loader

Grupas Tūre Mehiko- Kankūna “PIECAS CIVILIZĀCIJAS PLUS”

Grupas Tūre  Mehiko - Kankūna

PIECAS CIVILIZĀCIJAS PLUS"

Картинки по запросу Мексика

13 dienas / 12 naktis

1-a diena: Izlidošāna no Rīgas uz  Mehiko.

2-a diena: Ielidošāna Mehiko. Tūre sakas  ar sagaidišānu lidosta un transferu uz Jusu viesnīcu (30-40 min).  

3-a diena: Apskates ekskursija Mehiko-Teotihuacanas piramīdas un Antropoloģijas muzejs (10 st) Brokastis viesnīcā.

Mehiko iespaidīga metropole ar fantastisku antropoloģisku simbiozi: indiāņi, mestizos, kreolīši, eiropieši. Kultūrvēsturiskais un arhitektūras centrs no visbiežāk interesantajām valstīm Amerikā. Pilsēta ar verdošam emocijām, spilgtām krāsām un asu gaumi.

Jūs redzēsiet: galvenais valsts laukums, senās acteku pilsētas Tenohtitlana drupas, katedrāle, prezidenta pils, kas slavena ar leģendārās Diego Riveras freskām.

Teotihuacan  par mirušo ceļu,  pa kuru simtiem indiešu gāja, prieka un bēdas. Mistika un bažas ir milzu senās  koka pilsētas fons, kura dzimšanas un nāves vēsture līdz pat šai dienai joprojām ir noslēpums. Teotihuacan ir reliģisks, politisks un ekonomisks kapitāls Mesoamerica 8 gadsimtiem. Jūs redzēsiet: Saules piramīdas, Mēness piramīdas, Pērļainā čūskas templi utt.

Teotihuacan ir reliģisks, politisks un ekonomisks Mesoamerica galvaspilsēta  bija 8 gadsimtus. Jūs redzēsiet: Saules piramīdas, Mēness piramīdas, čūskas templi u.t.t.

Antropoloģijas muzejs – Lielākais Latīņamerikas muzejs, izsekojot visai vēsturiski bagātigo Indijas pagatnes Mesoamerica. Atgriešānas viesnīca.

4-a diena: Fridas Kalo māju muzejs un Trotska muzejs -  Tasko – Akapulko

Brokastis viesnīcā.

Fridas Kalo – pati slavenā meksikāņu māksliniece, cilvēks ar spilgtām spējām un pretrunīgu dzīvi. Māja – muzejs bija tā laika kultūras centrs, kuru apmeklēja daudzi radoši cilvēki.

Frida liktenis, viņas laulība ar Diego Riveru, personīgām mantām un kolekcijām: visa muzeja ekspozīcija ir jūtama šīs izcilās mākslinieces klātbūtne, kura šajā nama ir dzimusi un mirusi.

Tasko, Gleznainā kalnu pilsēta Guerrero štatā, kas atrodas UNESCO aizgādībā.

Sudrabs – šī ir galvenā pilsētas tēma, ap pilsētu ir daudz sudraba raktuvju, kur joprojām strādā pie šī dārgmetāla ieguves.  Brauiens uz Akapulko –  pats leģendārais Meksikas kūrorts.

5-a diena: Akapulko –  Apskates ekskusija –  leceju šovs ko klits La- Kebreda

Brokastis viesnīcā. Atpūta un ekskursija uz  leceju šovu no klints  La- Kebreda. Ta ir pati galvenā un unikāla izklaidēs iespēja tūristiem Akapulko. No klints, kuras augstums ir 35 metri, izmisīgie drosmīnieki lec uz leju šaurā aiza. Šo lecienu grutība ir  tāja lai lecot neskartu blakos esošās klinti, trapit tieši šaura aiza konkretaja vieta piezimetos ūdeni.Šī bīstamā  atrakcija pārsteidz  verotājus jau kopš 1934. gada, tā kļūstot par pilsētas vizītkarti.

