loader

Vjetnama: Austrumu pērle

Vjetnama: Austrumu pērle un klusā sala Con Dao

Похожее изображение

Ho Chi Minh - Mekong Delta - Con Dao sala

9 dienas/8 naktis

 

Ekskursijas programmas cena no 455 EUR par cilvēku

Piedāvājam lielisku ceļojuma iespēju uz Con Dao salu - lieliska vieta  ar neskarto skaistumu, majestātiskie kalni, koraļļu rifiem, labāka niršana vieta Vjetnamā, pargajieni  uz lietainiem mežiem.

Con Dao ir lielākā sala no tā paša nosaukuma arhipelāga Bari-Vung Tau dienvidu provincē.

Lielākā daļa no arhipelāga teritorijas kopš 1984.gada ir nacionālā parka teritorija, kur jūs varat iepazīties ar eksotiskiem dzīvniekiem un augiem. Šeit viņi atrada savu māju dažas retas sugas jūras bruņurupučiem, un izbaudīt  lielisku niršanu, jūs pat varat redzēt apdraudētās sugas zīdītāju - jūras govs! Programmā arī ir iekļauta ekskursiju programma dienvidu Vjetnamas galvaspilsētā ar eksotisku pastaigu pa Mekongas deltu!

 

DienaIzlidošana  no rīgas uz  Hošiminu

Diena 2 Ierašanās Ho Chi Minh pilsēta. Tikšanās ar krievvalodīgo gidu, individuāls transfers uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīca. Hošimina (līdz 1975 - Saigona) - "Paris no Austrumiem", "Dienvid Vjetnamas galvaspilsēta" - visi šie vārdi attiecas uz krāsaino Vjetnamās pilsētu,  lielāko ekonomiko un kultūras centru. Pilsētas arhitektūra ir sajauktas daudzas tradīcijas un stilu -  Indo ķīniešu un klasiskā rietumu Eiropas stils  ka arī  vjetnamiešu. Pilsētā diena nebeidzas ar tumsas iestāšanās, unikālais nakts dzīve vārīties neskaitāmas kafejnīcas, bāri un restorāni. Nakšņošana Ho Chi Minh pilsēta. Ēdināšana: patstāvīgi.

Diena 3 Brokastis viesnīca.  Viena dienu ekskursija ar krievvalodīgo gidu uz Mekongas deltu. Apmeklējiet Kao Dai reliģijas templi Tan An pilsētā. Braucot ar laivu pa Mekongas upi, apmeklēsim salu, kur varesiet nobaudīt eksotiskus augļus un iepazīt vietējo dzīvi un vietējo amatniecības produkciju: saldumu izgatavošanas procesu no kokosriekstiem, medus, rīsu kūkas, kokosriekstu suvenīrus. Pusdienas, pagatavotas no vietējās delikateses - zivis "Ziloņu auss". Apmeklēsim budistu pagodu Vinh Chang (Chùa Vĩnh Tràng)  vai čūskas audzētava Dong Tam. Audzētava Dong Tam ir svarīga loma medicīnas attīstībā - no čūskām iegūto inde izmanto, lai sagatavotu dažādas zāles, ieskaitot vakcīnas pret čūsku kodumiem.Vinh Chang pagodas ēka apvieno vjetnamiešu, kambodžas (angkoriešu) un ķīniešu arhitektūras stila iezīmes. Viss pagodas komplekss sastāv no piecām ēkām, diviem dekoratīviem dārziem un 178 kolonām. Lielāko iespaidu rada pāris triumfālas arkas, kas dekorētas ar porcelāna mozaīku, kas atveido dažādas budistu leģendas. Pagoda atrodas ieskauj gleznainu dārzu, kurā audzē vecus pundurkociņus. Atgriezieties Ho Chi Minh pilsēta.

Vakarā, pēc pieprasījuma, ekskursija ar vakariņām peldošā restorānā laivā "Saigona / Indoķīnas", kruīza uz upes (par papildu maksu). Mēs aicinām jūs pavadīt neaizmirstamu vakaru kruīzā stilā veco junk kuģa, kas celta tradicionālā vjetnamiešu stilā 19.gadsimta. River Cruise dod Jums iespēju pavadīt vakaru romantiskā gleznainā vidē, veikt īsu izbraucienā pa Saigonas upes, baudīt maltīti par ēdienu Vjetnamas un Eiropas virtuvi (bufetes), kā arī kultūras un izklaides programma un dzīvā mūzika.

Nakts viesnīca. Ēdināšana: brokastis, pusdienas. 

