loader

Vytautas Mineral SPA

Vytautas Mineral SPA 

Картинки по запросу vytautas mineral spa

Lietuvas kūrortpilsēta Birštonas jau izsenis ir slavena ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem. Kēnigsbergas arhīva ierakstos ir atrastas piezīmes par to, ka krustneši savulaik esot atraduši „vietu pie sāļa ūdens” ar nosaukumu Birštaina.

Kopš 1846. gada pacienti ierodas Birštonā, lai ārstētos, jo Viļņas Universitātes zinātnieki pierādīja, ka vietējie minerālūdens avoti palīdz atgūt veselību. No tā laika Birštonu tā arī sauc par «veselīgā ūdens pilsētu». Novērots, ka ūdens dziedē ne tikai ķermeni, bet arī dvēseli. Veselības atgūšanas efekta skaidrojums ir pavisam vienkāršs - klimats, minerālūdeņu rezerves un dūņas.

Ar Birštonu saistītais atpūtas komplekss „Vytautas Mineral SPA” atrodas mazliet vairāk kā 100 metru attālumā no ainaviskās Nemunas upes krastiem. Tas lepojas ar savu 715 metru dziļo urbumu, kura ūdenim ir augsta mineralizācijas pakāpe un pēc sastāva atgādina Nāves jūras ūdeni. Minerālūdens ir sarežģīts dabas brīnums, kādu nav iespējams radīt mākslīgi. Tā sastāvu daba veidojusi miljoniem gadu un tajā ir vairāk nekā 70 dažādus elementu. Jāpiebilst, ka kūrorta bagātība ir arī tā atrašanās vieta –lielākās Lietuvas upes Nemunas lokā.

Civilizācijas neskartais avots un tā unikālais ūdens sastāvs sniedz ļoti labus rezultātus daudzu slimību ārstēšanā, kā piemēram - balsta un kustību sistēmas, nervu sistēmas, gremošanas trakta, elpceļu, vielmaiņas traucējumi, psihosomatiski traucējumi, stress. Ūdeni no avota “Vytautas Mineral SPA” izmanto dažādās ūdens procedūrās un minerālu terapijās.

Miers, elegance, oriģinalitāte - šie vārdi vislabāk raksturo „Vytautas Mineral SPA“. Mūsdienīgajā SPA centrā tiek piedāvāta plaša atpūtas programma, kas sniedz iekšējo mieru un ļauj atpūsties. Moderns un mājīgs viesnīcas interjers saplūst ar dabu vienā veselumā, ļaujot kvalitatīvi izbaudīt brīvdienas. Šeit atradīsiet mini akvaparku, kas sastāv no vairākiem peldbaseiniem, milzīga džakuzi un 5 pirtīm.

Viesnīcā ir 165 numuri, kuru interjerā dabiskie elementi apvienoti ar mūsdienīgu minimālismu, radot viesiem ērtu un relaksējošu atmosfēru jebkurā gadalaikā.

“Vytautas Mineral SPA” lepnums ir restorāns, kur pat visprasīgākais klients novērtēs ēdienus no dažādām Eiropas virtuvēm. Viesiem tiek piedāvāta trīsreizēja ēdināšana «zviedru galda» formā ar visaugstākās kvalitātes pārtiku. Gardēžiem ir iespēja baudīt arī a la carte menu, kur šefpavārs pagatavos pārsteidzoši izsmalcinātus ēdienus.

“Vytautas Mineral SPA” atradīsiet lasītavu - aizraujošu telpu centra ēkā zem kupola. Šeit var atpūsties un atklāt jaunas idejas, lasot, runājot vai vienkārši baudot Petras Lintsyavichyus mākslas darbus, kurš 2015. gadā tika atzīts par Lietuvas labāko jauno mākslinieku. Lasītavas apmeklētājs sajutīsies it kā būtu pārcēlies uz Mēnesi, kur baudīt brīvdienas futūristiskā vidē, atrast harmoniju ar sevi un, protams, iegūt idejas nākotnei.

Par viesnīcu

Atpūtas piedāvājumi un Cenas 

Ceļojumu meklēšana