Nakts viesnīca Akapulko.

6-a diena:  Akapuklo – Pueblo – Oaxaca

Brokastis viesnīcā .Garš pabrauciens uz Pueblu,  uz vienu no lielākajām Kolonijas pilsētām Meksikā, kuras viss vēsturiskais centrs atrodas UNESCO aizsardzībā. Pēc ekskursijas pa pilsētu mēs dosimies uz dienvidiem uz  Oaksakas pilsētu.  Šis reģions ir pazīstams ar to, ka šeit ir ļoti daudz vietējo pamatiedzīvotāju. Apskates ekskursija pa Pueblo.

7- a diena: Oaxaca – Monte Alban arheoloģijas zona - Tule - Teuanetepec

Brokastis viesnīcā. Zapoteku galvaspilsēta Monte Albana ir lielisks urbanizācijas piemērs. Pilsētai ir stratēģiskā atrašanās vieta – 2000m virs jūras līmeņa. No šejienes paveras fantastisks skats uz Oaxaca pilsētu. Pilsētas ģeometrija, Bumbas spēļu laukums, Observatorija, akmens reljefi. Oaxaca apskates ekskursija. Ierašanās Tehuantepec pilsētā, izmitināšanās viesnīcā.

8- a diena: Teuanetepec  – Sumerido kanjons - San Cristobal de las Casas

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz San Cristobal de Las Casas. Līdz Canon del Sumidero pa sauszemi, tālāk pa ūdeni ar laivām. Canon del Sumerido kanjons ir viena no skaistākajām vietām Meksikā, kur var apskatīt alas un altārus, brīnumainus augus, kas aug klintīs un veido neparastas figūras. Pēc kanjona apskates brauciens līdz indiāņu pilsētai San Cristobal de las Casas, leģendāra cīnītāja Marko dzimtenei.Izmitināšanās viesnīcā.

9- a diena: San Cristobal de las Casas Sinakatan - San Juan Chamula - Misol Ha– Palenke Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa San Cristobal de las Casas, tirgus apmeklējums. Indiāņu ciematu Zinacatan un San Juan Chamula apmeklējums. Brauciens līdz gleznainam ūdenskritumam Misol-Ha, kur var arī nopeldēties.Ierašanās Palenke. Izmitināšanās viesnīcā.

10- a diena: Palenke  – Kampeče 

Brokastis viesnīcā .Palenke arheoloģiskais centrs – viennozīmīgi -  pats gleznainākāis no visām seno maiju pilsētām. Pilsēta- galerija: priesteriem un imperatora Pakala II akmens portreti, dinastijas hronikas, Saules un Krusta templis, "Kosmonauta" tēls uz Imperatora Pakala sarkofāga plāksnes, kas atradās Uzrakstu templī. Pilsēta - noslēpums, Čiapasa pilsēta kas ir  noslēpta aiz lianam uz džungļu mežiem. Pārvietojoties pa  Usumacinta upi, mēs ieradisimie cietokšņa - pilsētā Campeche, kas slavena ar  savam 17. gadsimta aizsargmuriem. Atgriešānas viesnīca.

11-a diena: Kampeče – Ušmaļ - Marida

Brokastis viesnīcā .Mūsdienīga pilnīgi atšķirīga Kampečes ainava, šī ir pilsēta-osta,  kas ir slavena ar savu piratu pagatni. Ušmaļ – Lielisks arhitektūras stila piemērs Puuk: Ovāls pamatnē – Burvju piramīda, Gubernatora pils ar 365 lietus dievu Čaaka maskām, Mūķeņu Kvadrāts, Bruņurupuču Templis. Ierašanās Meridā. Ierašanās Meridā, Check in viesnīca.

