loader

Ziemas pasaka Lapzemē

Ziemas pasaka Lapzemē

экскурсионный тур В Лапландию! € 260

Datumi: 20.12.2020.; 22.12.2020; 26.12.2020.; 30.12.2020

Cena tikai no 279 EUR 

Tropiskais Akvaparks EDEN – Santa Klausa rezidence – Husky parks – ziemeļbriežu ferma – Santa parks – Arktikas zooloģiskais dārzs – Fazer saldumu veikals – Sea World akvārijs – zvaniņu muzejs «Vaskikello»

4 dienas / visas naktis viesnīcās

Autobusu tūre

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena

Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Iekāpšana uz prāmja Tallina-Helsinki. Ceļš uz Helsinkiem un Somijas lielāko Jūras centru «Sea Life», kur ir ūdens tunelis, mīt haizivis, dzeloņrajas un citi Ziemeļeiropas ūdeņu jūras iemītnieki! Turpināsim ceļojumu pa gleznaino ceļu caur ezeru zemi, caur Somijas pilsētām un ciematiem, garām priedēm, granīta akmeņiem un sasalušā ūdens spoguļvirsmām.

Ceļš uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā Oulū.

Papildus izmaksas

Sea Life — 16.50 € / 13 €

2. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rovaniemi – Lapzemes galvaspilsētu, mūžīgo Ziemassvētku valstību. Slavenākā Somijas pilsēta un Santa Klausa dzimtene!

Sniegota Lapzeme un Arktiskie ziemeļi sākas šeit! Uz ziemeļiem no Rovaniemi atrodas Santa Klausa karaliste, kas ietver Santa Klausa ciematu, Santa Klausa darbnīcu, Santa Klausa pastu un Santa Parku. Atbraucot uz šejieni, Jūs nokļūsiet pasakā. Mūs gaida SANTA KLAUSA CIEMATS, kur varēs satikt un aprunāties ar Santa Klausu viņa birojā – rezidencē, nofotografēties piemiņai, nosūtīt no Santa Klausa pasta biroja apsveikumus saviem draugiem un tuviniekiem, kā arī nopirkt suvenīrus. Neaizmirstiet iegādāties diplomu par ziemeļu polārā loka šķērsošanu!

Apmeklējiet Husky Park, lai dotos izbraucienā suņu pajūgā: skaļu suņu reju pavadījumā dosieties aizraujošajā ceļojumā ragavās pa sniegotu mežu, bet pirms tam, jums pastāstīs par haskijiem, par šķirnes vēsturi un suņu dzīvi bargajos ziemeļu dabas apstākļos. Suņi ir labsirdīgi un ļoti draudzīgi, par ko varēsiet pārliecināties pirms vai pēc vizināšanās. Šis neticamais ceļojums neatstās bez emocijām!

Tālāk dosimies uz pasaku pasauli, kur mīt rūķi un elfi – Santa Park: Ziemassvētku melodiju pavadījumā Jūs nonāksiet pazemes valstībā – īstā elfu alā! Santas Parka viesi var doties izzināt neskaitāmas noslēpumainās vietas un piedzīvot dažādas izklaides: Elfu skola, Misis Klauss Piparkūku virtuve, Santas birojs, Vilciens «Gadalaiki», Ledus galerija ar apgaismotām ledus skulptūrām, Milzīga Sniega Bumba, Pasts utt.

Atgriešanās viesnīcā.

Papildus izmaksas

– Haski parks – ieejas biļetes parkā – 10 €, brauciens suņu pajūgā – pieaug.30 € / bērniem 15 €;

– Briežu ferma – 18 € / 14 €;

– Polārā loka šķērsošanas sertifikāts – 5 €;

– Santa Parks – 34 € / 28 €;

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz  Ranuā, kur varēsiet apmeklēt arktiskās savvaļas dabas pasauli –  galējo ziemeļu zoodārzu! Dzīvnieki dzīvo plašajos voljēros mežā, pateicoties apstākļiem, kas maksimāli pietuvināti dabiskajiem, dzīvnieki uzvedas atbilstoši saviem dabiskajiem instinktiem.  Pastaigā pa 2,5 km garu zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk nekā 200 tā iemītniekus.  Ceļā vidū atrodas milzīgie voljēri ar savvaļas dzīvniekiem  – brūnajiem un baltajiem lāčiem, vilkiem, lūšiem un tiņiem. Pie zoodārza varēsiet iegādāties dažādus Karl Fazer gardumus. Brauciens uz Oulu. Lai atpūstos pēc gara ceļa, dosimies uz ūdens atpūtas parku. SPA centra «Eden» apmeklējums – ūdens slidkalniņi, ūdens masāža, jūras vilnis, dažādas saunas – īsta paradīze, vasara ar palmām un tropiskajiem zaļumiem ziemās vidū.

Ceļš uz viesnīcu.

Papildus izmaksas

– Zoodārzs Ranua — 18.5 € / 16 €

Tropiskais akvaparks EDEN  — 15 € / 12 €

4. diena

 

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Helsinkiem.Ceļojuma turpinājums uz  zvaniņu muzeju «Vaskikello», kur piedāvāta plaša zvanu kolekcija. Muzejā eksponēti visdažādākie zvani (no stikla, māla, koka, bronzas utt.) no visas pasaules. Ārā eksponēti lieli zvani, kuros var zvanīt. Lielākais Somijas zvans atrodas augstākajā lielā torņa līmenī, tā svars pārsniedz 8000kg un diametrs ir 2550mm.  Dienas otrajā pusē prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. Ierašanās Rīgā.

 

Ceļojumu meklēšana