loader

Itālija

Ceļojums uz Itāliju ir unikāla atpūta un tūrisma ispējas. Ar mākslas dārgumiem tā ir bagāta kā neviena cita Eiropas valsts.

Jau vairākus gadsimtus cilvēki tiecas redzēt arhitektūras, skulptūras un glezniecības šedevrus, pateicoties kuriem izaugusi Eiropas māksla. 

No Ziemeļiem līdz Dienvidiem tā ir tik dažāda, katrā pilsētā un ciematā var atrast ko īpašu. Tāpat arī baudīt kūrorta atpūtu, izslavētos Itāļu vīnus ar sieru un palutināt sevi ar gardu maltīti.

Ekskursijas pa valstij
Roma

 

Mūžīgā pilsēta, civilizācijas šūpulis – ar šiem apzīmējumiem apveltītā pilsēta joprojām tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaulē. Roma ir bijusi lieciniece uzplaukumam un pagrimumam, kuru piedzīvoja viena no dižākajām planētas civilizācijām.

 

 

 

 

 

Markes reģiona māksla un vīni

 

Askoli Pičēno pilsēta ir brīnumains viduslaiku nostūrītis mūsdienu Itālijā, pasakaina “torņu pilsēta”. Apbrīnojami kolorīta un enerģijas pilna pilsēta ar neparastu arhitektūru, kurā atspoguļojas dažādi stili un laikmeti.

 

 

 

 

 

Rimini vēsturiskais centrs

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekskursija uz Florenci

 

Florence ir Itālijas renesanses galvaspilsēta, atzīta pasaules un Itālijas mākslas un kultūras dārgumu krātuve. Pilsētas laukumus, muzejus un pilis rotā Mikelandželo, Bruneleski, Čellīni, Džoto un citu dižu mākslinieku radīti darbi. Florence ir labā nozīmē satriecoša pilsēta, kas gluži vai radīta nebeidzamiem, dvēseli reibinošiem atklājumiem.

Ariminum – tā šo pilsētu sauca senās Romas laikā. Tieši šeit radies Cēzara slavenais teiciens “pāriet Rubikonu” (upi), tieši Rimini Renesanses laikmetā valdīja dižais Malatesta, kurš uzcēla katedrāli un pili, tieši Rimini ir dzimis ievērojamais kinorežisors Federiko Fellīni. 

 

 

 

Ekskursija uz Sanmarīno

 

Sanmarīno – valsts, kuras vēsture izvērtusies gara un skaista un gandrīz vai neticama! Senākā republika pasaulē, kura spējusi saglabāt savu savdabību. Pēc ierašanās Sanmarīno – vietējo vīnu un liķieru degustācija.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ekskursija uz Milānu

 

Milāna ir ievērojams Itālijas rūpniecības, finanšu, tirdzniecības, transporta un kultūras centrs – visbagātākā valsts pilsēta, itāļu modes galvaspilsēta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neesat atraduši savu ceļojumu?

Uzrakstiet mums. Mēs ar Jums sazināsīmies!

Ceļojumu meklēšana