12-a diena: Merida - Čičenica (Chichen Itza) – Ek Balam – Kankūna

Brokastis viesnīcā. No Meridas, cauri henekena laukiem (dabīgā šķiedra, kas bija Jukatanas ekonomikas pamats), mēs ierodamies Čičenicā – Toltekas / Maiju kultūras paraugs. Spalvām greznotā čūskas dieva – Kukulkana piramīda, Bumbas spēles laukums, Observatorija.  Peldēšanās senotā – visskaistākajā Jukatanas karsta ezerā Ik Kilā – “vietā, kur piedzimst vējš”. Ek Balam arheoloģiskā centra, kas apgāž ierasto viedokli par Maiju kultūru, apmeklējums. Viens no svarīgākajiem pēdējās desmitgades arheoloģijas atklājumiem – gigantisks reljefs, monstra-jaguāra sejas veidolā. No pilsētas, kas atklāta publikas apskatei tikai dažus gadus atpakaļ, ir redzams tikai "Kremlis", bet pārējais joprojām dus džungļu ieskauts. Ierašanās Kankunā.

13-a diena: Kankūna

Brokastis viesnīcā . Check-out no viesnīcas, transfers uz lidostu.

Tūres cenas vienai personai EUR:

Viesnīca

½ DBL

SNGL

EX.Bed

CHLD  (2 -11g) ar 2-iem peaugušiem.

Viesnīca 4*

1960

2195

1750

1372

Viesnīca 5*

2160

2360

1870

1512

 

Nakšu skaits

Pilsēta

Hotel 4* & Hotel 5*

2

Mexico

Royal Reforma 4* & Barcelo Mexico Reforma 5*

2

Acapulco

El Cano & Emporio Acapulco

1

Oaxaca

Mision de Los Angeles & Victoria Oaxaca 4 PLUS*

1

Tehuantepec

Calli 4*

1

San Cristobal

Ciudad Real Centro Historico & Villa Mercedes San Cristobal de las Casas

1

Palenque

Ciudad Real Palenque & Villa Mercedes Palenque

1

Campeche

Plaza Campeche 4* & Del Mar 5*

1

Merida

El Español & Hyatt Merida 5*

Tūre cenā ir iekļauts:

·       Krievu valodā runājošs gids.

·       Izmitināšana izvēlētās 4 * vai 5 * kategorijas viesnīcās ar brokastīm.

·       Austiņas - Radio vadība.

·       Ieejas biļetes uz visiem apskates objektiem, kas iekļauti ceļojuma plānā: muzeji, arheoloģiskie objekti utt..

·       Transfers no lidostas un uz lidostu ekskursijas beigās (vai jebkurā citā dienā)..

·        Bez nakts braucieniem.

·        Uzmanības apliecinājumi ceļotājiem visas programmas garumā nacionālo suvenīru,dzērienu un patīkamu pārsteigumu veidā.

·        DVD transports ar tematisko filmu bibliotēku krievu valodā.

·       Izvietošanas Kankunas vai Riviera Maya viesnīcās pēc ceļojuma beigām (nepieciešams vismaz 1 nakts).

Tūres cenas nav iekļauts:

·        Aviobiļetes Rīga-Mehiko / Kankuna-Rīga  no 680,00 € vienai personai ar 20 kg bagāžu.

·       Viza  Latvijas Republikas nepilsonis - 75,00 EUR (klīrings ~ 7 d.d. ).

·        Apdrošināšana.

·        Personiskie izdevumi.

·       Dzeramnauda vadītājam un vadītājam.

Informācija:

Apstiprinātas viesnīcas var  tikt mainīt uz lidzīgas  kategorijas viesnīcas nepārvaramo apstakļu  dēļ.

Dažas 5 *viesnīcas perifērijā neatbilst starptautiskajiem 5 *standartiem, tomēr formāli ir piecu zvaigžņu viesnīcas.

Numuri

TRP:В Meksikā nav numuru ar trīs atsevišķām gultām viena numura.  Rezērvejot  numuru  TRP piedāvas:

  • Divas gultas – TWIN +  papildus gultu  (nav garantēta)
  • Viena gulta KING + papildus gultu     (nav garantēta)

Ceļojumu meklēšana