loader

Informācija ceļotājiem

Informācija ceļojumā

Картинки по запросу Путешествия

Reģistrācija lidostā

Iesakām Jums ierasties lidostā 2,5 stundas pirms izlidošanas laika, ja vien nav norādīts citādi.

·        Pēc reģistrēšanās lidojumam tiek izsniegta lidmašīnas iekāpšanas karte.

·        Pēc reģistrēšanās lidojumam ir nepieciešams iziet drošības kontroli, kuras laikā tiek pārbaudīti dokumenti un var tikt pārbaudīta arī Jūsu rokas bagāža.

Ceļojumā nepieciešams paņemt dokumentus:

Ceļojot ārpus ES robežām, nepieciešama derīga pase un vaučers.

Lūdzu, pārbaudiet pases derīguma termiņus.

       Uz ārzemēm var doties tikai ar derīgu ceļošanas dokumentu (pasi). Ceļošanas dokuments, kura derīguma termiņš beidzas brauciena laikā, ir nederīgs. Lielākā daļa valstu pieprasa, lai ceļošanas dokuments būtu derīgs ne mazāk kā 6 mēnešus pēc brauciena pēdējās dienas.

!!! SVARĪGI. Ceļošanai NAV derīgas:

Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 1.jūlijam (ar ielīmētu fotokartīti); 
ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

Lūdzam ņemt vērā, ka TIKAI Latvijas pilsoņa identifikācijas karte ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā. Latvijas nepilsoņiem izsniegtās identifikācijas kartes NAV DERĪGAS ceļojumos ārpus Latvijas.

 Lidostā Jūs sagaidīs pārstāvis, kas pavadīs jūs līdz transfēra autobusam.

·       Laiku atpakaļceļa transfēram jūs uzzināsiet viesnīcas recepcijā vienu dienu pirms izlidošanas. Tam Jums nepieciešams zināt atpakaļceļa reisa numuru (norādīts vaučerī)

Obligāti nepieciešams zināt, ka LR nepilsoņiem nepieciešams iepriekš ceļojuma noformēt vīzas Turcijā, Ēģiptē, AAĒ, Tunisijā, Maroko utt. 

Vairāk informācijas par vīzas būs šeit.