loader

No galvaspilsētas līdz džungliem par 7 dienām

No galvaspilsētas līdz džungliem 

Картинки по запросу Джунгл

Kolombo - Anuradhapura - Dambulla / Sigirija - Polonnaruva - Kandi - Peradenija - Nuvara Elija - Jala – Halle

Vispilnīgākā un bagātīgāka ceļojuma programma ar vizītim svēto budistu pilsētās - Anuradhapur un Polonnaruva. No ziemeļiem līdz dienvidiem jūs iesaistīsities aizraujošajā ceļojumā. Šajā ekskursijā būs arī senie tempļi un slavenais Sigirijas kalns un Nuvara Elija kalnu apgabals, kā arī Jala rezervāts,  slavenais Halē  forts un bruņu rupuču ferma. Iepazistiniet sevi ar tik daudzveidīgo un dziļo Šrilankas pasauli.

8 dienas/7 naktis

Datumipēc pieprasījuma

Ekskursijas programmas cena no 635 EUR par cilvēku

Diena 1 Izlidošana no Rīgas uz  Kolombo 

Diena 2 Ierašanās Kolombo. Tikšanās ar krieviski runājošo gidu lidostā. Transfers uz viesnīcu un Check-in.  Apskates ekskursija pa pilsētu, iepirkšanās. Kolombo - komerciālā galvaspilsēta Šrilankas  un Mekka pircējiem - šodien  tā ir vecpilsētas un moderns biznesa centrs kombinācija. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana: vakariņas

Diena 3 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Ekskursija uz Anuradhapuru.

Anuradhapura galvaspilsēta ir pirmās Sinhalese karaļvalsts, " svētā pilsēta"  visas pasaule svētceļnieki  dodas uz šim svētvietām. Lielākais Anuradhapura klostera komplekss kas ir saglabajies līdz musdienam  ir Abhayagiri Vihara (klosteris) (otrā lielākā budistu stupa pasaulē, 122 m), uzskatīta par vienu no 8 pilsētas svētajām vietām.  Transfers  uz Dambullu vai Sigiriju. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana :  brokasti un vakariņas.

Diena 4 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  

Ekskursija Polonnaruva. Polonnaruva ir Šrilankas galvaspilsēta no 11. līdz 13. gadsimtiem, kuras drupas slēpj senākās šedevrus: Lankatlakas un Tuparam tempļus, Tjvankas templis krāsainās freskās. Polonnaruva pērle - Gal Vihara akmens templis, kas izgriezts granīta klintī ar četrām milzīgām Budas statujām. Otraja dienas puse pargajiem uz  Sigirijas kalnu - Lauvu klints, kurā atrodas leģendārā cietoksne debesīs (5. g. m.e.). Šis gleznainais kalns atrodas salas centrā un ir viena no galvenajām Šrilankas apskates objektiem. Karaļa Kasapas Karaliskās pilis apskate, kas atrodas uz klints virsmas. Fresku apskate  kas ir saglabajusas  uz akmens sienām un spoguļ sienām. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana :  brokasti un vakariņas.

Diena 5 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Alas templis Dambulā apskate. Kalna virsotnē, 350 metrus augsta, atrodas aktīvs ala budistu templis, celts 1. gadsimtā pirms mūsu ēras. Templis tika uzcelts  pateicoties Budistu mūku ordenim, kas Dienvidindijas iekarošānas laikā aizsargāja ķēniņu Anuradhapura galvaspilsētu. Šeit ir lielākā Budas statuju kolekcija. Tā atrodas UNESCO aizsardzībā. Apmeklēsiet garšvielu dārzu un Ajūrvēdas dārzu Matalā, kur gids jums pastastis, kā aug slavenie Ceilonas garšaugi un kā tos izmantot. Garšvielas var pieskarties un nopirkt.  Talak mēs dosimies uz  Kandi. Apskates ekskursija pa Kandi, apmeklējot Budas Svētā zoda templi. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana :  brokasti un vakariņas. 

Diena 6  Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas.  Pēc brokastīm apmeklēsim Karalisko Botānisko dārzu Peradēnijā, kas ir viens no lielākajiem Āzijā. Dārza teritorija ir sadalīta tematiskajās zonās un ietver daudz eksotisku augu. Īpašu uzmanību pievērš istabas augu (750 sugu) kolekcijai. Bet galvenā dārza atrakcija ir dekoratīvās orhidejas (apmēram 100 sugas). Apmeklēsim ūdenskritumu ieleju un tējas plantācijas.Nuvara Elila ir kalnu reģions valsts, ļoti līdzīgs Anglijai klimatisko apstākļu ziņā, tāpēc to arī sauc par "Mazo Angliju". Pudurutalagam kalna pakājē (1884 m virs jūras līmeņa) ir viens kalnu kūrorts ar tādu pašu nosaukumu (mēs iesakām vakarā  lidzi ņemt siltas drēbes). Šeit ražo vienu no labākajiem tējas veidiem pasaulē. Apmeklējot tējas rūpnīcu, jūs redzēsiet  tējas lapu apstrādes tehnoloģiju,  jūs pacienas ar tasi tīkamas tējas un piedāvās iegadaties vislabākās  tēju šķirnes pēc rūpnīcas cenas. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana :  brokasti un vakariņas.

Diena 7 Brokastis viesnīca un  Check-out no viesnīcas.  Ir iespējama papildus ekskursija pēc velešānas uz Plato Horton ( cena ir 55 ASV dolāri no cilvēka). Caur ūdenskritumu un tējas plantācijas ieleju mēs dosimies uz  Jalu. Vakara safari ar džipiem pa naciono rezervātu.  Dzīvnieku novērošana. Parkā dzīvo savvaļas ziloņi, bifeļi, leopardi, plankumaini brieži, mežacūkas, krokodili, pāvi, dažādi pērtiķi un putni. Vakariņas un nakti viesnīcā.

Ēdināšana: Brokastis un vakariņas .

Diena 8 Brokastis viesnīca un Check-out no viesnīcas. Transfers uz Kolombo lidoostu

Programmas izmaksas (cena eiro par 1 personu):

 

7 dienas/6 naktis

1 personai.

2personam.

3 personam.

4personam.

Piemaksa par  SNGL

Viesnīca Budget

1295

715

657

635

464

Viesnīca Deluxe

2050

875

805

700

505

Viesnīca Premium

2440

1340

1197

1100

650

Cena ir iekļauts :

·6 naktis  izvēlētās kategorijas viesnīcās standarta numuros.

·Ēdināšana – brokastis un vakariņas viesnīca ( kā ir noradīts programma).

·Visas noradītas  programma ekskursijas ar krievu valoda runajošo gidu – vadītaju.

·Visi noradītie transferi pēc programmas.

Cena nav iekļsuts :

·Starptaistiskais parlidojums  Rīga–Kolombo–Rīga no 700,00 Eiro no personas ar bagažu no 20 kg

·Viza Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem - 64 eiro. (noformēšāna~ 7 dienas)

·Apdrošināšana

·Ieejas biļetes  memorialos un muzejos Šrilankā (USD 92 / pers.).

·Citi pakalpojumi, kas nav iekļaut.

Uzmanību!!!

·Viesnīcas  Budget, Deluxe un Premium  var but sekojošas kategorijas   2+*-3*, 3+*-4*, 4+*-5*.

·Pastāv  iespējama  apskates objektu secības maiņa, kā arī  apskates laiks un dienās. 

·Atlaide bērnam  vēcuma no 2-10.99 gadiem ( numura ar vecakiem) - 30%  no personas  divvietiga numura.

·Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildus gultas 3-vietīgas numura  bus izvelkama gultu.