Diena 4 Brokastis viesnīca. Check-out no viesnīcas. Tikšānas viesnīcas halle ar krievu valoda runjošo gidu.  Ekskursija  pa Hošimin pilsētu ar gidu (ilgums 3 - 3,5 stundas): Centrālais pilsētas laukums un Dong Hoi iela, Nha Rong osta, centrālā pasta nodaļa, Notre Dame de Saigon katedrāle, Tin Hyu templis vai budistu pagoda Wing Ngim, Tai Shon lakas fabrika. Centrālais pilsētas laukums un Dong Hoi upes iela ar daudzām Francijas koloniālajām ēkām, milzīgs kontrasts starp veco un jauno, moderno un tradicionālo. Gar ielu atrodas dizaineru veikali un  moderni iepirkšanās centri. Ostas "Pūķa māja" ir cieši saistīta ar prezidenta Ho Chi Minh revolucionārajām darbībām. Tagad piestātne ir Ho Chi Minh muzeja filiāle. 1862. gada vidū ostu uzcēla francūži, un pašā administratīvajā ēkā, ko jūs redzat šodien - līdz 1863. gada beigām. Ir viegli redzēt Francijas arhitektūras stila pārsvars. Tomēr ēkas jumā tika novietotas pūķu skulptūras, kas cīnās par mēnesi, kas raksturīga austrumu kultūrai. Tāpēc cilvēki saucās  šo ēku "Pūķa māja" un piestātni - piļķi Nya Rong. Ķīnas kvartāls Cholon ar vizīti Ben Thanh centrālajā tirgū (Cho Ben Thanh). Šis milzīgais tirgus aizved mūs atpakaļ uz Francijas okupācijas laiku. Ben Thanh Market neizskatās tik majestātisks un pievilcīgs kā moderni iepirkšanās centri, taču tai ir zināma pievilcība, kas piesaista pat visnežēlīgākos un prasīgākos pircējus. Šī ir viena no labākajām iepirkšanās vietām Hošimina.Centrālais pasts ir būvēts koloniālā stilā. Šī ir ļoti skaista rozā ēka ar smalku apmetumu - viena no vecākajām pilsētā. Notre Dame de Saigona katedrāle, kas dibināta 1877. gadā, ir visskaistākais franču koloniālistu veidots templis. Thien Hau templis ko 1760. gadā ir izveidojuši imigranti no Ķīnas un kas ir veltīti Dievietei - jūrnieka patronesei un ceļotāju aizstāvībai. Ieeja templī ir dekorēta ar ķīniešu stila lampām, un templis fasādē ir daudzas ainas no ķīniešu mītiem un leģendām. Budistu pagoda Vĩnh Nghiem – kas celta 20. gadsimta vidū, apvieno tradicionālā austrumu un mūsdienu stila elementus. Pagoda ir pievilcīga, jo tā ir visvairāk namolenniju templis, kur katra cilvēce pēc ikdienas dzīves satricinājumiem atrod mieru un mieru. Lakas fabrika Tai Sean. Jūs redzēsiet, kā lakas izstrādājumi ir roku darbs no mazākajām lādītām, līdz milzīgām kumodeņiem un krāsainām gleznām. Pēc ekskursijas - individuālais transfers bez gida uz lidostu  Tan Son Nhat. Iekšzemes lidojums:  Hošimin –  Con Doa sala.  Ierasšanas  Con Doa lidosta.  Transfers uz viesnīcu( bez gida). Izmitināšana viesnīca.  Nakts viesnīca uz salas.  Ēdināšana: brokastis. 

Diena 5-8 Brokastis viesnīca.  Brīvais laiks. Pludmales atputa uz salas. Ēdināšana: brokastis.

Diena 9 Brokastis viesnīca.  Brīvais laiks. Transfers bez gida uz lidostu. Iekšzemes lidojums:  Con Doa- Hošimina.  Ielidošana Hošimin lidosta.  Patstavīga reģistrešānas uz reisu izlodošāna uz mājam. Ēdināšana: brokastis.

Programmas izmaksas (cena EUR vienai personai divvietīgā numurā)

06/09/18-01/11/18

Ēdināšana
brokastis

1/ DBL

 

Viesnīca pēc programmas – 3*/ekonom

BB

455

Viesnīca pēc programmas – 3*/standrt

BB

465

Viesnīca pēc programmas – 4*

BB

775

 

01/11/18-20/12/18, 
19/01/19-31/01/19, 15/02/19-10/04/19, 
19/04/19-25/04/19

Ēdināšana
brokastis

1/ DBL

 

Viesnīca pēc programmas – 3*/ekonom

BB

455

Viesnīca pēc programmas – 3*/standrt

BB

465

Viesnīca pēc programmas – 4*

BB

785

Cena ir iekļauts :

·Dzīvosana 2  naktis  Hošimin izvēlētās kategorijas viesnīca.

·Dzīvošana  5 naktis   Con Doa izvēlētās kategorija viesnīcas.

·Brokastis viesnīcās + 1 pusdienas pēc ekskursijas pa Mekongas deltu..

·Grupas un individuālais transfers saskaņā ar programmu.

·Vīza ielūgums uz Vjetnamu (vienreizējai iebraukšanai).

·Individuālās ekskursijas pēc programmas ar krieviski runājošo gidu ( izņemot  ekskursiju  pa  Halong līci  – grupas).

·Ekskursijas pēc programmā ar krieviski runājošu gidu.

Cena nav iekļsuts : 

·Starptautiskais lidojums Rīga - Hošimna – Hošimin– Rīga no 800,00 EUR no personas  ar bagažu no 20 kg

·Iekšzemes lidojums:  Hošimin – Con Doa- Hošimina  no 190 eur/no personas.

·Vīza uz Vjetnamu  ( Latvijas pilsoņi var noformet ierodoties  valsti, cena – 25  ASV dolari no personas).

·Vīza uz VjetnamuLatvijas nepilsoņiem janoformē pirms izlidošanas ,  cena  – 120,00 EUR no personas).

·Apdrošīnašana

·Jebkuras citas izmaksas, kas nav noradītas programma.