnīcas, kur atdusas deified garus trīs lielas Shoguns no Japānas - Tokugawa Ieyasu, Toyotomi Hideyoshi un Minamoto Yoritomo. 200 akmens pakāpieni ved uz Hodo bronzas pagodu, zem vestibiliem, kurus apglabā Ieyasu pelni.Transfers uz autobusa staciju lai brauku uz  viesnīcu Narita. Palīdzēt iekāpt autobusā. 

Diena 8 Brokastis viesnīca. Check out no viesnīcas.   Patstavīgs parbrauciens uz Narita lidostu no viesnīcas ar bezmaksas autobusu šatl bass (10 min) 

Cena ir iekļauts

·       Dzivošana  3* vai 4* saskaņa ar programmu.

·       Ēdināšana  kā ir noradīts programmas tūre.

·       Visi transferi un ekskursijas kas ir noradītas programma ar krieviski runājošo gidu.

·       Transporta pakalpojumu, ieejas biļetes.

·        Visi transferi kas ir noradīti programma.

Cena nav iekļauts:

·       Abiobiļete Rīga - Narita – Rīga lidojums ekonom kase no 600 Eur ar bagažu 20 kg no personas.

·       Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā  3* -  350,00  eur.

·       Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā   4*  -  450,00  eur.

·       Piemaksa par izvietošānu  TWN  numura viesnīcā 3* un  4* - 200,00 eur.

·       Visi izdēvumi kas nav noradīti programma.

·       Vīza Latvijas nepilsoniem– 45 eur. ( noformēšana ~7 d)

·       Apdrošināšana.