loader

Andora

Andoras Firstiste ir valsts Eiropas dienvidrietumos. Tā atrodas Pireneju kalnos, starp Franciju un Spāniju.

1278. gadā Andora nonāca Fuā grāfa (Francija) un Katalonijas provinces Seo de Urhelas bīskapa (Spānija) kopīgā pārvaldījumā. Kopš tiem laikiem līdz pat 1993. gadam Andora bija Francijas un Spānijas īpašumā. Bet 1993. gada 14. martā tautas referendumā tika pieņemta jauna konstitūcija un Andora kļuva par neatkarīgu valsti parlamentāru valsti, vienlaikus saglabājot firstistes statusu Valsts kopvadītāji ir Francijas prezidents un Spānijas provinces Seo de Urhelas bīskaps (šī iemesla dēļ valsts iekārtu mēdz apzīmēt arī kā parlamentāru kopprotektorātu). 

Ekskursijas pa valstij
Termālais komplekss "Caldea"

Termālais komplekss "Caldea" nav medicīnas centrs, taču pilnā šī vārda izpratnē ir veselības oāze, kurā pieejamas ne tikai termālās un dziednieciskās procedūras, bet iespējams arī apmeklēt diētisko restorānu "Akvariuss", no kura paveras panorāmas skats uz lagūnu, bāru "Nemo", kādu no daudzajiem boutique veikaliņiem vai tirdzniecības centru. 

 

 

 

 

 

 

Karkasona

Karkasona – sena, pasaulslavena pilsēta un cietoksnis vienlaikus. Tās ielas vēl atminas ķeltu un romiešu jātnieku zirgu pakavu klaboņu. Pilsēta, kuru dibinājuši romieši, realitātē atgādina pasaku grāmatās skatītos attēlus. Ne velti tajā ilgi sabijis Disnejs.

 

 

 

 

 

 

Monumentālā Barselona

Jūs varēsiet izbaudīt Barselonas panorāmu, kas paveras no Tibidabo kalna, un redzēsiet Svētās sirds templi. Šīs ekskursijas laikā Jūs redzēsiet unikālos Antonio Gaudi meistardarbus, tādus, piemēram, kā Svētās ģimenes katedrāle un Guela parks, pastaigāsieties pa Ramblu, gotikas kvartālu un gūsiet vispatīkamākos iespaidus par šo skaisto pilsētu. 

 

 

 

 

 

 

Tematiskais parks “Naturlandia”

Pavadot ziemas atvaļinājuma laiku tematiskajā parkā “Naturlandia”, aktīva atpūta visai ģimenei garantēta! Plašajā teritorijā lielus un mazus priecēs sniega slīdkalniņu parks (vienīgais tāds Pirenejos!), slēpošanas nogāze (2050 m augstumā), brīnišķīgas kalnu ainavu panorāmas.

Neesat atraduši savu ceļojumu?

Uzrakstiet mums. Mēs ar Jums sazināsīmies!

Ceļojumu meklēšana